Showdown Rival Series #2 – Turniej w Pokemon Showdown

Alola!

Z tej strony po raz kolejny Snipp i po raz kolejny witam się z wami z bardzo dobrą wieścią. Po udanym turnieju „Showdown Rival Series #1”, przyjdzie nam się zmierzyć z kolejnymi zawodami: drugą edycją „Showdown Rival Series”. Tym razem będzie ona trochę inaczej wyglądała. Jeśli zbierze się określona liczba graczy to najpierw zostaną rozegrane kwalifikacje, a następnie turniej finałowy. Dlaczego? Planuję sam turniej rozszerzyć o kilka innych społeczności graczy. W ten sposób zwiększy się rywalizacja, oraz nasi „rodzimi” zawodnicy będą mieli szansę rzucić się na głębszą wodę. Systemem nie będzie zapowiadany przed pierwszym turniejem Swiss, ale 2 grupy po 6 zawodników, którzy zagrają ze sobą każdy z każdym w systemie Best-Of-1. Czyli o zwycięstwie w danym meczu zadecyduje jedna walka. Z grupy wychodzą 4 osoby, gdzie następnie zostanie rozegrana Faza Top Cut 8, Single-Elimination Best-Of-3. Formatem turnieju oczywiście będzie OU, a odbędzie się on 23-24 lutego: piątek (ewentualne kwalifikacje), sobota (turniej finałowy).

Kiedy: 23-24 lutego 2018 (piątek i sobota) Check-in 19:30-19:45 (Piątek) 16:45-17:00 (Sobota)

Zapisy: klik!

Format: OU Best of 3

Typ turnieju: Round-Robin Bo1, Top Cut 8 Bo3

Ile potrzeba do awansu, a ile do odpadnięcia? Nie ma określonej liczby porażek ani zwycięstw, o wszystkim zadecyduje tabela.

Gdzie odbędzie się Check-in? Na Discordzie – klik!

Co otrzyma zwycięzca? Satysfakcję oraz mały upominek 🙂

 

Lista graczy zakwalifikowanych do turnieju finałowego (Showdown Rival Series #1 Top 4)

Zekken70

SmerfiSmerf

DiamondTigera

-dffrdasd

Więcej informacji pojawi się w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam, Snipp.

4 komentarze do wpisu „Showdown Rival Series #2 – Turniej w Pokemon Showdown

  1. O czyżby przyszedł czas na 3 generację? To chyba będzie mój pierwszy turniej z pokemon Showdown na który się zapiszę! Zapowiada się fajna zabawa!

    Z góry informuje że ja nigdy nie grałem w takim formacie w całym swoim młodym życiu z grą pokemon showdown, ale zobaczymy co z tego wyjdzie, nie liczę na wygraną, liczę tylko na świetną zabawę, więc jest szansa na to że każdego pokemona, którego wystawie może paść na jednego hita, ale co tam dopóki tego nie sprawdzę to się nie dowiem. 😉

    • Czy ta 3 na konicu to sugeruje że ten format będzie z 3 generacji, jeśli tak to muszę stworzyć nowy team, a jeśli nie to dobrze.

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo