Ankieta #4 – Wyniki

Alola!

Niedawno zakończyliśmy na naszej stronie kolejną, czwartą już ankietę. Pytanie brzmiało:

W co ewoluowałbyś/abyś swojego Eevee?

Tym razem omówienie wyników będzie w formie filmu, tak dla odmiany 😉 Do niniejszego wpisu dołączamy jedynie wykres, żeby wszystko można było razem ładnie ogarnąć.

48 komentarzy do wpisu „Ankieta #4 – Wyniki

  1. Umbreon i glaceon są moimi ulubionymi eeveelucjami. Za to nie znoszę sylveona. Serenę bardzo lubię, nie żeby coś. Moim zdaniem jest brzydki i ogólnie nie cierpię typów fairy. Ale, co kto lubi 😛

  2. Dlaczego Sylveon ponieważ zakochałem się w Serenie i w jej pokemonacha najbardziej w Sylveon to taki piękny i wierny pokemon :3

  3. przyznam że najmniej jest tu”: ćpunów ” xD (jeżeli ktoś nie załapał proszę się pytać bo to tylko taki żarcik słowny) 😛

  4. Czemu Flareon taki słodki pokemon jest najgorszy 😢 no nikt go nie lubi. Tylko 4.2% osób zagłosowało na niego a jest podstawową eeveelucją.

  5. @Bartolomio ja tak samo, tylko prawdopodobnie jestem jedynym z całej mojej wsi :/ U mnie tylko kojarzą coś o pokemon go i tyle. Nie mam się z kim podzielić wrażeniami na temat anime, gier.. Nawet na konsoli nie mam się z kim powymieniać. Ale od czegoś jest ta strona i internet 😉 PS Można odebrać już Shiny Tapu Koko za pomocą Mistery Gifta. 🙂 Bierzcie póki gorące!

  6. Sylveon jest bardziej dziewczęcym pokemonem niż umbreon ,a większość pokemaniaków to chłopcy/mężczyźni. i jeszcze jedno głosowałam na glaceona . dlaczego nie powiedziałeś wprost imienia trenerki miejsca drugiego? (moja ulubiona postać! :P)

  7. Alola Adminie! Po obejrzeniu tego filmiku nasunęło mi się takie oto pytanie: Czy będziesz nagrywał gameplay z US/UM? Myślę że wiele osób z chęcią obejrzała by taką serie. Co co Eevee wybrałem Sylveona ma swój urok i wygląda naprawdę świetnie.

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo