Wasz kochany, koci prowadzący – Meowth!

 

Meowth: Witam Was w kolejnej odsłonie Meowth Pyta! Zgodnie z obietnicą dzisiejszy gość to Pokemon, którego wytypowaliście. Mistrz wodnych baniek, stały towarzysz szkolnej rybaczki – bez zbędnego gadania – Popplio!

 

 

Meowth: No, witam w naszym studio!

Popplio: Cześć, miło mi.

M: To takie pytanie na rozgrzewkę, byłeś dziś na rybach?

P: Oczywiście, po szkole z Laną. Niestety nie trafił się żaden Gyarados…

M: Widzę, że podobnie jak Trener czasem żartujesz sobie z Mega Gyaradosa.

P: Haha, no cóż, z kim przystajesz takim się stajesz. Chociaż nie powiem, Pokemon ten pasowałby do naszego zespołu.

M: Kolejna trenerka wodnych Pokemonów, eh kiedyś z takową miałem do czynienia, ale to już przeszłość… Jak ci się żyje z Laną?

P: Doskonale! To bardzo wrażliwa i opiekuńcza osoba, chociaż czasami potrafi być zdecydowana i zdeterminowana by osiągnąć wyznaczony przez siebie cel. Co jakiś czas trenujemy sobie, zwłaszcza w robieniu baniek wodnych, które nie chwaląc się, robię coraz lepsze.

M: No tak, jesteś jej tak naprawdę jedynym Pokemon, nie wliczając w to Ride Pokemony. Myślisz, że taki stan będzie trwał długo?

P: Szczerze to nie wiem. Znając Lanę przygarnie kolejnego nieszczęśnika, który stanie się jej podopiecznym. Tak samo, jak było to ze mną.

M: No tak, bo ona cię uratowała przed Zespołem Czaszki. Odczuwasz do nich urazę za tamto?

P: Będąc pod opieką Lany zdążyłem już zapomnieć o tym tak szczerze mówiąc. Mieliśmy okazję parę razy skopać im tyłki, jednak nie kierowała mną żądza zemsty za krzywdy. Raczej broniłem przyjaciół i to mną kierowało.

M: To dość dojrzała postawa, godna naśladowania. Macie wodny Z-Kryształ i jak wiemy możesz go używać. Czy w planach masz dalszy trening, by móc go efektywniej wykorzystywać?

P: Cóż, dobrze by zrobiło, jakbym trochę potrenował. Mając lepsze umiejętności będę w stanie chronić bliskie mi osoby. Jednak w tej kwestii zdam się na Lanę. Jeśli będzie chciała intensywniej trenować to będę to robił z przyjemnością.

M: Nawet jeśli ma to doprowadzić do twojej ewolucji?

P: Tak. Przede mną jeszcze dwa stadia ewolucji. Na własne oczy widziałem możliwości obu z nich. Myślę, że kiedyś też będę tak silny.

M: Gdyby istniała możliwość, że Lana zostałaby Liderką Sali to wspierałbyś ją w tym?

P: Co to za pytanie?! Oczywiście, że tak! Pomaganie jej i wspieranie w realizacji jej marzeń to dla mnie niejako wręcz obowiązek! Poza tym lubię czasem powalczyć.

M: A jest coś, co lubisz bardziej?

P: Fajnie by było występować dla ludzi i Pokemonów. Ale wolałbym mniejsze grono, bo przed większym odczuwałbym stres…

M: Aż tak? No no, nie spodziewałem się. Dusza artysty?

P: Raczej chęć podzielenia się moimi umiejętnościami tworzenia wodnych baniek. Lubię je robić, a  z tego co widziałem można stworzyć dzięki nim ciekawy pokaz.

M: To teraz tak z innej beczki. Podobają ci się relacje między Pokemonami Asha a nim samym?

P: Niewątpliwie Ash to dobry trener, który traktuje każdego swojego podopiecznego indywidualnie. Jednak ja wolę moją Lanę, z którą mogę w spokoju spędzić czas wolny.

M: No tak bo przy głą… znaczy Ashu nie idzie się nudzić i ciągle w coś się pakuje. No to pytanie na koniec, masz jakiegoś rywala wśród zaprzyjaźnionych Pokemonów?

P: Hmm, kiedyś był to Dewpider, ale odkąd znalazł nowy dom to takowego nie mam.

M: Na tym zakończymy nasz wywiad. Proszę o brawa dla naszego gościa!

 

Meowth: Jak widzicie Popplio jest bardzo związany ze swoją Trenerką. Jego postawa wobec dawnych oprawców też zasługuje na pochwały. Część i do następnego!

 

 


Źródło grafiki: http://artpictures.club/bigpicture.html