Jak dodać grafikę do Galerii?

Co można wysyłać? Rysunki, obrazki, zdjęcia, grafiki związane z uniwersum Pokemonów. Jeśli lubujecie się w rzeźbieniu, (choćby i z plasteliny) możecie zrobić zdjęcie swojego dzieła i również wysłać. Prace muszą być WASZE! Nie kopiujemy z internetu.

Potrzebny jest podpis? Gorąco zachęcam do podpisywania się na Waszych pracach. Odradzałbym tu jednak używanie imienia i nazwiska, wystarczy Wasz nick, inicjały czy coś podobnego.

Czy wszystkie prace trafią do Galerii? Będziemy się o to starać. Jednak, zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia pracy, jeśli będzie wulgarna, zbyt sugestywna, okaże się plagiatem bądź nie będzie dotyczyć świata Pokemonów.

Co uznajemy za plagiat?  Za plagiat w Galerii uznajemy wysłanie do nas dzieła, w które nie miało się absolutnie żadnego wkładu. Na przykład jeśli ktoś weźmie zdjęcie z internetu, od kolegi czy koleżanki i podpisze się na nim swoim nickem, po czym wyśle do nas jako swoje. Plagiatem NIE jest, gdy ktoś np. rysuje coś, wzorując się na już istniejącej grafice, znajdującej się np. w internecie.

Jak wysyłać prace? Macie trzy opcje.

  • wysłać link do Waszego dzieła przez formularz poniżej; obrazek trzeba najpierw wrzucić na serwis typu imgur, tinypic;
  • wysłać nam bezpośrednio na mejla jako załącznik: galeria@alola.pl;
  • zagadać do nas na FB i tam wysłać prace.

Do Galerii automatycznie trafiać będą wszystkie prace z plastycznych konkursów organizowanych na stronie, chyba, że poinformujecie nas wcześniej, by tego nie robić.

Wysyłając prace naturalnie zgadzacie się na umieszczenie ich w naszej Galerii, jednak żadne Wasze dzieło nie zostanie użyte w żaden sposób na stronie bez Waszej wiedzy i zgody. Jeśli będziecie kiedykolwiek mieli życzenie by usunąć Waszą grafikę z galerii, użyjcie formularza poniżej, by nas o tym powiadomić.

Zapraszamy do dzielenia się swoją twórczością!


[contact-form-7 404 "Not Found"]