Jak dodać grafikę?

Alola!

Jako, że ostatnio spora część z Was wysyła nam różne rysunki i grafiki, postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw. Zamierzamy założyć na stronie Galerię Fanów, którą będziecie tworzyć właśnie Wy! Narysowaliście coś fajnego? Ulepiliście Bulbasaura z plasteliny? A może stworzyliście jakąś ciekawą grafikę w Photoshopie? Jeśli chcecie się tym pochwalić, bądź wystawić swoją pracę do oceny innych fanów, (krytyka jest bardzo ważna i pomoże Wam w rozwoju) wyślijcie ją do naszej (właściwie to Waszej) Galerii.

Co można wysyłać? Rysunki, obrazki, zdjęcia, grafiki związane z uniwersum Pokemonów. Jeśli lubujecie się w rzeźbieniu, (choćby i z plasteliny) możecie zrobić zdjęcie swojego dzieła i również wysłać. Prace muszą być WASZE! Nie kopiujemy z internetu.

Potrzebny jest podpis? Gorąco zachęcam do podpisywania się na Waszych pracach. Odradzałbym tu jednak używanie imienia i nazwiska, wystarczy Wasz nick, inicjały czy coś podobnego.

Czy wszystkie prace trafią do Galerii? Będziemy się o to starać. Jednak, zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia pracy, jeśli będzie wulgarna, zbyt sugestywna, okaże się plagiatem bądź nie będzie dotyczyć świata Pokemonów.

Co uznajemy za plagiat?  Za plagiat w Galerii uznajemy wysłanie do nas dzieła, w które nie miało się absolutnie żadnego wkładu. Na przykład jeśli ktoś weźmie zdjęcie z internetu, od kolegi czy koleżanki i podpisze się na nim swoim nickem, po czym wyśle do nas jako swoje. Plagiatem NIE jest, gdy ktoś np. rysuje coś, wzorując się na już istniejącej grafice, znajdującej się np w internecie.

Jak wysyłać prace? Macie cztery opcje.

 • wysłać link do Waszego dzieła przez formularz poniżej; obrazek trzeba najpierw wrzucić na serwis typu imgur, tinypic;
 • wysłać nam bezpośrednio na mejla jako załącznik: galeria@alola.pl;
 • zagadać do nas na FB i tam wysłać prace;
 • samodzielnie wrzucić pracę w komentarze do galerii, a my już sobie ją dodamy do albumu.

Prace zostaną wrzucone do Galerii, gdy ta wystartuje. Potrzebujemy trochę czasu na zebranie Waszych dzieł, toteż z tym projektem wystartujemy dopiero 24 kwietnia. Żadne Wasze dzieło nie zostanie użyte w żaden sposób na naszej stronie bez Waszej wiedzy i zgody.

Zapraszamy do dzielenia się swoją twórczością!


Te same zasady dotyczą wysyłania zdjęć z Alola Photo Clubu.


15 komentarzy do wpisu „Jak dodać grafikę?

 1. Nie wiele zrozumiałem z podpowiedzi u góry np jak wysłać obrazek na galeria@alola.pl lub dlaczego nie wszystkie prace zostaną przyjęte (wiem tylko, że te wulgarne nie zostaną zaakceptowane)

  • I sposób:
   Wchodzisz na swojego mejla.
   Piszesz wiadomość na galeria@alola.pl
   Jako załącznik wrzucasz swój obrazek.
   Wysyłasz.

   II sposób:
   Wrzucasz obrazek jak jakiś serwer np imgur, tinypic
   Link do obrazka wklejasz w formularz wyżej i wysyłasz.

   III sposób:
   Zagadaj do nas na fb
   Wyślij obrazek podczas rozmowy.

   Nie zostaną opublikowane prace:
   – wulgarne np. Pokemony mówiące do siebie brzydko :P;
   – brutalne np. Pokemony bez głowy;
   – sugestywne czyli zbyt śmiałe ujęcia.
   – plagiaty;

   Dodam jeszcze od siebie, że jeśli ktoś zamierza wysyłać kilka/kilkanaście obrazków na raz nie wszystkie zostaną wstawione od razu. Dawkujcie nam jakoś swoją twórczość ^^

  • Miło nam słyszeć, że się stęskniłeś. Teksty pojawiają się w miarę regularnie. Ostatni był w środę. Wczoraj był nowy odcinek. Wiem, że to co innego, ale też potrzeba czasu na jego przygotowanie, który można by było przeznaczyć na pisanie. Zresztą są święta ^^ Redaktorzy odpoczywają, spotykają się z rodzinami itp ^^

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo