Strona główna

Alola, Trenerzy!


Jako że sporo linków do starszych odcinków serii Sun & Moon już nie działa, trwa ich reupload. Mianowicie chodzi o epizody od pierwszego do czterdziestego trzeciego. W związku z tym, jeśli zauważycie problemy w funkcjonowaniu playerów, wiedzcie, że wszystko jest pod kontrolą i spróbujcie skorzystać z innego odtwarzacza. Starsze odcinki zostaną zreuploadowane na Google Drive, Openload, CDA/Vk. Cały ten proces na pewno potrwa kilkanaście dni, ale będziemy się starać, aby przynajmniej jeden link na czas prac konserwacyjnych był zawsze dostępny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy!


Witajcie na amatorskiej stronie o tematyce Pokemon!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z anime na podstawie nowej, siódmej już generacji Pokemonów, skierujcie się do pierwszego odcinka. Natomiast, jeżeli mieliście już kontakt z przygodami Asha w regionie Alola, zapraszamy Was do oglądania kolejnych epizodów. Znajdziecie je na górnej belce, w menu Odcinki.

Powoli rozwija nam się sekcja Biografii. Są to spisane pamiętniki postaci występujących w anime siódmej generacji, to, jak rozwijały się na przestrzeni kolejnych odcinków, jak zmieniły się ich Pokemony, itp. Innymi słowy, jeśli ktoś nie oglądał jeszcze serii Sun & Moon, jest to jeden wielki spoiler. Zalecamy rozwagę!

Interesują Was informacje, ciekawostki, teorie spiskowe czy kontrowersje związane ze światem Pokemonów? Ciekawiło Was, ile lat ma Ash? Czemu przez prawie dwie dekady emitowania anime nie postarzał się ani trochę? Albo czemu w Pokemon Red Snorlaksa nie dało się po prostu obejść? Być może zastanawialiście się, jakiej odżywki do włosów używa Jessie, albo czemu Meowth tyle gada? O tym (i nie tylko) będziecie mogli przeczytać w naszych Artykułach.

Jeśli zastanawiacie się, po co w ogóle jest ta strona, czemu służy, albo po prostu jesteście ciekawi, co my z tego mamy, zajrzyjcie do działu FAQ, o tutaj. Całkiem możliwe, że znajdują się tam odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W dziale Współpraca znajdują się namiary na nas. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły przekazane w kulturalny sposób. Wszystkie postaramy się przemyśleć i przeanalizować 🙂

Tymczasem zapraszamy do oglądania/czytania! Zachęcamy też do lajkowania naszego profilu na FB!

Alola!