Splintered Stormshards

Pokémon: Lycanroc (Midday, Midnight, Dusk)

Nazwa Z-Ataku: Splintered Stormshards

Z-Kryształ: Lycanrocium Z (nazwa niepotwierdzona)

Ruch bazowy: Stone Edge

Typ Z-Ataku: Kamienny

Rodzaj Z-Ataku: Fizyczny

Opis:

Splintered Stormshards to indywidualny Z-Atak Lycanroka. Może go użyć każda forma tego Pokemona. Ruchem bazowym jest Stone Edge, do którego każdy z trzech Lycanroków ma dostęp. Podobnie jak Clangorous Soulblaze Kommo-o, Splintered Stormshards jest na swój sposób wyjątkowy. Oprócz zadawania obrażeń niweluje też wszystkie Tereny w walce, które są znakiem rozpoznawczym Tapu. Cześć z Was może tego nie wiedzieć, ale Boscy Strażnicy (na czele z Koko) są bardzo popularni w walkach z innymi graczami. Ten Z-Atak zatem może trochę namieszać i sprawić, że więcej graczy zacznie używać Lycanroka.

Do tej pory ujawnione zostały dwa nowe Z-Ataki i oba mogą odegrać istotną rolę w walkach Wi-Fi. Być może twórcy chcą bardziej rozreklamować ten tryb, co mnie osobiście niezmiernie cieszy.

13 komentarzy do wpisu „Splintered Stormshards

  1. tak warto zauważyć że kiedy poszczególne formy wykonują owy atak mamy różne tła północna księżyc dusk wschodzące słońce itd.

    • Ten nius jest z wczoraj i oparty jest na japonskim nazewnictwie, a ten zwiastun ukazal sie po polnocy, dlatego sa takie roznice w tlumaczeniu. Oczywiscie niezwlocznie to zmienimy na „nasza” wersje.

    • W Ultra Sun & Ultra Moon nie dostaniemy Z-Ringa. Zamiast tego będziemy mieli Z-Power Ring. Możliwe, że dlatego właśnie kształt tych Z-Kryształów jest inny niż w Sun & Moon. Z-Power Ring może mieć inne „wejście” niż Z-Ring. Tak jak z ładowarkami, usb podładuje sobie pada do PS4 i komórkę, ale już nie 3DSa 😛
      Ciekawe czy Z-Power Ring będzie miał jakieś rozszerzone funkcje w odniesieniu do „normalnego” Z-Ringa…

Dodaj komentarz

wp-puzzle.com logo