Alola!

Z okazji osiągniecia magicznego progu tysiąca polubień na facebooku, zorganizowaliśmy jakiś czas temu konkurs. Chodziło w nim o to, byście wymyślili kwestię, którą dana postać mogłaby wypowiedzieć podczas używania Z-Ataku. Sugerowaliśmy Wam, aby stworzony przez Was tekst pasował do postaci oraz typu ataku. Dostaliśmy około dziewięćdziesięciu zgłoszeń, z których mieliśmy wybrać piątkę, przechodzącą do drugiego etapu. Nie udało nam się to, a dalej awansowała nie piątka, a siódemka prac. Wybór był strasznie ciężki, sprawił nam dużo więcej kłopotów niż w przypadku PokePisarza Miesiąca, gdyż “prace” były króciutkie i ciężej było je porównać. Na samym końcu naszych wyborów, doszliśmy do sytuacji, w której decydowały nawet orty, przekręcone nazwy i znaki interpunkcyjne.

Przebieg II etapu:

W drugim etapie głosują zarówno jurorzy jak i czytelnicy w formie ankiety. Po zakończeniu głosowania zostanie wyciągnięta średnia ważona. W skrócie napiszę, że głos jurorów będzie ważniejszy. Dlaczego tak? Chcemy uniknąć sytuacji w której o zwycięstwie będzie decydować liczba znajomych na fejsbuku czy popularność w internecie. Oczywiście możecie z tego korzystać, nikt Wam zabronić tego przecież nie może.

Ocena Końcowa = Ocena Jurorów x 0,7 + Ocena Czytelników x 0,3

Skład Jury:

  • Rykov;
  • Protection;
  • Lisek765.

Obostrzenia:

Jak widzicie komentarze pod tym wpisem są wyłączone. Wszystko po to, abyście nie namawiali siebie nawzajem do głosowania i nie wyjawiali, który z ewentualnych tekstów jest Wasz. Chcemy aby jak najwięcej osób oceniło sam tekst, a nie jego autora. Prosimy również o nieagitowanie do głosowania w komentarzach pod innymi wpisami oraz na naszym facebookowym fanpage’u. Nieprzestrzeganie tej zasady skutkować będzie dyskwalifikacją. Wszędzie indziej macie oczywiście absolutną dowolność.TEKSTY:

Niebieski

Postać: Mallow
Z-Atak: Bloom Doom
Kwestia: Nasza moc z dnia na dzień staje się coraz silniejsza, niczym rozkwitające kwiaty na rozświetlonej przez promienie słońca łące!

[collapse]
Żółty

Postać: Grant
Z-Atak: Continental Crush
Kwestia: Tyrunt wespnijmy się na szczyt świata, użyj Continental Crush!!!

[collapse]
Zielony

Postać: Jessie
Z-Atak: Never-Ending Nightmare
Kwestia: W te mroczną noc najjaśniejsze jest zło! Never-Ending Nightmare!

[collapse]
Pomarańczowy

Postać: Clemont
Z-Atak: Gigavolt Havoc
Kwestia: Nauka jest kluczem do przyszłości. Niech otworzy wrota nowych możliwości!

[collapse]
Różowy

Postać: Gardenia
Z-Atak: Bloom Doom
Kwestia: Niechaj drzewa i ziemia zadrżą, a nasza moc rozkwitnie niczym piękny kwiat!

[collapse]
Szary

Postać: Sophocles
Z-Atak: Gigavolt Havoc
Kwestia: Każdy atom naszego ciała łączy się z atomami wszechświata. W powietrzu czuć napięcie mocy Z-pierścienia, po którym żaden przeciwnik się nie pozbiera.

[collapse]
Limonkowy

Postać: Cilan
Z-Atak: Bloom Doom
Kwestia: Niech wspólna siła pokaże klasę naszej więzi! Nasze serca się łączą, to znaczy, że czas na Z-Atak!

[collapse]

ANKIETA:

Obecnie nie trwają żadne ankiety. Zapraszamy później!

Ankieta trwa do 14 lutego do godz. 23:59!