Wstęp

Kochasz Pokémony? W wieku dziesięciu lat porzuciłeś rodzinę, wybrałeś Bulbasaura i rzuciłeś się na Brocka, wyrywając mu Odznakę? A może jesteś uroczą Artystką i właśnie zdobyłaś swój pierwszy Princess Key? Tak się składa, że szukamy dokładnie Ciebie!

Ogłaszamy rekrutację! Z wielką radością przyjmiemy kreatywne osoby chcące współtworzyć stronę Alola.pl. Naszą propozycję współpracy staraliśmy się ułożyć tak, aby każdy, kto wykazuje chęć i zainteresowanie Pokémonami, dostał szansę dołączenia do nas. Opracowaliśmy kilka stanowisk, na które można aplikować. Różnią się one poziomem zaawansowania i rodzajem pisanych tekstów. Nauczeni doświadczeniem, niestety musimy podchodzić nieco sceptycznie do osób bardzo młodych, ale i na to znajdzie się rozwiązanie.

Charakter strony

Na początku warto wspomnieć o charakterze strony. Alola.pl stawia na ciekawostki, rozmyślania i rozrywkę. Nie jest stroną typowo informacyjną. Nie znajdziecie tu newsów ze świata Pokémon, takich jak aktualizacje Pokémon GO, nowe talie w TCG czy giveaway’e Pokémonów w Japonii. Takie strony już istnieją, a nam zależy na zrobieniu czegoś innego. Sam fakt, że na stronie znajdują się odcinki Sun & Moon, warunkuje jakby ten humorystyczno-ciekawski motyw, przewijający się w artykułach. Jedyne teksty “informacyjne” skupiają się na cechach czy aspektach siódmej generacji, takich jak Z-Ataki czy alolańskie formy. Artykuły pisane przez Was w przyszłości powinny właśnie odpowiadać charakterowi strony. Czyli stawiamy na felietony (przykład 1), rozmyślania (przykład 2), ciekawostki (przykład 3), humor (przykład 4).

Dostępne stanowiska

Co oferujemy:

Alola.pl ma Wam niejedno do zaoferowania. Przede wszystkim jest miejscem, w którym możecie publikować swoją pokémonową twórczość, a także integrować się z innymi miłośnikami Kieszonkowych Stworków. Naturalnie, do wszystkich swoich dzieł mielibyście pełne prawa. Do tego nasza strona stale się rozwija, docieramy więc do coraz szerszego grona odbiorców. Co więcej, praca na rzecz Aloli oznacza dołączenie do aktywnego zespołu, kochającego Pokémony i z chęcią poświęcającego im czas. Stawiamy na żywą i przyjazną atmosferę – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz strony. Możemy także zaoferować unikalną skrzynkę pocztową – nazwa@www.alola.pl 🙂

Zainteresowany(a)? Skorzystaj z formularza poniżej. Napisz w temacie, jakie stanowisko Cię interesuje, a w treści coś o sobie oraz jakiego rodzaju artykuły chciał(a)byś tworzyć/którą postacią się opiekować. I bez obaw! Pisanie artykułów na stronie niczym nie różni się od pisania np. w Wordzie. Dodatkowo, po uzyskaniu dostępu do Kokpitu, dostaniesz poradnik obrazkowy pt. “Jak stworzyć swój pierwszy wpis?” oraz “Jak powinien wyglądać dobry Artykuł?”, w którym wyjaśnimy, czego od Ciebie oczekujemy!

Zapraszamy do podjęcia wyzwania i otwarcia się na nowe doświadczenia!

Odpowiemy, jeśli tylko będzie to dla nas możliwe!


[contact-form-7 404 "Not Found"]