Pokemon Shuffle a stworki z Alola

Alola! Nie wiem, czy są tutaj fani gry pt. Pokemon Shuffle, jednak z miłą chęcią zapraszam do spróbowania swych sił w tej trochę wymagającej grze (tutaj daje link dla tych, którzy pierwszy raz słyszą o tym tytule: http://www.pokemonshuffle.com/). Od pewnego czasu możemy już łapać Pokemony z siódmej generacji, początkowo były to startery z regionu Alola. Później doszły inne, w tym legendarny Solgaleo. Dobrym pomysłem było wprowadzenie do Pokemon Safari stworków typu trawiastego (m.in. Bounsweet i jego ewolucje, w tym silna Tsareena). Twórcy nie zapomnieli również o formach regionalnych, w tym Vulpiksie, Exeggutorze czy całym drzewku Geodude’a.

Każdy z Pokemonów ma specjalną umiejętność, dzięki której możliwe jest przejście poziomu. Pojawienie się siódmej generacji sprawiło, że dodane zostały nowe, a część zmodyfikowano. Ważna jest również wartość ataku poszczególnych stworków. Bywa tak, że stworek o dość silnym ataku ma słabą umiejętność i na odwrót – niejednokrotnie ten słabszy może pomóc nam wygrać dany poziom.

Przykładowy pokemon z regionu Alola w Pokemon Shuffle

Twórcy bardzo dbają o graczy, czego przykładem są różne eventy i nagrody. Co jakiś czas pojawia się Pokemon, którego nie musimy pokonać, lecz nabić jak najwięcej punktów. To z kolei ustawia nas w rankingu. Daje on możliwość zdobycia różnych nagród w zależności od miejsca, na jakim się znajdujemy. Co tydzień występują też dwa Pokemony, które wspomagają gracza. Pierwszy to Meowth Coinmania – celem gracza jest zebranie jak najwięcej monet, które później przypisane są do naszego konta. Od czasu wprowadzenia Pokemonów z siódmej generacji zwykłego Meowtha zastąpił ten z regionu Alola. Drugi Pokemon to Magearna, po walce z którą poziom naszych wybranych podopiecznych podskakuje gwałtownie w górę. Oczywiście, by to się stało, nie musimy jej pokonywać, jednak wygranie z nią pojedynku sprawia, że dostajemy więcej doświadczenia, a w dodatku mamy możliwość złapania jej!

Szczerze mówiąc, jako gracz z dużym doświadczeniem w tej grze sądzę, że siódma generacja jest w Shuffle bardzo udana. Wprowadzone Pokemony mają dość dobry balans i umiejętności, przez co mogą pomóc w niejednym poziomie. Dlatego zachęcam do wspólnej gry, piszcie w komentarzach swoje friend codes, a tych, którzy nie mieli styczności z grą, namawiam do spróbowania swych sił w Pokemon Shuffle.

Wydane to tej pory Pokemony z regionu Alola

By |2017-07-30T16:47:35+00:00Lipiec 6th, 2017|Inne|8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Liczba wątków
2 Liczba odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
8 Komentujący
JagoPikachuGreninja Pokemonalikatekadminwiktor Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JagoPikachu
Gość
JagoPikachu

Moim marzeniem było złapanie Toxapexa, albo chociaż Mareanie – mój telefon był w naprawie kiedy był na nich event -_-

Greninja Pokemon
Gość
Greninja Pokemon

Na czym ona polega (co sie w niej robi)
PS Nie mam znakow specjalnych typu pytajnik (klawiatura sie przestawila a Bog wie jak ja znormalizowac)

alikatek
Gość
alikatek

Jak dla mnie ta gra jest kiepska, nie gram.

wiktor
Gość
wiktor

ile ta gra kosztuje ?

Komórki “Adres URL” podczas pisania komentarza nie trzeba wypełniać. Służy ona do zareklamowania swojej własnej strony, ewentualnie siebie na fb. Nie wpisujcie w nią jakiś losowych adresów 🙂

admin
Administrator

Gra jest za darmo. Zarówno na smartfona jak i konsolę. Jednakże w grze istnieją tzw. mikropłatności, które jednak nie są niezbędne do komfortowego grania.

ardool
Gość
ardool

Na tym obrazku z pokazanymi stworkami alola w tych pokemon schuffle popatrzyłem na chariabuga i pomyślałem od razu minecraft kto gra niech napisze

StefcioGolcecman
Gość
StefcioGolcecman

ja czasami gram

Killuś
Gość
Killuś

Ja gram 🙂 Bardzo fajna gra, naprawdę polecam. Może za niedługo napiszę Friend Code.