Wasz kochany, koci prowadzący – Meowth!

 

Meowth: Halo, halo, nie regulujcie odbiorników, pora na kolejną porcję plotek, ploteczek i innych ciekawostek! Kto dziś przybędzie do studia? No właśnie, mój gość powinien się już dawno zjawić… Co? Już jest? No to chodźcie z nim na wizje! Panie i panowie przed Wami Rowlet!!!

 

 

Meowth: Hej! Pobudka, nie śpij!

Rowlet: Co, co się dzieje?!

M: Jesteś u mnie w studio, tak jak to było wcześniej umówione…

R: Aaaa, no tak…

M: Dobrze, zatem pora na pierwsze pytanie. Dlaczego tak dużo śpisz?

R: Awww, jestem po prostu śpiący, tak? To chyba normalne, że Pokemony śpią.

M: No tak, ale nie w każdych warunkach i o każdej porze dnia.

R: No, a Komala? Ten to dopiero jest śpioch.

M: Faktycznie… No mniejsza o to. Powiedz nam czemu akurat śpisz w plecaku?

R: Bo jest bardzo wygodny, praktycznie cały się tam mieszczę, dzięki czemu czuje się jak w śpiworze.

M: Nie boisz się, że jak ewoluujesz to nie będziesz mógł spać w plecaku?

R: Trochę się tego obawiam, jednak jestem dobrej myśli. Do ewolucji to jeszcze mi trochę daleko, hehe.

M: Zostałeś pierwszym złapanym Pokemonem Asha w Alola. Jak ci się podoba w jego drużynie?

R: Każdy z nas jest specyficzny. Niekwestionowanym liderem jest Pikachu, to on jako główny Pokemon Asha dba o porządek i dobrą atmosferę. Następnie mamy dwójkę – Torracat i Lycanroc, która rywalizuje ze sobą od początku. Mimo, że Torracat jest bardziej hmm spokojniejszy albo nie zawsze się angażuje to jednak są rzeczy, które go zaciekawią – dajmy na to Battle Royal. Lycanroc ciągle dąży do bycia silnym, jednak zostało mu coś z pogodnego charakteru poprzedniego stadium. Poipole to już w ogóle inna liga – ciągle go pełno, hałasuje przez co nie zawsze mogę usnąąąąąąąą…

M: Ej, wstawaj!!!!

R: CO? JAK? GDZIE? Aaa, dobra… Na czym to ja? Już wiem! Jeżeli chodzi o Asha to nie mogę złego słowa na niego powiedzieć. Każdego z nas traktuje indywidualnie, dzięki czemu, przynajmniej ja, czuje się szczęśliwy.

M: Pewnie podczas wizyty w Kanto zauważyłeś, że trafiłeś do całkiem sporej rodziny Pokemonów ptaków, które złapał Ash. Co o nich sądzisz?

R: Faktycznie, nie jestem jedyny w tej ptasiej ferajnie. Co mnie zaskoczyło to to, że praktycznie każdy ma ostatnią, końcową formę ewolucji. Ciekawe czy Ash też będzie mnie chciał tak wytrenować? Mam taką cichą nadzieję, że to nie nastąpi za szybko.

M: Dlaczego?

R: Przecież już mówiłem, nie będę mógł spać w plecaku.

M: Przed złapaniem żyłeś wśród innych ptaków. Opowiedz nam jak ci się żyło wśród nich.

R: Cała rodzina Pikipeków i tak dalej i tak dalej była bardzo pracowita. Każdy wiedział co ma robić, znał swoje miejsce. Ja od początku tam nie pasowałem, no wiesz wolałem odpoczywać.

M: Chyba raczej spać…

R: No niech będzie, że i spać. Jednak i ja od czasu do czasu angażowałem się w próby zdobycia pożywienia dla stada i takie tam. To właśnie przez taką wyprawę udało mi się poznać Asha i stać się jego Pokemonem. Chyba wybrałem idealny moment, kto wie jak potoczyłyby się moje losy gdyby nie on tamtego dnia?

M: No to tak na koniec, zdradź nam sekret na zdrowy, dobry sen.

R: Hmm, róbcie to co ja. Jedzcie co najbardziej lubicie, układajcie się do snu w najwygodniejszej dla was pozycji. I jeszcze istotne jest miejsce gdzie śpicie – ja mam plecak, a kto inny woli na przykład pod kocem z Trenerem. Spróbujcie, jeżeli odczujecie, że dobrze się wam spało to wtedy zapamiętajcie co robiliście by tak się stało. Oh, robię się już śpiącyyyyy…

M: Taaaa, to chyba na tyle by było. Proszę o brawa dla naszego gościa!

Meowth: Kochani, po raz kolejny daje Wam możliwość wyboru przyszłego gościa. Swoje propozycje piszcie w komentarzach!

 


Źródło grafiki: http://artpictures.club/bigpicture.html