Turniej w ciemno

Ruszamy z pierwszym konkursem w ramach Drugich Urodzin Aloli, jakim jest “Turniej w ciemno”! Zmagania skierowane są przede wszystkim do osób, które lubują się w walkach Pokemon i są za pan brat z symulatorem Pokemon Showdown. Nie będziemy owijać w bawełnę, zdecydowanie nie będzie to turniej dla osób, które w walkach Pokemon stawiają dopiero pierwsze kroki. Nie mniej jednak, nawet jeśli nie czujecie się na siłach, możecie wziąć udział. Nikt Wam tego nie zabrania. Pamiętajcie też, że warto wyczekiwać kolejnych konkursów, które pojawią się w listopadzie/grudniu! Wczoraj zapowiedzieliśmy je w tym wpisie. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, zapraszamy do rzucenia okiem!

Nazwa “Turniej w ciemno” brzmi tajemniczo, prawda? Co ona może oznaczać? Cóż, już za chwilę uchylimy rąbka tajemnicy. Zapisując się na turniej będziecie znali jedynie datę jego rozpoczęcia, a format, typ turnieju i nagrody zostaną ujawnione, gdy zapisy będą już zamknięte. Od ogłoszenia tych kluczowych informacji będziecie mieli około 2 tygodni aby odpowiednio przygotować się do zawodów. Kojarzycie motyw Ciemnej Strony Księżyca (chociażby z filmów sci-fi), której nie sposób dostrzec z Ziemi? Wy właśnie piszecie się na odkrywanie czegoś podobnego! Nieznanego i tajemniczego! Podejmiecie wyzwanie? ^^

Informacje

Daty:

18.10. – 02.11. – zapisy

03.11. – ujawnienie formatu, typu turnieju i nagród

03.11. – 16.11. – brak możliwości zapisu

17 listopada 17:00 – start turnieju

Zapisy

Jak się zapisać?

  1. Wchodzimy na turniejowego discorda (link po prawej);
  2. Szukamy kanału #zapisy-17-11;
  3. Wpisujemy tam swój dokładny nick z Pokemon Showdown;
  4. Czekamy na nowe informacje (3 listopada).

W turnieju udział może wziąć każdy, naturalnie oprócz mnie. Alolańskimi turniejami zwykle zajmują się Snipp oraz hubcioskubcio, ale ten turniej będzie organizowany wyłącznie przeze mnie, dlatego wyżej wymienieni panowie też mogą brać udział, jeśli mają takie życzenie.

Od zapisujących się osób będziemy wymagać obeznania z Showdownem. Nie chodzi tu oczywiście o umiejętności walki, ale zgłaszając chęć wzięcia udziału w turnieju powinieneś/aś mieć już tam zarejestrowany nick, wiedzieć jak przyjmować i rzucać wyzwania oraz jak uploadować powtórki. Ta ostatnia czynność jest bardzo ważna, bo stanowi dowód na wygranie/przegranie meczu.

Nagrody zostaną ujawnione wraz z formatem i typem turnieju. Póki co mogę zdradzić, że będą dwie. Na więcej informacji na ten temat musicie poczekać do 3 listopada.

Co dalej?

Jeśli zapisaliście się na turniej, nie pozostaje Wam nic innego, jak czekać na nowe informacje . W międzyczasie możecie dorwać kogoś do wspólnego treningu, chociażby na podanym wyżej discordzie. Choć nie znacie jeszcze formatu turnieju, ogólna znajomość Pokemonów, ich ataków i zdolności będzie procentować w niemal każdym trybie rozgrywek!

Wśród Was jest przyszły Mistrz! Powodzenia, Trenerzy! ^^