Nowe Szaty Trenera

Pokemon Ultra Sun & Pokemon Ultra Moon dodaje do gry kilka nowych elementów garderoby oraz po dwie fryzury dla każdej płci. Nie jest to na pewno zastraszająca ilość przedmiotów, ale warto zwrócić uwagę na kilka fajnych smaczków i specjalne outfity dla naszego Trenera. Oprócz nowych fryzur i ubranek, w grze cały czas istnieje garderoba z gier Sun & Moon. W związku z tym zdjęcia poniżej nie przedstawiają wszystkich dostępnych w grze opcji, a jedynie te nowe. Podobnie jak to miało miejsce w Sun & Moon, w Ultra Sun mamy do dyspozycji ciuszki o ciepłych kolorach (czerwony, pomarańczowy, żółty, różowy, beżowy) a w Ultra Moon dominują barwy zimne (niebieski, fioletowy, granatowy, zielony, szary)

Fryzury:

 • męskie,

 • damskie.

Ubrania:

     

Na co zwrócić uwagę?

Na zdjęciu powyżej możemy znaleźć dwie bardzo fajne nakrycia głowy. Oczywiście mowa tu o czapce Asha z Aloli, praz czapce (to ma jakąś fachową nazwę?) Team Skull! Wasz wzrok powinny przykuć również cztery specjalne ubranka. Jeśli dobrze się im przyjrzycie, rozpoznacie w nich znajome akcenty. Każda płeć dostanie dwa specjalne kostiumy:

 • dla chłopców: Kostium Kommo-o (pełna jego galeria tu) oraz przebranie Mistrza Karate (w org. Black Belt);
 • dla dziewczynek: Kostium Lurantisa oraz przebranie Siostry Joy.

Gdy pojawią się zdjęcia w lepszej jakości, post zostanie zaktualizowany.

Mistrz Karate (w org. Black Belt)
Kostium Lurantisa
Kostium Siostry Joy

7 komentarzy do wpisu „Nowe Szaty Trenera

  • W kilka godzin* 😛
   Na reddicie ktoś pisał, że przeszedł główny wątek fabularny w 26h, ale ponoć grał szybko i nie bawił się w poboczne aktywności 😛 Ja Sun & Moon za pierwszym razem 36h przechodziłem, ale z każdym NPC gadałem ^^

   • Ja tam sun przeszłam w cztery miesiące 😊 bo codziennie grałam po pół godziny (co za dużo to nie zdrowo 😜) i robiłam też dodatkowe rzeczy np. Trenowałam pokemona do określonego lvl-u, szłam na festiwal plaza itd.

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo