PokéPisarz Miesiąca #7 – Styczeń 2018 WYNIKI

Alola!

Z jednodniowym poślizgiem, ale znamy już wyniki siódmej, pierwszej w tym roku, edycji cyklicznego konkursu pt. „PokéPisarz Miesiąca”.

Również Jury wystąpiło w nowym składzie:

– Ktosiek123;

– Whitewind;

– Bartolomio.

Po raz kolejny dziękuję jurorom, którzy nie stracili zapału po dwóch miesiącach przerwy i poświęcili swój cenny czas na zapoznanie się z pracami i ich oceną. Jako, że w grudniu odbył się konkurs plastyczny zamiast PPM, nie było tym razem jurora gościnnego.

Nagrody:

Tradycyjnie pluszak, w tym miesiącu zdecydowaliśmy się na Mimikyu, gdyż sporo z Was zdaje się lubić tego Pokemona. Do maskotki jeden z poniższych dodatków do wyboru:

  • gra z głównej serii Pokemon na 3DSa (X/Y/OR/AS/S/M/US/UM);
  • TCG Elite Trainer Box (SM/GR/BS/CI/Ultra Prism)
  • Pokemon Go Plus.

Wyniki:

Nie przedłużając przejdźmy od razu do rzeczy. Tym razem zwycięzca był tylko jeden. Najlepszą pracę będziecie mogli wkrótce przeczytać tutaj.

Autorem/Autorką zwycięskiej pracy jest...

sandwraith711

[collapse]

Gratulujemy!

 

 

10 komentarzy do wpisu „PokéPisarz Miesiąca #7 – Styczeń 2018 WYNIKI

  1. W dalszym ciągu nie możemy skontaktować się ze zwycięzcą/zwyciężczynią, także jeśli ktoś z Was miałbym z nim/nią kontakt to możecie przypomnieć o zajrzeniu do skrzynki pocztowej.

  2. Gratulacje dla zwycięzcy. Niestety przegrałem, ale i tak cieszę się, że mogłem uczestniczyć w konkursie. Była dobra zabawa i bardzo mi się podobało. Zamierzam brać udział w następnych edycjach 🙂

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo