Wasz kochany, koci prowadzący – Meowth!

 

Meowth: Nasze show wraca po dłuższej przerwie! Meowth Pyta! to najlepszy program, jaki przyszło Wam oglądać. Kto dziś będzie moim gościem? Hm, jest to ktoś, kogo byście się tu nie spodziewali. Ktoś, kto jest bardzo zły i przebiegły. I też jest kotem… Wiecie o kim mowa? Proszę o brawa dla Alolańskiego Meowtha!

 

 

Meowth: Hej hej! Dzięki za przybycie, choć wydawało mi się, że odmówisz udziału w programie.

Alolański Meowth: Witam, w przeciwieństwie do ciebie mam trochę taktu i potrafię się zachować. Poza tym to dobra okazja by ludzie się przekonali, który z nas jest lepszy.

M: Tak, tak, miły jak zawsze… Zanim dołączyłeś do Zespołu R byłeś z kimś związany? Z jakimś trenerem bądź grupą Pokemonów?

AM: Od zawsze byłem dzikim Pokemonem. W przeciwieństwie do Was, nasza forma radzi sobie dość dobrze sama. Niektóre osobniki potrafią nawet przewodzić innym Pokemonom dzięki wrodzonemu sprytowi. Ja wolałem żyć samotnie, czasem manipulując innymi by coś osiągnąć, na przykład lepsze jedzenie.

M: I potem trafiłeś na nas…

AM: Owszem, od tego moje życie nabrało rozpędu. Podobało mi się to, że nastawieni byliście na szerzenie zła. Jednak z moich nieomylnych obserwacji wyszło, że jesteście tylko bandą gamoni co nic im nie wychodzi…

M: Osz Ty…

AM: Wracając, widząc Szefa po raz pierwszy zrozumiałem, że moje miejsce jest u jego boku. Dlatego starałem się, by móc pracować w głównej siedzibie Zespołu R. Wreszcie mogę wykorzystać wszystkie swoje atuty.

M: No dobrze, wiemy, że twoim celem jest, podobnie jak moim zastąpienie Persiana. Myślisz, że ci się uda?

AM: No mnie się prędzej uda niż tobie. Ja nie odnoszę porażek w przeciwieństwie do was. I najważniejsze, jestem zły, a o was, hmmmm. Nie zawsze kierujecie się złymi intencjami co przekreśla was jako kluczowych dla istnienia Zespołu R.

M: Co masz na myśli?

AM: Przykładem może być Bewear. Nie złapaliście go, nie jest wam posłuszny. Dodatkowo potrafi się wtrącić w każdym momencie, sprawiając, że każda akcja kończy się niepowodzeniem. Już dawno powinniście go albo złapać albo wykurzyć, ale jak widać takie cienkie kluski jak wy nawet tego nie umiecie zrobić. Haha!

M: Bewear niejako jest dla nas nieoficjalnym członkiem zespołu. Może i bywa irytujący i faktycznie jest coś z nim nie tak. Mimo to pozwolił nam zamieszkać u siebie, jednocześnie dbając chociażby o aprowizację. Kto wie, może pewnego dnia go złapiemy, albo na przykład odpuści. Póki co to jeszcze nie jest czas na to.

AM: No tak jak mówiłem, cienkie kluski jesteście i tyle!

M: Udam, że tego nie słyszałem…

AM: Tak sobie tłumacz, mhm.

M: Czy jest jeszcze jakiś cel, jaki byś chciał osiągnąć?

AM: Oczywiście. Chce zdobyć władzę. To chyba logiczne, prawda?

M: A coś więcej nam powiesz?

AM: Bycie przy Szefie to jedno. Kieruje on potężną organizacją, która dzięki swym finansom i wpływom może zdziałać wiele. Chciałbym być prawą ręką Szefa, jednak perspektywa kierowania całym Zespołem R jest bardzo kusząca. Kto wie, może Pan Giovanni mianuje mnie swoim następcą po tym, jak zobaczy jaki mam potencjał? Przyszłość pokaże.

M: I miałbym się ciebie słuchać? Chyba w snach…

AM: Albo to, albo wypad z Zespołu. Zresztą, jakby się stało tak, jak planuje, to byś chyba umarł z zazdrości. Co tu dużo gadać, jestem lepszy i tyle!

M: I tym oto akcentem kończymy dzisiejszy wywiad!

Meowth: Jak widać do czynienia mieliśmy z Pokemonem o dość mrocznych planach. Ha, ten typ tak ma! <badum tssss> Drodzy widzowie, kogo chcielibyście w następnym odcinku? Swoje propozycje piszcie w komentarzach. Do zobaczenia!

 


Źródło grafiki: http://artpictures.club/bigpicture.html