Pikachu z Filmu

Podobnie jak to miało miejsce w Sun & Moon całkiem niedawno, również w ich Ultra wersjach będziemy mogli zdobyć specjalnego Pikachu z czapką. Będziemy go odbierać w nowej lokacji w grach Ultra Sun & Ultra Moon, którą już wszyscy widzieliśmy na trailerach. Mowa tu oczywiście o Pikachu’s Valley. Pikashunium Z otrzymamy, gdy pokażemy naszego Pikachu w czapce, Pikachu stojącemu najdalej na wschód w Pikachu Valley.

Pikachu’s Valley

Tym razem nie będziemy musieli wklepywać kodu do konsol, a zeskanować wzorek QR. Podobnie było z Magearną w Sun & Moon. Obecnie nie wiadomo, na jakim etapie gry będzie można zdobyć zaczapkowanego Pikachu. W przypadku wspomnianego mitycznego Pokemona, musieliśmy pokonać w tym celu Ligę. Poziom, jak i ataki elektrycznej myszy nie są jeszcze znane. Wiemy za to, że stworek ma być wzorowany na dwudziestym filmie Pokemon, który swoją premierę na zachodzie ma dzisiaj.

Kod QR, który należy zeskanować

4 komentarze do wpisu „Pikachu z Filmu

    • Szczerze to… nie mam pojęcia 😛 Okaże się w praniu. Ogólnie to mam chwilę wolnego czasu, więc robię wpisy tak na zapas trochę ^^

        • Tutaj nie ma za bardzo o czym pisać bo raz brakuje pełnych informacji, dwa to jest taka drobnostka. Tak aby dodać, by była w bazie danych, może ktoś kupi USUM w przyszłym roku i sobie będzie mógł podejrzeć.

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo