Wasz kochany, koci prowadzący – Meowth!

Meowth: Witam Was wszystkich w programie “Meowth Pyta”! Każdy z nas chciałby dowiedzieć się trochę więcej o Pokemonach, prawda? To wszystko jest możliwe dzięki MNIE! Tak, przecież ja też nim jestem, a w dodatku znam ludzką mowę. Co sprawia, że Tsareena utrzymuje tak wspaniały wygląd? Dlaczego Rowlet uwielbia spać w plecaku głąba, znaczy Asha? Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymacie właśnie tutaj! Dzisiejszym gościem będzie przybysz z innego świata… Poproszę o brawa dla Poipole’a!!!

Meowth: Cześć, powiedz co skłoniło cię do przyjścia tutaj?

Poipole: Heeej! Pomyślałem, że będzie to dobra zabawa. Ash lubi robić treningi, a jako, że nie miałem na to dziś ochoty, to właśnie tu jestem.

M: No tak, każdy cię zna z wesołego usposobienia i miłości do zabawy. Czy głąb, znaczy Ash nie będzie zły, że opuściłeś trening?

P: Myślę, że zrozumie. Daje nam sporą swobodę, a poza tym ja nie uczestniczę w walkach Pokemon. Od tego ma resztę ekipy.

M: Rozumiem. Zdradź nam swój sekret na pozytywne nastawienie do życia.

P: Mój sekret, powiadasz? No cóż, miałem trochę zmartwień na głowie. Zabawa, malowanie i wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi – to chyba to sprawia, że jestem pełen pozytywnej energii.

M: A kogo tak naprawdę uważasz za przyjaciół?

P: Wszystkich. Asha i jego Pokemony, ludzi ze Szkoły Pokemon i ich podopiecznych, dwójkę profesorów… Jak sam wiesz jestem przyjaźnie nastawiony do każdego.

M: Ale chyba masz jednego najlepszego przyjaciela, co? Wasze relacje z Pikachu świadczą o tym, że jego chyba najbardziej lubisz.

P: To prawda, Pikachu polubiłem pierwszego. Pomógł mi zaklimatyzować się w tym świecie. Poza tym jest nieformalnym przywódcą Pokemonów Asha i widać, że dba o dobrą atmosferę.

M: No właśnie, trafiłeś tu do nas z innego świata. Opowiedz nam jak czułeś się, gdy trafiłeś tutaj.

P: Na początku czułem strach, niepewność, a jednocześnie fascynację waszym światem. Wszystko jest tu kolorowe, różnorodne, pełne życia. Potem przyszedł Ash i spółka, otoczyli mnie opieką. Poznałem nowych przyjaciół.

M: Porozmawiajmy o twoich zdolnościach artystycznych. Malujesz podobizny Pokemonów, ale nie tylko. Skąd to się wzięło? Co sprawiło, że zacząłeś malować?

P: Hmm, z początku to był dobry sposób na komunikację z innymi. Malowałem to, co miałem na myśli. Dzięki temu ludzie mogli mnie zrozumieć. Wcześniej też to robiłem, w swoim świecie, ale rzadziej. W tym świecie ludzie nie są w stanie mnie zrozumieć, dlatego poprzez obrazy łatwiej mi przekazać to co mówię. Pochwały, które dostawałem od wszystkich sprawiły, że częściej zacząłem malować. Jak widać idzie mi to coraz lepiej. Lubię to robić, mogę przelać swe emocje na rysunek.

M: To na koniec ostatnie pytanie. Chciałbyś walczyć u boku Asha? Odbywać walki tak samo jak Pikachu, Lycanroc czy Torracat?

P: Hmm, kiedyś się nad tym zastanawiałem. Czasami mam ochotę pomóc w walce, jednak wiem, że w przeciwieństwie do Pikachu czy Lycanroca nie jestem aż tak silny. Wydaje mi się, że Ash nie miałby ze mnie zbyt dużego pożytku pod tym względem. Jednak znając go, trenowałby ze mną dotąd, aż nie osiągnąłbym poziomu, którego on sobie założył. Ale nie ukrywajmy – lubię swobodę i póki co, stan jaki jest w tym momencie podoba mi się.

M: No cóż, to by było na tyle. Dzięki za przybycie. Proszę o brawa dla naszego gościa!

Meowth: I jak Wam się podobał wywiad z Poipolem? Chcielibyście kolejny? Jeżeli tak, piszcie w komentarzach kto powinien wystąpić!

 


Źródło grafiki: http://artpictures.club/bigpicture.html