Wszystkie Pokemony Asha

W tym wpisie przedstawię wam wszystkie Pokemony Asha, jakie zdobył podczas swojej podróży przez dotychczasowe regiony. Trochę się tego nazbierało…

Przy sobie

W tym rozdziale zamieszczone będą Pokemony Asha, z którymi aktualnie podróżuje.

Nazwa Pokemona Typ Region Grafika Opis
Pikachu Kanto Jest pierwszym Pokemonem Asha i przez całą jego podróż nie odstępuje go na krok.
Rowlet

Alola Jest pierwszym Pokemonem złapanym przez Asha w regionie Alola. Większość czasu spędza śpiąc w jego plecaku.
Lycanroc Zmierzchu Alola Jest drugim Pokemonem Asha złapanym w regionie Alola. Rockruff Asha ewoluował podczas zjawiska Zielonego Błysku, co skutkowało zupełnie nową formą Lycanroka.
Torracat Alola Jest trzecim Pokemonem Asha złapanym w Aloli. Początkowo nieufny i zdystansowany, dał się jednak przekonać do chłopaka. Ewoluował podczas walki z Incineroarem Masked Royala.
Poipole Alola To czwarty Pokemon Asha złapany na Aloli. Poipole jest Ultra Bestią pochodzącą z Ultra Świata i zdaję się być zafascynowany Pikachu.

U Profesora Oaka

W tej sekcji przedstawię Wam Pokemony znajdujące się u Profesora Oak’a w Alabastii..

 

Nazwa Pokemona Typ Region Grafika Opis
Bulbasaur Kanto Bulbasaur jest jednym z najbardziej doświadczonych Pokemonów Asha. Na własne życzenie odmówił ewolucji w Ivysaura.
Charizard    Kanto    Charizard, zaraz po Pikachu, jest najpopularniejszym Pokemonem w posiadaniu Asha. Ewoluował dość szybko, przez co Ash początkowo nie potrafił nad nim zapanować.
Kingler    Kanto    Kingler był siódmym Pokemonem złapanym przez Asha i pierwszym, który zamieszkał z Profesorem Oakiem w Alabastii. Krabby przez całą jego podróż po Kanto nie był używany ani razu. Pierwszym jego występem była Liga Pokemon, w której od razu ewoluował.
 Muk    Kanto    Muk znany jest z przymilnego charakteru. Uwielbiał się tulić do Asha i innych.
 Tauros (x30)    Kanto    Asha złapał aż trzydzieści Taurosów w Safari Zone podczas podróży po Kanto, sprawiając problem z utrzymaniem tak licznej trzody Profesorowi Oakowi.
 Snorlax    Pomarańczowe Wyspy    Snorlax był drugim Pokemonem złapanym na Pomarańczowych Wyspach. Jego niepohamowany apetyt nie raz wpędził Asha w niemałe kłopoty.
 Heracross  

 Johto    Heracross Asha był pierwszym złapanym przez niego Pokemonem w regionie Johto. Szczególnie mocno lubił Bulbasaura, a zwłaszcza sok znajdujący się w jego bulwie.
Bayleef    Johto    Bayleef była drugim Pokemonem złapanym przez Asha w regionie Johto. Oprócz wygrywania dla niego walk, bardzo mocno zabiegała o jego względy.
Quilava    Johto  Quilava był trzecim Pokemonem złapanym przez Asha w regionie Johto. Ewoluował zaraz przed Ligą Sinnoh.
Totodile Johto Totodile był ostatnim ze starterów z Johto, który dołączył do Asha. W związku z zamieszaniem spowodowanym użyciem Lure Balli, Ash musiał stoczyć o niego pojedynek z Misty, który wygrał dzięki Bulbasaurowi.
Noctowl

Johto Noctowl Asha jest Błyszącym (Shiny) Pokemonem. Ash spotkał go w drodze do Goldenrod City podczas podróży po Johto. Był piątym Pokemonem złapanym przez Asha w Johto. Jest bardzo inteligentny, lecz bardzo mały.
Donphan Johto Ash wygrał Jajko Phanpy’egp w Ekstremalnym Wyścigu Pokemon, w którym on i jego Bayleef pokonali Gary’ego i Arcanine’a.
Swellow

Hoenn Taillow był liderem stada ptasich Pokemonów, które zaatakowało Asha i spółkę. Mimo przyjęcia na siebie wielu Thunderboltów Pikachu, nie zamierzał się poddać. Ash złapał go, by uchronić go przed poważnymi ranami.
Sceptile Hoenn Ash złapał Treecko, po tym jak pomógł mu ochronić jego dom na drzewie. Pokemon ten początkowo miał problemy z nawiązywaniem kontaktów z innymi. Szybko jednak się z tym uporał i stał się jednym z najsilniejszych Pokemonów Asha.
Corphish Hoenn Kolejny Pokemon z problemami społecznymi. Na przywitanie walił innych szczypcami i wykradał im jedzenie.
Torkoal Hoenn Prawdopodobonie jeden z najszybszych Pokemonów Asha. Trener kilkukrotnie przepędzał dręczące go Pokemony, a potem uciekał w popłochu. W końcu musiał zmierzyć się ze Steelixem, którego pokonał dzięki wskazówkom Asha.
Glalie Hoenn Snorunt sprawił Ashowi niemałych kłopotów. Najpierw ukradł jego odznaki, wyrzucając jedną po drugiej, chcąc zmusić Trenera do podążania za nim, po czym ten zgubił się w zamieci. Interwencja Snorunta pomogła spółce Asha odnaleźć go i uratować przed zamarznięciem.
Staraptor

 Sinnoh   Starly był pierwszym Pokemonem złapanym w Sinnoh. Podczas poszukiwań zaginionego Pikachu, Ash i Aipom wpadli na Starlyego, który po krótkiej walce został złapany i natychmiast użyty do poszukiwań.
Torterra

 Sinnoh   Turtwig z charakteru był bardzo podobny do Bulbasaura. Dbał o inne Pokemony, zapobiegał kłótnią. W pewnym momencie dbał też o zranionego przez Zespół R Pikachu, zaciekle walcząc z Ashem, którego miał za kolejnego złodzieja.
Infernape

 Sinnoh    Początkowo ten Pokemon był własnością Paula, który nie był z niego za bardzo zadowolony. Gdy Ash odkrył jak rygorystyczny trening serwował Pokemonowi Paul, postanowił go przygarnąć
Buizel Sinnoh Buizel to trzeci Pokemona złapany przez Dawn. Ash wymienił go za Aipoma, gdyż ten przejawiał wyjątkowe zainteresowanie Pokazami, a Buizel walkami.
Gliscor

Sinnoh Gligar bardzo bał się walk z innymi Pokemonami oraz wysokości, mimo bycia typem latającym. Nie potrafił poprawnie szybować, a ulubionym miejscem lądowania był Ash. Często popadał w płacz. Po ewolucji stał się bardziej pewny siebie.
Gible

Sinnoh Gible miał problemy z opanowaniem ataku Draco Meteor. Z pomocą Asha udało mu się wreszcie wykonać ten manewr przeciwko Zespołowi R, lecz potem rzadko kiedy był w stanie to powtórzyć. Jego nieudane Draco Meteory najczęściej trafiały Piplupa, co stało się swoistym Pokemonowym żartem.
Unfezant

Unova Jak to zwykle miało miejsce, Ash zwykle łapie latającego Pokemona na samym początku każdej generacji. Nie inaczej było z Pidove. Unfezant różni się wyglądem w zależności od płci. Pokemon Asha okazał się osobnikiem płci żeńskiej.. Oczywiście poza walkami, jej zadaniem było prowadzenie zwiadu z powietrza.
Oshawott Unova Początkowo należał do Profesor Juniper i był jednym z trzech starterów. Zszokowany wybraniem Snivy przez Tripa, zaczął podążać za Ashem, pozostając jednak w ukryciu. Konieć końców jednak dołączył do grupy Trenera.
Pignite

Unova Tepig został porzucony przez swojego Trenera i przywiązany do słupa. W końcu ktoś postanowił uwolnić Pokemona, ten jednak uciekł szukając dawnego Trenera. Z założonym “kagańcem” nie mógł jeść, przez co stał się bardzo wychudzony. Potem jednak trafił na Asha.
Snivy Unova Snivy sprawiała Ashowi mnóstwo problemów. Początkowo nie uznawała go za godnego siebie, większość jego Pokemonów padała ofiarami Attractu. Po udowodnieniu jej swojej wartości, Ashowi udało się ją złapać przy pomocy Pidove, która była odporna na Attract, ze względu na tę samą płeć.
Scraggy

Unova Ash otrzymał jajko Scraggiego od Kareny za pomocą rozwiązaniu konfliktu pomiędzy jej babcią Danielą oraz jej uczniami. Scraggy bardzo często szukał zaczepki u innych Pokemonów Asha.
 Leavanny

Unova Ash złapał Sewaddle w Bezkresnym Lesie. Początkowo Pokemon nie pałał szczególną przyjaźnią w stosunku do Trenera, jednak po kilku perypetriach i ocaleniu go przez Asha, postanowił mu zaufać, dając się złapać.
Palpitoad  

 Unova    Palpitoad przewodził grupie Tympole, gdy Ash i spółka wkroczyli na ich terytorium, w poszukiwaniu odtrutki na truciznę Foongusa. Został on pokonany w walce przez Oshawotta i złapany.
Boldore Unova Roggenrola wpadł na Asha zupełnie przypadkiem. Pokonał zarówno Oshawotta jak i Tepiga po czym uciekł. Następnie wraz z naszym bohaterem dał nauczkę Zespołowi R, uwalniając przy tym swoich pobratymców. Wyzwał wtedy Asha na rewanż i uległ przed Tepigiem, a następnie został złapany.
Krookodile

Unova Sandile za wszelką cenę chciał zawalczyć z Pikachu. Przebył ogromny kawał drogi, śledząc Asha. Zawsze coś jednak wchodziło mu w drogę i upragniona walka się oddalała. W miedzyczasie ewoluował w Krokoroka. W końcu zawalczył z Pikachu i przegrał o włos. Ash zaproponował mu dołączenie do zespołu.
Talonflame  

Kalos Fletchling kradnąc owoce Bonnie, zmusił ją do płaczu. Nie spodobało to się Froakie’mu Asha, który ruszył za nim w pościg. Po kilku przygodach z Beedrilami, udało mu się odnaleźć latającego Pokemona, którego pokonał, umożliwiając Ashowi złapanie go.
Hawlucha

Kalos Hawlucha był czempionem lasu, dbał w nim o pokój i porządek. Uwielbiał jednak walczyć w widowiskowy sposób, chciał kończyć wszystkie walki atakiem Flying Press, co mu nie wychodziło. Z pomocą Asha opanował tą trudną technikę i postanowił do niego dołączyć, zostawiając las pod opieką byłego czempiona, Machampa.
Noivern

Kalos Noibat wykluł się z jajka, znalezionego przez Hawluchę. Początkowo miał wielkie trudności z lataniem i był małym beksą. Po jakimś czasie jednak nauczył się poruszać w powietrzu, przy pomocy właśnie Hawluchy i Fletchindera.

Na treningu

Ta sekcja będzie dotyczyła Pokemonów, których Ash jest nadal prawowitym właścicielem, lecz zostały oddane pod opieką innego trenera. Niektóre mogą być wezwane w dowolnym momencie gdy zajdzie potrzeba.

Nazwa Pokemona Typ Region Grafika Opis
Squirtle Kanto Squirtle powrócił do Brygady Squirtle’ów, ponieważ Ash uważał, że stary gang potrzebny jest Squirtle’owi bardziej niż on.
Primeape Kanto Ash oddał Primeape innemu Trenerowi by Pokemon mógł trenować do turniejów walczących Pokemonów.

Oddane

Na tej liście znajdą się Pokemony, które formalnie powróciły do natury.

Nazwa Pokemona Typ Region Grafika Opis
Butterfree

Kanto Butterfree był pierwszym Pokemonem złapanym przez Asha. Odszedł, zakochany w różowej Butterfree,
Pidgeot

Kanto Pidgeot był drugim Pokemonem złapanym przez Asha. Opuścił Asha by chronić inne  Pidgeye oraz Pidgeotty
Lapras

Pomarańczowe Wyspy Lapras był Pierwszym Pokemonem złapanym na Pomarańczowych Wyspach, na których służył grupie jako środek transportu. W drodze powrotnej do Alabastii, odnalazła go rodzina Laprasa, do której dołączył.
 Greninja

Kalos Greninja to pierwszy złapany Pokemon Asha w Kalos i jedyny dotychczas znany stworek potrafiący dokonać “fuzji” z Trenerem. . Odszedł by walczyć z pozostałościami złego planu Zespołu Flare.
Goodra Kalos Goodra był czwartym Pokemonem złapanym przez Asha w regionie Kalos. Powrócił do swoich rodzinnych stron by chronić słabszych przyjaciół.

Nieoficjalnie

Tutaj znajdziemy listę Pokemonów, które Ash miał przez chwilę, lecz oficjalnie ich nie złapał.

Nazwa Pokemona Typ Region Grafika  Opis
Haunter

Kanto Haunter towarzyszył Ashowi jedynie przez chwilę, był dość kapryśny i Trener nie za bardzo mógł na nim polegać. Pomógł mu wygrać walkę o odznakę z Sabriną.
Larvitar

Johto Larvitar był towarzyszem Asha w piątym sezonie Pokemon.
Solgaleo Alola Nebby Solgaleo anime.png Solgaleo został znaleziony przez Asha w swoim pierwszym stadium ewolucyjnym. Lillie nadała mu imię Nebby. Pokemon pomógł Ashowi i spółce ocalić Lusamine i zniknął bezpowrotnie.
By |2018-04-11T12:30:15+00:00Maj 4th, 2017|Baza Wiedzy|78 komentarzy

78
Dodaj komentarz

avatar
30 Liczba wątków
48 Liczba odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
37 Komentujący
MasGalahadiniEifieDark GreninjaIcemen Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Galahadini
Gość
Galahadini

Co do Greninjy to mamy pewne poszlaki:
1) Anime jest w wiekszości odparte na grach
2)Obecne anime jest oparte na Sun/Moon oraz Ultra Sun/Ultra Moon
3)Greninja wyruszył z Zygardem
4)Zygard w grach pojawia sie na Aloli
5)Skoro Zygard sie pojawia w grach to moze sie pojawic w anime a wraz z nim Greninja.

Z tego wynika ze Greninja może sie pojawić w anime prawdopodobnie jak ekipa bedzie sie wybierać do Battle Tree na Poni.
Zapraszam do dyskusji.

Dark Greninja
Gość
Dark Greninja

Warto jeszcze wspomnieć,że w demo Sun oraz Moon można było grać Greninją z umiejętnością Battle Bond,która jak wiemy pozwalała przemieniać się w Asho-Greninje.
Potem można było normalnie przynieść sobie tego Greninję do pełnej wersji gry.W dodatku jak sprawdzimy główne informacje o nim (ataki,naturka itp.)to wyraźnie pisze,że jego właścicielem był wcześniej Ash.
Co do Zygarde-raczej wątpię,by nasza żaba cały czas zwalczała te resztki złej mocy.Kiedyś musi skończyć,wątpię,by do końca życia zwalczali i usuwali te pnącza.
Więc powinien wrócić do chłopaka-bynajmniej dla niezwykłej więzi,którą ta dwójka posiada.Jeśli chodzi o Battle Tree-nie mamy 100% pewności,że się w anime pojawi.

Mas
Gość
Mas

Pamiętajcie że anime dość często odbiega od tego co jest w grach. Notka historyczna:
– pierwsze Pokemony to była gra, dopiero później dali anime w które wkomponowali Asha
– nie można było zrobić anime ściśle podążającego za anime bo tematu mieli by na jakieś 20 odcinków
– z tym jest tak samo jak z ekranizacjami książek, coś się wycina a coś dodaje (chociaż tutaj dodali NAPRAWDĘ dużo).

PS. Dark Greninja czemu ciągle zmieniasz obrazek profilowy?

Dark Greninja
Gość
Dark Greninja

Nie zwracaj na to uwagi,dzieckiem jestem,nudzę się 😛

Galahadini
Gość
Galahadini

Może być tak że poprostu skończą robote z Zygardem i Greninja sam Asha znajdzie jakoś przed ligą

Icemen
Gość
Icemen

Greninja nie wrucił do natury tylko poszedł pomuc zgardom i pewnie wruci w którymś odcinku np. 3 sezon sun and moon ponieważ nie wiem dlaczego ash płaczę trzymając pokeballa w ręce na Intrze a to niebył ultra Ball poipola

Dark Greninja
Gość
Dark Greninja

Właśnie mnie również to zastanawiało…Ash miał w ręce Pokeballa,nie Beastballa,więc napewno nie płacze za Poipole’m.Nie wiemy,czy Ash oddał Pokeballa w którym ,,mieszkał” Greninja profesorowi Oak’owi.Może go mieć dalej przy sobie (!).Nie możemy sugerować się 1 odcinkiem Sun&Moon,bo tak chłopak oddawał 5 Pokeballi,kiedy powinien 3,więc wydaję mi się,że to błąd twórców.Równie dobrze pierwsze odcinki Sun&Moon mogłyby być produkowane wcześniej niż końcowe XYZ,więc twórcy jeszcze nie planowali by Ash zostawił aż dwójkę swoich Pokemonów (W co raczej wątpie).Pozatym Liga spokojnie może zacząć się za 30 odcinków,a Ash ma tylko 4 pokemony.Poipole najprawdopodobniej wróci na ligę w postaci Naganadela,więc dalej nie będzie miał… Czytaj więcej »

admin
Administrator

Podejrzewam, że twórcy raczej mają scenariusz na kilkanaście/kilkadziesiąt odcinków do przodu, a ogólny zamysł na kluczowe wątki w serii mają jeszcze przed jej rozpoczęciem. Jeśli oddał pięć Poke Balli to musiała tam być również kulka Numelgona, bo on po Lidze chyba też wrócił do swojego domu, chociaż nie pamiętam na 100% 😛
Co do Eevee, to mi się wydaję, że też nie zagości on w anime SM na stałe ^^

Dark Greninja
Gość
Dark Greninja

Właśnie,zapomniałam o tym miłym smoku!Chociaż jakoś cały czas mam przed sobą obraz,jak Ash daje kulkę temu gościowi z tych,em mokradeł?Chyba tak to się nazywało.Obejrzałabym aż z ciekawości odcinek,W którym Ash pozbywa się Goodry,ale zanim go znajdę minie trochę czasu,a nie chce mi się marnować wieczoru xD

Eifie
Gość
Eifie

Mam nadzieję, że to faktycznie może być pokeball Greninji a nie scenka do openingu* ( Na YouTube można znaleźć do tego nowego openingu napisy po polsku)

admin
Administrator

To może być zupełnie nie związane z Grenindżą czy przeszłością Asha i jego Pokemonów. W pierwszym openingu Ash złapał Grubbina…

Dark Greninja
Gość
Dark Greninja

A w anime nie 🙁
Ale zawsze jakaś tam szansa jest 😛

marcel
Gość
marcel

sory aipom

marcel
Gość
marcel

enpei powinien byc w sekcji na treningu

loveJude
Gość
loveJude

Jak mogę poprosić o poprawkę liten ewoluował w toracata a w ciąż pisze tam litten zamiast toracat

admin
Administrator

Dzięki za spostrzegawczość ^^

Ines
Gość
Ines

Proszę o małą aktualizację
Litten ewoluował w Torracata przy walce ze swoją wyższą formą
Poipole jest pokemonem złapanym przez chłopaka 😀

admin
Administrator

Dzięki za przypomnienie, już się tym zajęliśmy

Pikachu
Gość

Zaraz zaraz jak to że Greninja i Goodra są u Proofesora Oaka bo przecież Ash Goodrę zostawił na Dzikie Magna a Greninję dodał Miętusiowi i Zygarderowi żeby pomagał chronić Kalos więc to nie może być możliwe że Goodra i Greninja są U Profesora Oaka.

DiamondTigera
Opiekun Postaci

Co do kija? Przecież są w kategorii ,,Oddane” 😛

Przemek
Gość
Przemek

tylko że Goodra na ligę Kalos był wezwany ponieważ Ash nie musiał 6 poka łapać i tyle

marcel
Gość
marcel

zygarderowi?

Wojzen
Gość
Wojzen

Można prosić o aktualizację tematu?

Netaro
Gość

Naturalnie 🙂

słabo zrobione
Gość
słabo zrobione

czemu niema beedrila nebiego nwm jak to wszystko sie pisze jak cos i ratikejta gdzies inndziej pisało ze on ma chyba 69 a tu podałście 10

admin
Administrator

Ash nie użył w ogóle ani Raticate’a, ani Beedrilla tylko od razu je oddał, nie ma sensu więc o nich wspominać. Pokemony, które nie były oficjalnie Asha, ale odegrały jakąś rolę w jego podróży przed Alolą są uwzględnione. A z tymi liczbami to nie wiemy co masz na myśli jak coś ^^

verteYT
Gość
verteYT

Jeżeli dobrze myślę to totodile asha był złapany przez net ball a nie lure ball. Ale mogę się mylić

Adam
Gość

Przez LureBall na 100%!

JursonPokedeks
Gość
JursonPokedeks

A raticate?

Gosia
Gość
Gosia

Może dodacie Nebby’ego do nieoficjalnych? 🙂

Miutu
Gość

A gdzie neeby?

Dominikcolo
Gość

Przecierz Asch go nie ma

Gosia
Gość
Gosia

Ale mógłby być do nieoficjalnych 😛

marcel
Gość
marcel

on jest teraz solgaleo w nieoficjalnych czytałes wogule opis

Karol
Gość
Karol

W sumie

Karol
Gość
Karol

Nie ma Aipoma ale poza tym jest dobrze 😀

Rosul
Gość
Rosul

Ale jest buizel

Roksja
Gość
Roksja

W opisie Noctowla napisane jest “Błyszącym”.

rosul
Gość
rosul

Lśniący Pokémon (shiny) – również uznany jako Pokémon o alternatywnym zabarwieniu lub rzadkim zabarwieniu, to szczególny Pokémon o odmiennym kolorze w porównaniu do normalnych stworków z tego gatunku.

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Roksja’i chodziło o błąd ortograficzny.

rosul
Gość
rosul

ahaaa

rosul
Gość
rosul

ash miał przecierz jeszcze raticate z wymiany za Butterfree na statku ( pierwszy sezon anime )

DarkSpike
Gość
DarkSpike

Dostrzegłem małą niepoprawność w typach pokemonów. Mianowicie brakuje typ ziemnego u Torterra’y, Gible’a, typu walczącego u Pignite’a i trującego u Haunter’a 😉

admin
Administrator

Dzięki, poprawiłem 😛

viktoriaz_700
Gość
viktoriaz_700

Alola?
Drodzy administratorzy rockruff tydzień temu (w 38 odc) evoluował w lucanroca w formie zmierzchu a w bazie wiedzy nadal widnieje rockruff prosze zaktualizujcie baze wiedzy?

viktoriaz_700
Gość
viktoriaz_700

Sorki w 37odc pomyliłam sie ?

Meltrox
Gość
Meltrox

warto dodać że Greninja Asha nauczył się w anime ruchu CUT czego normalnie nie może zrobić

admin
Administrator

Trafna uwaga ^^

Połens
Gość
Połens

a on nie mial czasem eevee

admin
Administrator

Niestety nie miał. Z najbliższego otoczenia Asha, Eevee miał Gary, May i Serena 😉

marcel
Gość
marcel

tez ilima

viktoriaz_700
Gość
viktoriaz_700

Oraz sakura i jej siostry i virgil ?

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Trochę zaskoczył mnie ten komentarz 😉 i aż postanowiłem to sprawdzić (skrótowo obejrzeć odcinki omijając zbędne fragmenty tj występy Zespołu R itp), bo pojawiły się wątpliwości. Nie zostało jednoznacznie pokazane, jak Ash oddaje te pokemony Profesorowi. Jednak czy Charizard tak po prostu porzucił Dolinę Charizardów (i pewnego Charizarda płci żeńskiej)? Nie sądzę. Nawet nie było pokazane przekazanie pokeball’i. Ash po prostu pojawił się w nowym regionie tylko z Pikachu. Moim zdaniem Charizard i Gliscor powrócili do treningu i naprawdę przeglądając owe odcinki nie doszukałem się ani słów podobnych do: “Profesorze, oddaję wszystkie moje pokemony z (tego w którym przebywał) regionu… Czytaj więcej »

admin
Administrator

Gliscor wrócił do Asha przed Ligą Sinnoh, wcześniej był na treningu u Trenera Scizora, z którym przegrał walkę. Charizard pojawił się w ostatnim odcinku BW w Laboratorium Profesora Oaka. Spójrz na zdjęcie na samej górze, pochodzi ono właśnie z ostatniego odcinka BW, tuż przed podróżą do Kalos. Zdjęcie zostało “zrobione” u Profesora Oaka. Zwróć uwagę na to, że nie ma tam Squirtle’a i Primeape’a, które właśnie znajdują się na treningu. Wszystkie pozostałe Pokemony tam są. Owszem po Lidze Sinnoh może nie być pokazane jak Ash oddaje Gliscora Profesorowi, ale jego powrót na trening, również nie został zaznaczony. Faktem jest, że… Czytaj więcej »

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Fakty są faktami, nie da się zaprzeczyć. Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Czy możliwe jest, że zdjęcie to zostało zrobione tuż przed Charizardowym odlotem do Doliny Charizardów? (pytam z czystej ciekawości)

admin
Administrator

Tak jak pisałem, Charizard dał się poznać jako dość samodzielny Pokemon, który sam myśli. Dodatkowo przemierzanie dużych odległości, nie powinno sprawiać mu problemu, dlatego kto wie…
Szkoda tylko, że przez całe Kalos Ash się nawet nie zająknął o biednym Charizardzie, no ale musieli dać pole do popisu dla Greninjy 😛

Ines
Gość
Ines

Gdy Ash chciał pokazać Iris swojego Charizarda zadzwonił do laboratorium profesora i ten mu powiedział że jego pokemon zakończył trening w Dolinie i ją opuścił i jest już u niego.

Mati_nr_1
Gość
Mati_nr_1

W jednym z filmów pokemon (chyba trzecim) Charizard przyleciał nagle do Asha.
Wyglądało to na to, że coś usłyszał

marcel
Gość
marcel

w sumie kiawe go ma to ma sens ale dlaczego mu nie pokaze swojego niewiadomo

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Nawet w pierwszym odcinku Sun and Moon zostało pokazane, jak Ash przekazuję pokeball’e Profesorowi Oak’owi. Przeglądając tamte odcinki niestety niczego się nie doszukałem.

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Po raz kolejny przejrzałem tę listę i zauważyłem, że w sekcji “U Profesora Oaka” znajdują się Charizard i Gliscor, a powinni się znajdować w “Na treningu”. Dziękuję i pozdrawiam.

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Ach i jeszcze przy Snivy jest napisane “ze względyu”, co także wymaga małej poprawki. Nie mogę sam tego poprawić, więc piszę tutaj. Dziękuję i pozdrawiam. Szacunek dla twórcy tego artykułu.

admin
Administrator

Dzięki za wytknięcie błędu. Poprawiliśmy 🙂

admin
Administrator

“Trening” zarówno Gliscora jak i Charizarda zakończył się i te Pokemony znajdują się obecnie u Profesora Oaka. Ash odesłał tego pierwszego pod koniec ligi Sinnoh, a Charizarda zostawił w Alabastii, gdy wyruszył do Kalos 🙂

Kacper
Gość
Kacper

Naprawdę trzeba być debilem aby wypuścić takie pokemony jak goodra, larvitara czy Greninje, a później dziwota czemu nigdy nie wygrywa ligi

alikatek
Gość
alikatek

To anime jest całkiem pozbawione logiki. Więcej jest takich przykładów. Tak samo wypuścił Charizarda a on i jego mega ewolucja mogłyby mu pomóc w walkach ligi.

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Ash jest trenerem, który bardzo dba o więź ze swoimi pokemonami i chce dla nich jak najlepiej. Ligi traktuje jako wyzwanie – uda się, to będzie duży skok ku spełnieniu marzeń o zostaniu Mistrzem Pokemon, jeśli nie – cóż, na pewno wyniesie z tego jakąś dobrą lekcję, dzięki której z kolejną ligą będzie miał łatwiej (co prawda Ash to sklerotyk, ale mniejsza z tym) i wciąż będzie posuwał się naprzód. 1. Charizard – tutaj Ash nie rozstał się na zawsze ze swoim pokemonem z Kanto. Charizard wciąż ciężko trenuje i staje się coraz silniejszy, a Ash w każdej chwili może… Czytaj więcej »

Patitek
Gość
Patitek

Przeczytałam wszystko co napisałeś ☺ Ciekawie ująłeś informacje ? Może spróbowałbyś dojść do redakcji ??

Karol
Gość
Karol

Sorry były te taurosy nie zauważyłem 😛

Karol
Gość
Karol

Adminie a te Taurosy nie pamiętam ile ich było ale około 40 ale ich tam nie ma sprawdzę jak by co jeszcze raz i napisze czy są na tej liście 😀

rosul
Gość
rosul

powinniście dodać tego robaka elektrycznego którego ash podarował sopoklesowi w alola

admin
Administrator

Rzeczywiscie mozna by go dodac do tej ostatniej sekcji tylko, ze w przeciwienstwie do Hauntera i Larvitara, jego rola przy Ashu byla bardzo znikoma 😛

rosul
Gość
rosul

no w sumie to fakt
nie patrzyłem na to z tej strony

Kushiyamokai
Gość
Kushiyamokai

Super, nie mam czasu oglądać pokemonów, a przynajmniej mogłam czegoś się podszkolić, by nie ośmieszyć się przed przyjaciółmi.

AlolaCyndaquil
Gość

Nie zły artykuł tylko że Ash złapał też aipoma ale wymienił go na buizla z Dawn

Mati2210
Gość
Mati2210

W tym artykule nie ma Wymienionych Pokenonów. Gdyby były Wymienione Pokemony to by napewno znalazł się tam Aipom.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Levi bardzo się postarałeś szukając tych informacji wręcz ten artykuj mnie zainspirował

Anonimowy
Gość
Anonimowy

*artykuł