AlolaDex #20 – Type: Null

Alola! To już dwudziesta odsłona AlolaDeksu! Jako że nowa odsłona Pokemon jest na fali, akcja w anime się nam bardzo rozkręciła, wszędzie mamy do czynienia z dzieciakami o kolorze blond, to postanowiłem, że dzisiejszy opis będzie dotyczył znanego nam Pokemona, czyli Type: Null. Zapraszam do lektury.

Type: Null to Pokemon z regionu Alola typu normalnego. Został on stworzony przez Fabę, naukowca działającego w Aether Foundation. Null (tak będę pisał przez resztę tekstu, by było łatwiej) swoim wyglądem przypomina skrzyżowanie różnych, odmiennych stworów/Pokemonów (?).

Type: Null

Jego tylne łapy oraz korpus są koloru czarnego i tworzą największą spójną całość. Przednie łapy są koloru zielonego, a dodatkowo posiadają one pazury oraz kolce. Szyję tego Pokemona chroni szara sierść, która przypomina coś na kształt kołnierza. Ogon Nulla kojarzy się nam z płetwą ogonową. Na głowie posiada coś w rodzaju maski czy też hełmu, a na samym jego szczycie znajduje się przypominająca ostrze topora grzywa. Pokemon ten powstał do zwalczania Ultra Bestii. W anime Null pojawia się w 37 odcinku, gdzie widzimy go z Gladionem. Później jego rola rośnie, co widać w kolejnych odcinkach.

Silvally to ewolucja Type: Null, również typu normalnego. Formę tę można osiągnąć poprzez wysoki poziom przyjaźni. Co ciekawe, Pokemon ten może zmieniać swój typ w zależności od trzymanej w danej chwili pamięci.

Silvally

Wygląd Silvally’ego praktycznie się nie zmienia – jego maska “znika”, wcześniejsza szara szyja staje się biała, tak samo jak głowa i czupryna. Ponadto pod wpływem pamięci, którą aktualnie trzyma, zmienia się również delikatnie kolor, nawiązując do danego typu. W anime pojawia się w 49 odcinku, gdzie ewoluuje z Type: Null. Jego właścicielem jest Gladion, z którym łączy go głęboka przyjaźń.

Oba te Pokemony – Null oraz Silvally – są kolejnymi przedstawicielami kieszonkowych stworków stworzonych przez ludzi. Niewątpliwie są silne, a zmiana typu sprawia, że taki Silvally może okazać się idealnym partnerem. To by było na tyle, zachęcam do czytania wpisu oraz komentowania. Dzisiejsze pytanie brzmi: Czy ludzie powinni tworzyć Pokemony? Jakie macie na ten temat zdanie? Czy to dobrze, że ludzie tworzą Pokemony dla własnych celów? Swoje odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach!

By |2017-12-07T17:00:05+00:00Grudzień 7th, 2017|AlolaDex|8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
7 Komentujący
00RavenmikołajAnonimowyLisek765ProtectionKilluś Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
00Raven
Gość

Wiesz teorytycznie gry i czasem anime mówią nam że od czasu incydentu z mewtwo prawo zakazuje tworzenia pokemonów przez ludzi ale czasami takie pokemony mogą być przydatne dajmy na to genesecty były złe były stworzone przez ludzi ale nawróciły się i żyją sobie spokojnie.Albo taki mewtwo mógł zniszczyć świat ale ostatecznie się nawraca i zaczyna chronić inne pokemony wiec wybór w tej kwestii jest trudny z jednej strony to pogłałcenie praw natury ale z drugiej nie wiesz czy taki pokemon nie stałby się dobry bo pomyślcie gdyby nikt nie stworzył mewtwo kto chronił by Asha i spółkę przed genesectami? a… Czytaj więcej »

00Raven
Gość

Wiesz teorytycznie gry i czasem anime mówią nam że od czasu incydentu z mewtwo prawo zakazuje tworzenia pokemonów przez ludzi ale czasami takie pokemony mogą być przydatne dajmy na to genesecty były złe były stworzone przez ludzi ale nawróciły się i żyją sobie spokojnie.Albo taki mewtwo mógł zniszczyć świat ale ostatecznie się nawraca i zaczyna chronić inne pokemony wiec wybór w tej kwestii jest trudny z jednej strony to pogłałcenie praw natury ale z drugiej nie wiesz czy taki pokemon nie stałby się dobry bo pomyślcie gdyby nikt nie stworzył mewtwo kto chronił by Asha i spółkę przed genesectami?

mikołaj
Gość
mikołaj

type :null to jeden z moich ulubionych pokemonów

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Może cosmoga w 21 odsłonie alola dex?

Lisek765
Redaktor

Propozycja na AlolaDex : Cosmog ???

ProtectionKilluś
Gość
ProtectionKilluś

Jeżeli wykorzystują je do dobrych celów.

Dominikcolo
Gość

Może w nastepnej odsłonie aloladexu necrozoma ?

AnonimowyAnonim
Gość
AnonimowyAnonim

Nie!