Redaktorzy

admin – to ja! Poddziadziały fan Pokemonów. Jeśli Was porównamy wiekowo do Asha, to ja będę Brockiem. Pamiętam, jakby to było wczoraj – dzień, w którym wziąłem wszystkie ciężko „zarobione” pieniążki z I Komunii i udałem się do hipermarketu po Game Boy Color i Pokemon Gold. Wisiały tak wysoko, że musiałem prosić ochroniarza, żeby mi podał! Ulubiony Pokemon? Ninetales. Najmniej lubiany region? Sinnoh. Ulubiona postać żeńska? May. Zajmuję się tu głównie aspektami technicznymi strony oraz tłumaczeniem odcinków.

Kontakt: alola@alola.pl

OP: Kukui & Burnet,

Ultra Bestie

BasteQ. Mam na imię Sebastian i jestem 22 letnim studentem. Moja przygoda z pokemonami rozpoczęła się praktycznie od czasu ich wydania (taki trochę dinozaur ze mnie). Najbardziej lubię region Johto i ogniste typy. W wolnych chwilach oprócz pisania zajmuje się też rysowaniem.

Kontakt: basteq@alola.pl

Opiekunowie Postaci

Podobny obraz

Trizu. Mam na imię Konrad i jestem 17-letnim maniakiem Pokemonów. Grałem w bardzo dużo gier Pokemon wraz z moim przyjacielem oraz oglądałem wszystkie serie po kilka razy. Bardzo lubie Pokemony typu ciemność, a moim ulubionym jest Absol ?

OP: Kiawe

hubcioskubcio. Alola! Na imię mam Hubert [ciężko się domyślić po nicku co? ;)] i jestem 19-letnim fanem Pokemonów. Swoją świadomą przygodę z Pokémonami zacząłem od Unovy. Moim ulubionym stworkiem z Aloli jest Rockruff. Początkowo nie podobał mi się motyw szkoły w Sun&Moon, ale z czasem do niego się przekonałem.

OP: Ash, Sophocles

Organizacja Turniejów

PokemonX. Alola! Jestem Igor, mam 16 lat i jestem opiekunem Mallow. Od zawszę lubiłem oglądać Pokemony. Moimi ulubionymi typami są smocze oraz ogniste Pokemony, a ulubionymi Stworkami z Aloli są Litten oraz Lycanroc. Mam nadzieję, że moje biografię wam się spodobają.

OP: Mallow

Lisek765. Alola ! Jestem Elżbieta, mam 14 i jestem opiekunem Lillie oraz Gladiona. Oglądam pokemony od dawna (tak świadomie od 5 geny).Moimi ulubionymi pokemonami są Ninetales (obie formy), Umbreon i Lycanroc (Midnight).Jeżeli chodzi o typ to przepadam za mrocznymi i ognistymi. Mam nadzieje, że moje biografię przypadną wam do gustu :3 .

OP: Lillie, Gladion,

Hala, Olivia, Nanu,

Samson Oak, Zespół Czaszki

DiamondTigera. Alola! Jestem Ola i uwielbiam Pokemony. Swoją przygodę zaczęłam od czasów sławy Pokemon GO (Hańba! :v). Moim ulubionym pokemonem jest Helioptile, a mega ewolucją- Mega Manectric. Jeżeli chodzi o typy, to przepadam za elektrycznym i wróżkowym. Moje ulubione ,,PokeGirl” to Lana, Iris i Misty. Mam nadzieję, że spodobają wam się moje biografie ?

OP: Lana, Zespół R

Inne Stanowiska

Juror PPM

Organizacja Turniejów

Ktosiek123, Snipp

Snipp, hubcioskubcio

Hall of Fame

Netaro. Alola! Jestem redaktorem naczelnym naszej strony. Zajmuję się głównie tworzeniem i przeprowadzaniem korekty wpisów. Zawsze najbardziej podobały mi się starsze generacje Pokémonów, ale od jakiegoś czasu darzę największą sympatią siódmą generację. Bardzo podobają mi się zarówno gry (Ultra) Sun i (Ultra) Moon, jak i oparte na nich anime. Mój ulubiony typ to duch. Uwielbiam Pokémony i cieszę się z możliwości pracy z nimi i propagowania ich ?

Kontakt: netaro@alola.pl

Kontakt

E-mail: alola@alola.pl


Jeśli masz jakieś uwagi czy pomysły, zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz to zrobić pisząc na podany wyżej mejl lub używając formularza kontaktowego na dole strony, bądź też pisząc do nas na FB. Zgłaszajcie nam, proszę, wszelkie problemy z działaniem strony czy przestarzałe linki do odcinków, a wszystko będziemy starali się naprawiać.


Organizacja odcinków

Wygląda na to, że aktualnie w Polsce mamy monopol na tłumaczenia. Na stronie A-O.ninja (wtedy Anime-Odcinki.pl) ktoś również tworzył napisy, ale koniec końców podpisaliśmy “współpracę”. Polegało to na tym, że, w odróżnieniu od reszty serwisów, po prostu zapytali się, czy mogą pożyczyć odcinków, co mnie ujęło. Chciałem również podziękować tej miłej osobie, która przetłumaczyła na YouTube’ie kawałek pierwszego odcinka, co stało się dla mnie inspiracją. Jeśli to czytasz, a chciałbyś/chciałabyś porobić napisy razem, to daj znać ^^

Jak zapewne wiecie, nasze tłumaczenia można znaleźć teraz praktycznie na każdej polskiej stronie z anime/kreskówkami. Jeśli można to tak nazwać, to jest to “kradzież”. Oczywiście w prawnym znaczeniu to ma się zupełnie inaczej. Jednakże proszę o odrobinę refleksji. Ktoś wrzuca nasze tłumaczenia (z reguły jako swoje) na strony obładowane reklamami, z których czerpie korzyści. Na tej witrynie możecie obejrzeć odcinki najwcześniej, i bez reklam własnych (nie licząc tych w playerach, ale to nie nasza wina). Napisy powstają z pasji do tej tematyki. Chcemy nią zarażać innych, a nie pozwolić, by ktoś na tym zarabiał. Poza tym ilość odwiedzin/obejrzeń, którą potem możemy zobaczyć w statystykach, jest dla nas niezwykle motywująca, napędza nas do tłumaczenia kolejnych epizodów. I właśnie za to chcieliśmy Wam podziękować.

Podsumowując:

Subskrybujcie nasz kanał na YouTube’ie – mimo iż całe odcinki nie będą już tam wrzucane, zamiast nich pojawią się krótkie filmiki z linkami zaraz po tym, jak na tej stronie pojawi się nowy odcinek.
Alola.pl – strona, na której jesteście. Pierwsze w Polsce odcinki będą pojawiać się właśnie na niej.
Nasz FB – bądź na bieżąco z odcinkami i artykułami!
A-O.ninja – zaprzyjaźniona strona z anime, na której również znajdziecie nasze wstawki.


[contact-form-7 404 "Not Found"]