Wasz kochany, koci prowadzący – Meowth!

 

Meowth: Witam Was w piątej już odsłonie cyklu Meowth Pyta! Mieliśmy małą przerwę w transmisjach, spowodowaną moim wyjazdem na misję Zespołu R. Tak, tak, my SERIO robimy coś więcej niż bieganie za Pikachu. Dziś wystąpi, specjalnie na prośbę fanów, Pokemon, którego najbardziej wyczekujecie. Wiecie o kogo chodzi? Taak, przed Wami Mimikyu! Proszę o brawa!

 

 

Meowth: Cześć! Jak się czujesz po naszym wyjeździe?

Mimikyu: Hej, trochę zmęczony, biorąc pod uwagę, że przecież wczoraj wróciliśmy. Ale skoro miałem wystąpić to trzeba było się ciutkę zmobilizować, by przyjść tutaj do studia.

M: No dobra to pora na konkretne pytania. Pamiętasz nasz pojedynek?

Mi: No a jak mam nie pamiętać? Przegrałeś wtedy z kretesem <śmieje się>.

M: Arg, nie o to mi chodziło. Bardziej chodzi mi o moment twojego przystąpienia do Zespołu R…

Mi: Tak wiem o co chodziło, po prostu chciałem się z tobą trochę poprzekomarzać. Jessie złapała mnie mimo, że nie mieliście żadnego Pokemona zdolnego do walki. Tak, ciebie nie liczę bo już leżałeś haha.

M: Byłeś pierwszym Pokemon z regionu, który do nas dołączył. I póki co, chyba najsilniejszym…

Mi: A Bewear?

M: On nie jest złapany, jednak w planach mamy zamiar to zrobić.

Mi: No dobra, czyli wychodzi, że na dwa Pokemony bo Wobbuffet to też ciekawy przypadek, to tylko ja jestem w stanie realizować nasze zamierzenia, jak choćby zdobycie Pikachu.

M: Ekm, no tak. Ponadto masz swój unikatowy Z-Kryształ co sprawia, że faktycznie masz rację. Skąd ta niechęć do Pikachu?

Mi: Wyobraź sobie, że wszędzie widzisz tą przeklętą, żółtą mysz. Każdy, ale to każdy chce ją przytulić, zaopiekować się nią, złapać. A ty? Radź sobie sam, nikt na ciebie nie spojrzy. Przebranko, które przypomina Pikachu ma za zadanie przyciągnąć uwagę ludzi. Każdy z nas zasługuje na kogoś, kto się nami zaopiekuje, dając stabilizację i bezpieczeństwo. Pikachu Asha bardzo mnie irytuje, widać, że jest przy nim szczęśliwy. Chciałbym, żeby czuł to, co kiedyś ja czułem dopóki do was nie dołączyłem.

M: Wow, widzę, że to dość poważny temat. Czy ta nienawiść dała ci siłę, dzięki której pokonałeś go w pojedynku 1vs1?

Mi: Coś w tym może być. Ponadto chyba nie traktowali mnie zbyt poważnie. Pewnie mieli przeświadczenie, że jestem kolejnym słabym Pokemonem Zespołu R. Haa! Ich klęska była pewna, jednak ten Bewear…

M: Taaaak, to był jeden z najpiękniejszych dni. Szkoda, że Bewear nam przeszkodził. Ale popatrz, kolejna szansa się trafiła po tym, jak uzyskaliśmy Z-Kryształ.

Mi: Ta walka była zdecydowanie inna. Przede wszystkim przeciwnik podszedł do tego bardzo poważnie. Mieliśmy równe szanse, jednak jak widać przegrałem. Ale na pewno dałem im do myślenia, że jesteśmy w stanie pokonać ich w równej walce.

M: Wtedy nawet Bewear nie interweniował, chociaż na początku chciał to zrobić.

Mi: Zrozumiał wydźwięk tego pojedynku, za co mu dziękuje.

M: Przygoda z doliną Pikachu musiała być dla ciebie traumatyczna, co?

Mi: Nawet nie przypominaj mi o tym miejscu! Niedobrze mi się robi na samo wspomnienie tych wszystkich wkurzających myszy. I jeszcze ta trenerka dodająca wszędzie wstawki –pika. Szkoda, że nie udało się ich wszystkich złapać, w centrali mieliby z tego pożytek.

M: Budzi to moje wspomnienia…

Mi: To znaczy?

M: Na początku, jak jeszcze byliśmy w Kanto i napadliśmy Centrum Pokemon to tam było wiele Pikachu, które pomogły Ashowi. Ale to takie tam wspominki, nieważne. To jeszcze pytanie na zakończenie – masz coś do przekazania Pikachu Asha?

Mi: W sumie tak. Nie znasz dnia ani godziny, gdy moja ciemność cię pochłonie. Pamiętaj, następny pojedynek zakończy się moim zwycięstwem. Porwiemy cię i nareszcie trafisz do centrali Zespołu R, skąd nikt cię już nie uratuje!

M: Uhuhu, czyżby szykował się kolejny pojedynek? Jeżeliby to się spełniło… Ahh, piękna wizja. Cóż moi drodzy, na tym zakończymy nasz wywiad. Dziękuje wszystkim za przybycie i za obejrzenie dzisiejszego odcinka.

Meowth: Kochani, chcecie mieć znów wpływ na to, kto przybędzie do studia? W takim razie jaki wodny Pokemon powinien być moim kolejnym gościem? Propozycje piszcie w komentarzach. Do następnego, meowwwww!

 


Źródło grafiki: http://artpictures.club/bigpicture.html