Głosowanie

Alola!

Przed świętami zakończyliśmy przyjmowanie prac do konkursu plastycznego pod tytułem “Nadchodzi zima!”. W ramach szybkiego przypomnienia: zadaniem uczestników było zaprojektowanie własnej formy alolańskiej, która miała charakteryzować się przynajmniej jednym z narzuconych przez nas typów: lodowym, baśniowym, ognistym, elektrycznym lub stalowym. Więcej szczegółów tutaj.

Wybór zwycięskiej pracy miał się odbywać na zasadzie Waszego głosowania tyle, że pojawił się tutaj pewien problem. Prac nadesłaliście mnóstwo, co nas niezmiernie cieszy. Ten konkurs pod względem popularności pobił i ubiegłoroczną PokeGwiazdkę oraz PokeMajówkę, razem wzięte. Grafik jest bowiem aż 26, za co serdecznie dziękujemy. W związku z tym, że ciężko byłoby wybrać jedną jedyną, najlepszą pracę z tej grupy, uznaliśmy, że zwycięzców będzie aż trzech. Trzy prace, które otrzymają od Was największą ilość głosów, zostaną nagrodzone wybranym zestawem 12 Promarkerów. Z tego samego powodu również, startujemy z ankietą troszkę wcześniej niż zapowiadaliśmy.

Tak jak obiecywaliśmy, wśród wszystkich głosujących wylosujemy jedną osobę, która również otrzyma takiego samego fanta. Dlatego pamiętajcie, żeby przy głosowaniu wpisać poprawny/działający adres email, tak żebyśmy mogli się z Wami skontaktować. Głosować mogą wszyscy, również autorzy prac. Jeśli mają takie życzenie mogą głosować na siebie. Każda osoba może zagłosować tylko raz – będziemy sprawdzać! Za wszystkie próby malwersacji delikwent zostanie rzucony Bewearowi na pożarcie przytulenie ^^

I jeszcze mała informacja co do planowanego konkursu muzycznego – prawdopodobnie nie odbędzie on się w zapowiadanym terminie. A teraz, żeby więcej nie przedłużać, prezentujemy nadesłane prace i zachęcamy wszystkich do wyboru najlepszej! Głosowanie trwa do 1 stycznia, do godziny 23:59. Wyniki zostaną opublikowane dzień później. Z oczywistych względów, komentarze zostają zablokowane do czasu wyłonienia zwycięzców.

Prace

Praca #1

Praca #2

Praca #3

Praca #4

Praca #5

Praca #6

Praca #7

Praca #8

Praca #9

Praca #10

Praca #11

Praca #12

Praca #13

Praca #14

Praca #15

Praca #16

Praca #17

Praca #18

Praca #19

Praca #20

Praca #21

Praca #22

Praca #23

Praca #24

Praca #25

Praca #26

Ankieta

[wpforms id=”15785″ title=”false” description=”false”]