Showdown Rival Series #1 – Wyniki

Alola!

Witam bardzo serdecznie! Za nami pierwsza edycja turnieju „Showdown Rival Series”! Wystąpiło w nim 13 zawodników. Był on przepełniony emocjami, niespodziankami i niezwykle ciekawymi spotkaniami. Nasi gracze po raz kolejny pokazali, że trening czyni mistrza, a sama ich gra wygląda coraz lepiej.

Turniej odbył się w formacie Round-Robin Bo1 (Faza Grupowa) i Single-Elimation Bo3 (Top Cut).

Do rzeczy, pierwszym, historycznym zwycięzcą „Showdown Rival Series” został niespodziewanie… Zekken70. Faworyt turnieju SmerfiSmerf, bez problemu przebył fazę grupową z bilansem 6-0 i zwyciężył we wszystkich spotkaniach. Po wyjściu z grupy wygrał po walkowerze z Rykovem, a następnie z dffrdasd. W finale napotkał Zekkena70, który po wyrównanym starciu wygrał z rezultatem 2-1. Nie była to jedyna niespodzianka. AlexTheHelioptile (DiamondTigera) poradziła sobie bardzo dobrze wychodząc z grupy z bilansem 4-2, pokonując PoProstuMarka 2-0, na końcu jednak ulegając triumfatorowi turnieju, Zekkenowi. Oprócz tego w playoffach znaleźli się: kubazoo i ProtectionKillus

Dziękujemy oczywiście wszystkim za przybycie na turniej i okazaną mi wyrozumiałość, pomimo problemów z organizacją turnieju z liczbą 13 graczy.

Link do wszystkich wyników turnieju: http://challonge.com/ly4oi2hq

Pozdrawiam, Snipp.

5 komentarzy do wpisu „Showdown Rival Series #1 – Wyniki

  1. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Snippowi za trud i chęci włożone w organizację tego turnieju. Wielkie ukłony również dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla zwycięzcy.

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo