29 komentarzy do wpisu „Trzeci Trailer Ultra Sun & Ultra Moon

 1. czy tylko mi sie wydaje ze pomieszali z tymi legendami skrzydła świtu (lunala) w ultra sun grzywa zmierzchu (solgaleo) w ultra moon

 2. Skoro US UM to alternatywna rzeczywistość dla sun i moon a Necrozma ma być głównym pokemonem fabularnym…Czy to znaczy że Lusamine połączy się z Necrozmą (ciekawe jak by to wyglądało) XD

 3. Ja jak zwykle cieszę się z powrotu Lillie, a to, że CHYBA będzie trenerką (nie jestem pewna) jeszcze bardziej mnie cieszy! Na dodatek mówi „O mój Boże!”! Więc jeszcze idealniejsza Lillie istnieje!

  Powiedziała jeszcze jedno bardzo ciekawe zdanie:
  „Chcę być jak ty, Rey” (czy jakoś tak). Czy nowy protagonista ma na imię Rey? W takim razie to nie Sun… Chyba, że GameFreak zrobił nam psikusa, i po prostu użyli opcji „inne imię” ;-;.

  • A przez te surfowanie Pokémony zaczynają przypominać mi jakieś GTA (Ale to by była ciekawa gra- Grand Theft Auto: Hau’oli City)

  • Wszystko na to wskazuje – wzięcie udziału w Wyzwaniu Wysp wymaga bycia Trenerem, a do tego na plakacie promującym gry trzyma Poké Balla 🙂

   Bardzo dobra obserwacja. Nie zwróciłem na to uwagi. To może sugerować, że to jednak nie jest Sun, mimo całego podobieństwa i jednej informacji ze strony gier, z której wynika, że to on. Ale to faktycznie może też być jakiś psikus od Japończyków – w demo Omega Ruby i Alpha Sapphire główny bohater nazywa się Orlando, chociaż w grach jest to normalnie Brendan.

 4. No proszę czyli gamefreak, nie wycofał wyspiarskich wyzwań, to nawet fajnie bo nawet mi się spodobały, no dobra ale nadsl pozostaje trochę pytań, na których nie znamy jeszcze odpowiedź np.

  1.Czy nadal będzie taka sytuacja że liga jest w trakcie budowy, lub dopiero powstanie?

  2.Czyli Lillie będzie aktywnie trenować pokemony? Chociaż w sumie na tym tralierze było powiedziane że nasi przyjaciele będą podejmować się wyspiarskich wyzwań. W sumie Lillie na tralierze też wspominała coś o tym że będzie podejmować się wyspiarskich prób/wyzwaniań.

  3.Czy Lillie będzie podejmować wyspiarskie próby/wyzwania od początku naszej przygody w USUM? Tak jak zapewne nasi protagoniści.

  4.Czy będzie jakiś wątek z Aether Foundation?

  5.Mam też pytanie, czy Team Skull będzie kontynuował swoje plany (że tak to nazwę)

  6.Czy w ogóle spotkamy Aether Foundation, ale (analizując drugi trailer z USUM), gdzie była pokazana częściowo ręka jedenego pracownika właśnie z Aether Foundation, można chyba stwierdzić że Aether Foundation będzie obecna, ale czy na pewno? Cóż mam cichą nadzieję że dowiemy się tego wkrótce…

  • Co do Aether Foundation to w jednym trailerze była pokazana scena jak razem z Lusamine w ich siedzibie są świadkami pojawienia się ultra bestii, a poza tym w tej zajawce protagonista i Lilie znajdują się na placu przed domem jej matki. Pytanie tylko jaki tym razem będzie ich udział.

   • Analizując te nowe trailry było powiedziane, a także pokazane że nasi przyjaciele czyli Hau i Lillie będą brać udział w wyspiarskich wyzwaniach/próbach tak jak nasz protagonista lub nasza protagonistka, można chyba stwierdzić że nasi przyjaciele Hau i Lillie, będą mieli chyba o wiele większą rolę w USUM niż w SM, przypominam także o plakacie promującym gry USUM, na którym to widzimy Lillie trzymającą pokeballa w swoich dłoniach.

  • Wydaje mi się że skoro powrócą wyspiarskie próby/wyzwania i pojawi się nowa próba Miny to można chyba stwierdzić że HM’ów nadal nie spotkamy w Aloli chociaż czy ja wiem? Myślę że ten trailer i tak raczej dał nam nie wiele odpowiedzi, więc myślę że trzeba czekać na nowe trailery lub nowe informacje, na temat USUM. Bo siłą rzeczy Gamefreak ma jeszcze czas do premiery nowych gier z pokemonów, gdyż dopiero zbliża się końcówka września, więc myślę że poczekamy sobię jeszcze trochę czasu do ujawnienia nowych informacji/tajemnic regionu Alola/Nowych gier pomemon.

  • Zdaje mi się, że nie, ponieważ w trailerze podczas pokazywania tego miejsca do zdjęć protagonista jest w stroju do PokeRidea (chyba, że jak zwykle coś pomyliłam).

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo