File:Team Rocket trio SM.png

Jessie (z jap. ムサシ Musashi) jest jednym z członków Zespołu R. Wraz z Jamesem i Meowthem stanowi najbardziej znaną drużynę w ramach tego ugrupowania. Jessie jest bardzo doświadczoną osobą; na przełomie lat imała się najróżniejszych zajęć i próbowała odnaleźć się w przeróżnych miejscach. Jako członek Zespołu podąża wraz z towarzyszami za Ashem przez kolejne regiony świata Kieszonkowych Stworków, próbując ukraść jego Pikachu. Choć jest przestępcą, Jessie zdaje się być wrażliwą osobą. Jest także w pewien sposób utalentowana – odniosła wiele sukcesów jako Artystka. Mimo trudnego charakteru, tworzy zgrany zespół ze swoimi towarzyszami. Troszczy się o Jamesa, Meowtha i Pokémony drużyny, a także jest w stanie przedłożyć ich dobro nad zyski. Jessie wybiera na partnerów stworki różnych typów, z wyróżnieniem trującego.

James (z jap. コジロウ Kojirō) jest jednym z członków Zespołu R. Wraz z Jessie i Meowthem stanowi najbardziej znaną drużynę w ramach tej organizacji. James pochodzi z bardzo bogatej rodziny, lecz uciekł od niej, nie mogąc znieść panujących tam wymogów. Jako członek Zespołu R podąża wraz z towarzyszami za Ashem przez kolejne regiony Świata Pokémon, próbując ukraść jego Pikachu. Mimo faktu bycia przestępcą, James jest dobry z charakteru. Ma wiele dobrych odruchów, co wskazuje na silną empatię bohatera. Tworzy zgraną ekipę ze swoimi towarzyszami oraz Pokémonami Zespołu. Niejednokrotnie pokazał, że ich dobro leży mu na sercu, a także, że jest w stanie się dla nich poświęcić. James zdaje się rozumieć dobrze z roślinnymi i trującymi Pokémonami, które to często zostają jego partnerami.

Meowth (z jap. ニャース Nyarth), mimo bycia Pokemonem, uważa się za pełnoprawnego członka Zespołu R. Meowth, w przeciwieństwie do innych osobników swojego gatunku, potrafi mówić oraz porusza się na dwóch łapach, co nadaje mu cech ludzkich. Z technicznego punktu widzenia, Meowth jest dzikim Pokemonem. Nie należy ani do Jessie, ani do Jamesa. Na pierwszy rzut oka można by stwierdzić, że jest maskotką Zespołu. Nic bardziej mylnego. Tą rolę pełni raczej Wobbuffet. Meowth bierze czynny udział w obmyślaniu planów, które mają przybliżyć trio do upragnionego awansu. Wiele intryg, mających na celu złapanie Pikachu jest właśnie jego autorstwa. Pokemon jest sprytny i cwany, co często wykorzystuje na korzyść Zespołu. Mimo przynależności do przestępczej organizacji, potrafi być współczujący i wzbudzać sympatię. Widać to między innymi w stosunkach jakim darzy Littena Asha. Meowth trzyma za niego kciuki w najtrudniejszych momentach jego życia, mimo iż jest on przecież jego przeciwnikiem.

Zespół R w anime

Zespół R zostaje przedstawiony w trzecim odcinku serii Sun i Moon. Członkowie Zespoły przybywają do regionu Alola, nie wiedząc o tym, że Ash i Pikachu są już na miejscu. Jednakże sytuacja szybko ulega zmianie i, standardowo, Zespół R bierze się za próby schwytania elektrycznego stworka. Co więcej, przestępcy zdobywają nowe Pokémony, co zresztą stanowi ich główny cel. Jessie łapie swojego pierwszego alolańskiego Pokémona – Mimikyu – w czwartym odcinku serii. Choć nie chciał wejść do zwykłego Poké Balla, chętnie zaakceptował Luxury Balla. Zdaje się, że jedną z przyczyn, dla których stworek dołączył do Zespołu, jest jego wyraźna niechęć do Pikachu Asha. Jessie zaznajamia się także ze swoim “opiekunem” – Bewearem. Silne emocje bohaterki czasem zatrważają nawet jej towarzyszy, lecz nieraz popychają akcję naprzód. James łapie swojego pierwszego alolańskiego stworka – Mareanie – w dwunastym odcinku. Tak jak niemal wszyscy partnerzy Trenera, morski Pokémon dołącza do niego z własnej woli. Mareanie okazuje się jednym ze stworków bohatera, które nieświadomie robią mu krzywdę z radości na jego widok, co jest stałym żartem w serialu. Do tego James dostarcza towarzyszom informacji o alolańskich Pokémonach, a także przekazuje im wiedzę dotyczącą Z-Ataków. Zdaje się też znać na urządzeniach i technologiach różnego rodzaju.

Oś czasu

SM003 – Jessie pojawia się po raz pierwszy w anime Sun i Moon. Przybywa z towarzyszami do Aloli, aby zdobywać Pokémony dla szefa Zespołu – Giovanniego. Wdaje się w walkę z Ashem, a także zwraca na siebie uwagę Beweara, który zabiera bohaterów do swojego legowiska.

SM004 – Jessie zdobywa swojego pierwszego Pokémona w regionie – Mimikyu, który w zasadzie sam postanowił dołączyć do Zespołu. Później używa go w starciu z Pikachu Asha, a efekty okazują się bardzo zadowalające.

SM005 – Zespół R używa swojego klasycznego balonu, aby porwać wodne Ride Pokémony, których klasa Asha użyła podczas lekcji łowienia Lany. Akcja kończy się porażką.

SM012 – James łapie swojego pierwszego Pokémona w Aloli – Mareanie. Stworek okazuje się silny – przy jego pomocy Zespół odnosi swoje pierwsze wyraźne zwycięstwo w walce z Ashem, pokonując obu jego towarzyszy. Jednakże chwila triumfu zostaje zepsuta przez Beweara.

SM013 – przestępcy z regionu Kanto postanawiają wziąć udział w Wielkim Alolańskim Naleśnikowym Wyścigu. Ich zawodnikiem okazuje się fałszywy Bewear, będący w rzeczywistości maszyną sterowaną przez Meowtha i Wobbuffeta. Nieuczciwa strategia Zespołu zostaje zniweczona przez prawdziwego Beweara. Ich drugi zawodnik – Mimikyu – nie jest w stanie powstrzymać się przed zaatakowaniem Pikachu, co kończy się jego dyskwalifikacją.

SM016 – James i towarzysze kończą budowę swojej alolańskiej bazy. Nie mogąc opuścić na stałe legowiska nadopiekuńczego Beweara, postanawiają przemienić je w swoją kwaterę. Prace zostają zakłócone przez Popplio i Rowleta.

SM023 – Zespół R zwraca uwagę na słynną grupę DugLeo. Postanawiają wzbogacić się ich kosztem, co skutkuje podstępnym uprowadzeniem alolańskiego Dugtrio – wokalisty zespołu.

SM025 – Jessie, James i Meowth po raz pierwszy stykają się z Zespołem Czaszki – lokalną alolańską grupą przestępczą. Rozpoczyna się rywalizacja pomiędzy dwiema organizacjami; stawką jest mroczny Z-Kryształ, którego strzeże Totem Pokémon tego typu. Strażnik zostaje pokonany przez Mimikyu. W krytycznym momencie Jessie i James wybierają bezpieczeństwo swoich podopiecznych, zostawiając kryształ. Ostatecznie wykazują się też skutecznością – Zespół R zwycięża.

SM028 – trio z Kanto bierze udział w meczu Pokébase na terenie Szkoły Pokémon. Okazuje się, że Jessie podkochuje się w znanym zawodniku ‘Olu‘olu, który właśnie tam przebywa. Mierzą się z drużyną złożoną z Asha, Kiawe, sympatii Trenerki oraz ich Pokémonów. Choć idzie im bardzo dobrze, ostatecznie ponoszą porażkę, a Bewear uniemożliwia Jessie uzyskanie autografu ‘Olu‘olu.

SM033 – Zespół R przybywa na Akalę, szukając Totem Pokémonów. Zanim jest w stanie poczynić jakiekolwiek postępy w poszukiwaniach, zostaje zabrany przez Beweara z powrotem na Melemele.

SM038 – po brutalnym rozstaniu z Jamesem, Jessie ląduje w okolicach Galerii Handlowej. Podczas uprzedniego starcia z Ashem i Kiawe, przebranie Mimikyu uległo naderwaniu. Dziewczyna obawia się, że wkrótce zobaczy prawdziwą formę swojego pupila i podzieli los Meowtha. Kierowana chęcią pomocy i niepohamowaną żądzą zakupów, udaje się do sklepu odzieżowego, gdzie próbuje wybrać nowe przebranie dla Mimikyu, wydając jednak większość oszczędności na kreacje dla siebie. Obserwując swojego Pokemona, Jessie zdaje się akceptować jego obsesję przebierania się za Pikachu i postanawia zszyć mu jego kostium. Podczas ataku Murkrowów dziewczyna zacięcie walczy o przebranie pupila (i swoje pączki), czym zdobywa zaufanie Mimikyu, który staje się jej posłuszny. Nie trwa to długo, gdyż podczas następnej walki z Ashem Pokemon ignoruje komendy Jessie i rzuca się na Pikachu. Dziewczyna, mimo że udaje wściekłą, poprawia swoje relacje z Mimikyu.

SM039 – Jessie wraz z resztą Zespołu próbuje swoich sił w sprzedawaniu pączków. Kiedy jednak dowiaduje się o popularności Steenee Mallow, postanawia zakończyć pracę na dziś i porwać stworka. Choć Zespołowi udaje się pochwycić Pokémona, ostatecznie traci go wskutek starcia z Oranguru. Kiedy przybywa Bewear, Jessie po raz pierwszy cieszy się na jego widok. Jednakże zamiast pomóc w walce, Pokémon-niedźwiedź dogaduje się z przeciwnikiem, a następnie uprowadza Zespół.

SM040 – Jessie i towarzysze podsłuchują Lanę, Asha i Mallow podczas rozmowy z Ią i Kanoą z Ludu Morza. Dowiadują się, że bohaterowie zamierzają odnaleźć zatopiony skarb. Zespół postanawia uprzedzić ich i zagarnąć bogactwa dla siebie. W tym celu przypływają w nowej machinie – łodzi podwodnej stylizowanej na Bruxisha. Zespół R ponosi klęskę, a statek przepada w zamieszaniu, do którego wywołania sprowokowali Dhelmise’a.

SM041 – przestępcy biorą udział w osławionym wyścigu CharjaKartów. Oczywiście nie w uczciwy sposób – Charjabug zespołu Bewear-X to Meowth w pojeździe przygotowanym na tę okazję, a Mechanik – Mareanie i Wobbuffet w przebraniu. Jessie podejmuje się roli Szefa, wydając polecenia i podejmując decyzje. Przez długi czas Zespół zajmuje drugie miejsce. Oszustwo wychodzi jednak na jaw, co skutkuje natychmiastową dyskwalifikacją.

SM042 – Jessie, James i Meowth wracają do Kanto. Przybywają w rodzinne strony, aby złożyć raport ze swojej alolańskiej działalności w kwaterze głównej Zespołu. Jessie wścieka się na myśl o tłumaczeniu się przed Matori – sekretarką Giovanniego. Na miejscu natrafiają jednak na wycieczkę ze Szkoły Pokémon, a także Brocka i Misty. Postanawiają udać się za nimi do Laboratorium Profesora Oaka, żeby ukraść tamtejsze Pokémony. Używają do tego mecha w dawnym stylu, a przedstawienia dokonują za pomocą starego motta. Porażka kryminalistów jest równie klasyczna co wizerunek, a Bewear zabiera ich na koniec z powrotem do Aloli.

SM045 – Jessie, James i Meowth próbują dorobić sobie sprzedając pączki. Zauważają wtedy nowego Pokemona Asha – Nebby’ego. James wyjaśnia, że to musi być poprzednie stadium ewolucyjne Koffinga, dlatego nazwya go MiniKoffing. Zespół od razu stwierdza, że musi być on niezwykle cenny i postanawia go złapać. Wymyślają nawet sprytną taktykę, podczas której Jessie odwraca uwagę Asha, a Meowth kradnie Cosmoga. Niestety, nowo odkryta zdolność Teleportacji Pokemona sprawia, że cała trójka ląduje w objęciach Beweara, a Nebby bezpiecznie wraca do Asha.

SM046 – Faba, Szef Działu Badawczego Fundacji Aether, zatrudnia całą trójkę. Podczas wizyty Asha i spółki w Raju Aether, są oni zmuszeni do ich obsługiwania, po czym próbują zwabić Nebby’ego do siebie za pomocą cuchnących śmieci, wciąż uważając go za MiniKoffinga. W końcu lądują w Laboratoriach Aether, gdzie zakradają się przypadkiem do biura Faby, odnajdując informację o projekcie “Type:Null”. Nakrywający ich na gorącym uczynku Faba, nie przejmuje się zbytnio ich obecnością, gdyż dostrzega rolę jaką mogą odegrać w jego misternym planie.

SM049 – Zespół R wciąż pracuje dla Faby. Gdy ten rozkazuje im złapać Lillie, by mógł wymazać jej wspomnienia, następuję nieoczekiwany zwrot akcji. Jessie, James i Meowth otwarcie buntują się przeciwko swojemu pracodawcy, co świadczy o tym, że nawet oni mają swoje ideały. Cała trójka rzuca w końcu tą robotę.

SM050 – Podczas sprzedawania pączków pod Szkołą Pokemon, Zespół R nakrywa Fabę, który próbuje porwać Nebby’ego. Przeprowadzają skuteczną dywersje za pomocą Wobbuffeta i sami kradną Pokemona, który przenosi ich do bazy, wprost w objęcia Beweara.

SM052 – Zespół R dociera na Ołtarz Słońca, na którym zebrała się cała czwórka Boskich Strażników Aloli. Na widok Cosmoema stwierdzają, że MiniKoffing ewoluował w PrawieKoffinga i ponownie próbują zagarnąć i jego i Tapu. W planie przeszkadza im Bewear. W końcu przestępcy przekonują się, kim naprawdę był “MiniKoffing”.

SM058 – W Galerii Handlowej Mareanie podoba się wisiorek z rogiem Corsoli, jednak James ze smutkiem oznajmia ze nie jest w stanie jej takiego kupić. Podczas powrotu z zakupów, James spostrzega żeńską formę Frillish, którą chce złapać, ale zazdrosna Mareanie odstrasza Pokemona i złości swojego Trenera. Za namową Jessie i Meowtha, James przeprasza Pokemona. Zaraz po tym, Mareanie spotyka swoją starą miłość, którą Meowth nazywa “Senpai’em. Mareanie jednak daje mu kosza i wraca do Jamesa, a zazdrosny Senpai ewoluuje w Toxapexa. Potem w kryjówce Zespołu, Mareanie podsłuchuje rozmowę Jamesa z Jessie i Meowthem po czym ucieka, by być znalezioną przez Asha, który zapewnia jej opiekę. Rankiem James odnajduje Mareanie i ochronia ją przed Tentacruelem. Następnie próbuje namówić ją do odejścia z Toxapeksem. Ten jednak dostrzega prawdziwe uczucia Mareanie i wyzywa Jamesa do walki. James przezwycięża truciznę Pokemona, co mu imponuje i kończy walkę.

SM059 – Zespół R podsłuchuję opowieść Lany i Mallow, po czym zaczynają śledzić Asha i dziewczyny,  chcąc złapać ” Leśnego Dziadka”, czyli Drampę. Przygotowują z tej okazji specjalny plan by nabrać Pokemona. Drampa nie daje się jednak zwieść i pozbywa się Zespołu R.

SM060 – Jessie i Mimikyu startują w turnieju PokeSled Jump, jednak ich skok jest przerwany przez Beweara.

SM061 – Zespół R szukając jagód spostrzega Beweara walczącego z Buzzwolem, którego Jessie i James chcą pochwycić. Innego zdania jest Meowth. Zatroskany Bewear przechwytuję Zespół R i odciąga ich od niebezpieczeństwa.

SM062 – Jessie i James spotykają Alolańskiego Meowtha. Dzięki jego kompatybilności z Darkinium Z oraz ogólną zaradność, Zespół uznaję go za lepszego od ich Meowtha. Zazdrosny Meowth próbuję pozbyć się rywala na różne sposoby, ale Alolański Meowth okazuję się podstępny i dwulicowy, by następnie opuszcić Jessie oraz Jamesa na rzecz Giovanniego.

SM063 – Zespół R sprzedaje pączki przed Battle Royal Dome, jednak z powodu braku klientów zgłaszają się do pracy jako speakerzy w walce Asha z Royal Mask. Po otrzymaniu zapłaty odchodzą.

SM066 – Jessie wraz z Wobbuffetem bierze udział w zawodach poke ping-ponga. W pierwszej rundzie mierzy się z Llimą, próbując wygrać oszustwem sami zostają pokonani a gdy jessie chce się zemścić przez dach wbija się bewear i porywa zespół R.

SM067 – Zespół R podczas sprzedawania pączków, natyka się na Pikachu, Rowleta oraz Poipole’a. Domyślając się, że ten ostatni może być Ultra Bestią, postanawiają go złapać. W porę jednak z odsieczą przybywa Ash, ratując Pokemony z opresji.

SM068 – James zamawia w Centrum Pokemon preparat leczniczy dla Mareanie, co ponownie podkreśla jego empatię i opiekuńczość.

SM072 – Zespół R bierze udział w Alolańskim Festiwalu Chleba, by zdobyć nagrodę w postaci rejsu po Aloli. By otrzymać to, przerabiają swój ,,sklep” z pączkami na sklep z preclami. Jednak gdy Mallow i jej brat przejmują tłumy swoim chlebem, Zespół R przestaje mieć klientów. Jednakże, gdy próbują oni ratować interes, zupełnie niszczą wnętrze stoiska, przy czym przegrywają w festiwalu.

SM073 – Zespół R odkrywa, że Mareanie Jamesa nauczyła się nowego, mrocznego ataku: Knock Off. Od razu wpadają na pomysł próby zdobycia Z-Pierścienia, dzięki któremu Darkium-Z dostałby użytek. Lecą więc na Ula’Ula, gdzie miejscowy kahuna jest przyjacielem Giovanniego. Już na wyspie spotykają mężczyznę, który mówi, że kahuna wyspy wyjechał. Niezadowolony Zespół R przychodzi w miejsce pewnego kamienia, który niszczy Jessie pod wpływem złości. W głazie, jak się okazało, mieszka Chciwy Lapoo: Gengar, który niedługo później kradnie im Z-Kryształ i porywa pewną dziewczynkę: Acerolę. Gdy Gengar atakuje poprzez opętywanie poszczególnych członków Zespołu, mężczyzna spotkany wcześniej daje Jamesowi Z-Ring. Dzięki temu Mareanie Jamesa może użyć mrocznego Z-Ataku. Całe trio wykonuje pozę, po czym Mareanie atakuje potężnym Black Hole Eclipse. Mężczyzna, który dał im Z-Pierścień, jak się okazało, to Nanu: kahuna wyspy Ula’Ula. Dodatkowo, Nanu pozwala Zespołowi R zachować Z-pierścień, a Mimikyu Aceroli, Mimi, daje w prezencie dla Jessie Mimikium-Z.

SM074 – Podczas pobytu na Ula’Ula Jessie- podczas próby użycia Mimikium-Z -zauważa, iż Ash przypłynął na wyspę. Śledząc go, docierają do biblioteki, gdzie pracuje Acerola. Tam dowiadują się o ,,Panie Światła”. Jednak gdy chcą podzielić się tą informacją z Giovannim, okazuje się, iż szef już o tym wie.

SM076 – Po treningu pozy do użycia Z-Ataku Mimikyu, Zespół R postanawia wyzwać do walki Asha w ruinach Thirtfy Megamartu. Gdy docierają tam, spotykają trenera, dzięki czemu zaczynają walkę Mimikyu Jessie vs. Pikachu Asha. W walce przewagę miał Pokemon Zespołu R, używając ataków silnie raniących Elektrycznego Pokemona. Nagle do akcji wkracza Bewear, niezadowolony faktem, iż Zespół R oszukał go, używając swoich pluszowych wersji oraz nagrań rozmowy. Jednakże, za namową Mimikyu, Pokemon postanawia poczekać do końca walki. Mimikyu dalej ma przewagę nad Pikachu. Pod koniec, gdy Pikachu Asha kończy się energia, Mimikyu pod dowództwem Zespołu R używa swojego Z-Ataku. Jednak Pikachu, używając nowego ataku, obronił się przed Z-Atakiem, co wprowadza Zespół R w oszołomienie. Przegrywają oni walkę, a Bewear zabiera ich z powrotem na Melemele.

SM081 – Zespół R wciela się w rolę sędziów i komentatorów w Battle Royal Dome. Sami uważają, że mogą się czegoś nauczyć z zachowania grupy Mścicieli, którzy cały czas łamią zasady walki. Następnego dnia z powrotem komentują mecze, lecz tym razem jest to walka Masked Royal vs. Mściciele. Jednak nawet im nie podoba się obrót zdarzeń.

SM082 – Zespół R dalej sprzedaje pączki z miodem, gdy wpadają na pomysł zrobienia reklamy. Marząc o tym, zauważają Steenee Mallow, po czym podsłuchują rozmowy dziewczyny i kobiety z targu. Jessie, oglądając taniec Oricorio należącego do pani z targu, chce go zdobyć, jednak niedługo potem dołączają do tego inne Pokemony. Trzy dni później, podczas występu, trio pod przykrywką ,,specjalnego show” oddzielają Pokemony od trenerów. Plan jednak nie działa z racji ewolucji Steenee Mallow, która niszczy obie klatki, po czym przychodzi Bewear i jak zwykle zabiera ich do domu.

SM086 – Zespół R przebiera się za obsługę Pokemonowego Kurortu, w którym przebywa Ash i reszta jego klasy. Dzisiejszy plan Zespołu to kradzież i Pokemonów trenerów, i Pokemonów z PokeRide. Jak się okazuje, Pikachu i inne Pokemony zostały bez opieki na Strefie Zabawy. Dzięki podstępowi z łódką, Zespół R łapie Pokemony w jedno miejsce. Później wrabiają ich trenerów w większy relaks, by uśpić ich czujność. Gdy już ta część planu została zrealizowana, Zespół R pod przykrywką animatorów łapie Asha i jego przyjaciół w sieć. Niestety, nie udało się złapać Ride Pokemonów z racji, iż jeden z nich, Garchomp, obezwładnił Zespół R z broni z siecią. Wycofują się, jednak z wcześniej złapanymi Pokemonami. Ride Pokemony ratują resztę, wysyłając Zespół w powietrze.

Pokémony

Wobbuffet

Wobbuffet to sprawdzony partner Jessie. Podróżuje z nią od Johto; Alola jest piątym regionem, w którym jej towarzyszy. Trenerka i jej Pokémon stanowią zgraną parę, która przeszła razem niejedno. Wobbuffet ma zwyczaj wyskakiwania z Poké Balla, często sprawiając Zespołowi kłopot, lecz w Aloli przebywa poza nim. Jest to defensywny Pokémon typu psychicznego. Choć nieraz przydał się w walkach, obecnie nie zostaje do nich wystawiany. Do tego Wobbuffet uczestniczy w wygłaszaniu motta Zespołu.

Mimikyu

Mimikyu to pierwszy alolański Pokémon złapany przez Jessie. Postanowił dołączyć do Zespołu R, gdy zobaczył, że walczą z Pikachu Asha. Zdaje się żywić wielką niechęć do tego gatunku, czego ofiarą stał się właśnie partner głównego bohatera. Mimikyu nie jest wyjątkowo posłuszny, a do tego więź łącząca go z Jessie nie jest wyjątkowo silna. Jednakże jest potężnym Pokémonem, co z kolei czyni go bardzo pomocnym. Ma dwa typy: duch i bajkowy. Ability Mimikyu to Disguise. Potrafi wykonać Z-Atak Let’s Snuggle Forever.

Znane ataki: Shadow Claw, Shadow Ball, Play Rough, Wood Hammer

Mareanie

Mareanie to pierwszy alolański Pokémon Jamesa. Jak i większość jego partnerów, postanowiła dołączyć do niego z własnej woli. Mareanie ma zwyczaj rzucania się na swojego Trenera i zatruwania go, co sprawia, że sam zaczyna wyglądać jak Mareanie, co z kolei budzi romantyczne uczucia u stworka. Jest to wierny Pokémon; stale przebywa z Zespołem i bierze udział w ich akcjach i inicjatywach. Posiada dwa typy: trujący i wodny. Potrafi wykonać Z-Atak Black Hole Eclipse.

Znane ataki: Spike Cannon, Sludge BombKnock Off


Źródła grafik:

Jessie i Wobbuffet: https://www.alola.pl/odc03/

Mimikyu: https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Jessie%27s_Mimikyu