Showdown Rival Series #1 – Wyniki

Alola!

Witam bardzo serdecznie! Za nami pierwsza edycja turnieju “Showdown Rival Series”! Wystąpiło w nim 13 zawodników. Był on przepełniony emocjami, niespodziankami i niezwykle ciekawymi spotkaniami. Nasi gracze po raz kolejny pokazali, że trening czyni mistrza, a sama ich gra wygląda coraz lepiej.

Turniej odbył się w formacie Round-Robin Bo1 (Faza Grupowa) i Single-Elimation Bo3 (Top Cut).

Do rzeczy, pierwszym, historycznym zwycięzcą “Showdown Rival Series” został niespodziewanie… Zekken70. Faworyt turnieju SmerfiSmerf, bez problemu przebył fazę grupową z bilansem 6-0 i zwyciężył we wszystkich spotkaniach. Po wyjściu z grupy wygrał po walkowerze z Rykovem, a następnie z dffrdasd. W finale napotkał Zekkena70, który po wyrównanym starciu wygrał z rezultatem 2-1. Nie była to jedyna niespodzianka. AlexTheHelioptile (DiamondTigera) poradziła sobie bardzo dobrze wychodząc z grupy z bilansem 4-2, pokonując PoProstuMarka 2-0, na końcu jednak ulegając triumfatorowi turnieju, Zekkenowi. Oprócz tego w playoffach znaleźli się: kubazoo i ProtectionKillus

Dziękujemy oczywiście wszystkim za przybycie na turniej i okazaną mi wyrozumiałość, pomimo problemów z organizacją turnieju z liczbą 13 graczy.

Link do wszystkich wyników turnieju: http://challonge.com/ly4oi2hq

Pozdrawiam, Snipp.

By |2018-02-12T12:10:01+00:00Luty 12th, 2018|Strona|5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Liczba wątków
1 Liczba odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
4 Komentujący
DiamondTigeraMichaładminPoProstuMarek Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Następnym razem postaram się bardziej 😛

Michał
Gość

Trochę nie poszło mi dorej myśli dobrze następny razem jeszcze więcej mieć temów

PoProstuMarek
Gość

musiales podac to jak przegralem z Tigera xD

admin
Administrator

I jeszcze napisał, że dwa do jaja, nie? ^^

admin
Administrator

Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Snippowi za trud i chęci włożone w organizację tego turnieju. Wielkie ukłony również dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla zwycięzcy.