Menacing Moonraze Maelstrom

Lunala

Dawn Wings Necrozma

Pokémon: Lunala/Dawn Wings Necrozma

Nazwa Z-Ataku: Menacing Moonraze Maelstrom

Z-Kryształ: Lunalium Z

Ruch bazowy: Moongeist Beam

Typ Z-Ataku: Duch

Rodzaj Z-Ataku: Specjalny

Menacing Moonraze Maelstrom to Z-Atak, który może zostać użyty zarówno przez „zwykłą” Lunalę, jak i Dawn Wings Necrozmę. Ruch ten, oprócz zadawania obrażeń, ignoruje efekty wszelkich Zdolności Pokemona przeciwnika. Najprostszym przykładem będzie Sturdy, które zapobiega pokonaniu Pokemona jednym atakiem. Zdolność ta nie zadziała, gdy Stworek zostanie trafiony tym Z-Atakiem, w rezultacie czego, będzie można pokonać go pojedynczym ciosem.

3 komentarze do wpisu „Menacing Moonraze Maelstrom

 1. Mam pytanko bo ogólnie nie jestem w temacie gier pokemon. Jak jest sun i moon to to są 2 różne gry? Kupuje się je oddzielnie? Są tam różne pokemony np w moon mogę mieć lunale a solgaleo nie? A ultra sun i ultra moon? To są też 2 kolejne nowe gry? Czy nowa aktualizacja? Czy dokupuje ta aktualizacje czy coś? Zastanawiam się nad tym już trochę czasu i będę wdzięczna za wyjaśnienie :).

  • Sun i Moon to dwie oddzielne gry. Są do siebie bardzo podobne, ale nie do końca. Tak jak powiedziałaś, w Sun możesz złapać kilka Pokemonów, których nie możesz złapać w Moon. I odwrotnie. Zawsze możesz się jednak wymienić, np mając Sun możesz wymienić Solgaleo za Lunalę z kim kto ma Moon. Tym samym w swoim Sun będziesz miała Pokemona, którego normalnie nie możesz złapać.
   Ultra Sun i Ultra Moon to też dwie wersje tej samej gry. Są to oddzielne, pełnoprawne gry. Musisz je kupić oddzielnie, to nie jest aktualizacja. Możesz nie mieć Sun, a mieć Ultra Sun.
   Sun i Ultra Sun to zupełnie odmienne gry, które łączyć będzie lekko podobna fabuła, miejsce akcji i postacie. Ultra Sun jest nowszą grą toteż powinna być bardziej rozbudowana w stosunku do Sun.
   Podobnie jest z Moon i Ultra Moon.

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo