Kontakt

Kontakt2018-04-04T21:29:47+00:00

E-mail: alola@www.alola.pl


Jeśli masz jakieś uwagi czy pomysły, zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz to zrobić pisząc na podany wyżej mejl lub używając formularza kontaktowego na dole strony, bądź też pisząc do nas na FB. Zgłaszajcie nam, proszę, wszelkie problemy z działaniem strony czy przestarzałe linki do odcinków, a wszystko będziemy starali się naprawiać.


Organizacja odcinków

Wygląda na to, że aktualnie w Polsce mamy monopol na tłumaczenia. Na stronie A-O.ninja (wtedy Anime-Odcinki.pl) ktoś również tworzył napisy, ale koniec końców podpisaliśmy “współpracę”. Polegało to na tym, że, w odróżnieniu od reszty serwisów, po prostu zapytali się, czy mogą pożyczyć odcinków, co mnie ujęło. Chciałem również podziękować tej miłej osobie, która przetłumaczyła na YouTube’ie kawałek pierwszego odcinka, co stało się dla mnie inspiracją. Jeśli to czytasz, a chciałbyś/chciałabyś porobić napisy razem, to daj znać ^^

Jak zapewne wiecie, nasze tłumaczenia można znaleźć teraz praktycznie na każdej polskiej stronie z anime/kreskówkami. Jeśli można to tak nazwać, to jest to “kradzież”. Oczywiście w prawnym znaczeniu to ma się zupełnie inaczej. Jednakże proszę o odrobinę refleksji. Ktoś wrzuca nasze tłumaczenia (z reguły jako swoje) na strony obładowane reklamami, z których czerpie korzyści. Na tej witrynie możecie obejrzeć odcinki najwcześniej, i bez reklam własnych (nie licząc tych w playerach, ale to nie nasza wina). Napisy powstają z pasji do tej tematyki. Chcemy nią zarażać innych, a nie pozwolić, by ktoś na tym zarabiał. Poza tym ilość odwiedzin/obejrzeń, którą potem możemy zobaczyć w statystykach, jest dla nas niezwykle motywująca, napędza nas do tłumaczenia kolejnych epizodów. I właśnie za to chcieliśmy Wam podziękować.

Podsumowując:

Subskrybujcie nasz kanał na YouTube’ie – mimo iż całe odcinki nie będą już tam wrzucane, zamiast nich pojawią się krótkie filmiki z linkami zaraz po tym, jak na tej stronie pojawi się nowy odcinek.
Alola.pl – strona, na której jesteście. Pierwsze w Polsce odcinki będą pojawiać się właśnie na niej.
Nasz FB – bądź na bieżąco z odcinkami i artykułami!
A-O.ninja – zaprzyjaźniona strona z anime, na której również znajdziecie nasze wstawki.