Czy Serena trafi na Alola?

Cześć! Mam na imię Toshi 🙂 Jest to mój pierwszy wpis na tej stronie. Dzisiaj poruszę temat Sereny z serii  XY oraz XY&Z, której przedstawiać raczej nie trzeba.

Praktycznie odkąd zaprezentowano nowy “skład Asha”, fani zaczęli rozpaczliwie dopytywać się o Serenę. W Internecie zrodziło się mnóstwo pytań, powstało wiele teorii spiskowych. Ba! Zbierano nawet podpisy pod petycją o “przywrócenie” Sereny. Wstępnie plotki mówiły, że Serena być może powróci na “kilka” odcinków serii Sun & Moon. Początkowo przewidywano, że stanie się to pod koniec marca, aczkolwiek, jak widać, nie sprawdziło się to. Zdesperowani fani Sereny prorokują teraz koniec kwietnia. Czy to się sprawdzi? Cóż, pozostaje nam jedynie czekać. Gdzie możemy szukać oficjalnych informacji? Najprędzej pojawią się w japońskim piśmie CoroCoro, ewentualnie w jakimś specjalnym kilkusekundowym zwiastunie na koniec bieżących odcinków Sun & Moon. W przypadku Pokemonów, z dość dużym wyprzedzeniem pojawiają się tytuły nowych odcinków, które też mogą skrywać cenną wskazówkę. Możecie je sprawdzić na naszej stronie, pod tym adresem. Właściwie, czemu Serena miałaby nie wrócić? Misty podróżowała z Ashem przez dwa regiony, Brock natomiast, aż przez cztery! Dajcie szansę Serenie!

File:Serena XY 2.png

Serena na początku serii XY

Przyjrzyjmy się żeńskim postaciom pierwszoplanowym, które wracały, choćby na chwilę.

  1. Misty – pojawiła się na zaledwie 2 odcinki w trzeciej generacji. Ponownie spotkała Asha i Brocka, a także poznała May i Maksa. Podczas jej powrotu, jej Togepi ewoluował.
  2. May – wróciła do czwartej generacji na 5 odcinków z powodu Pucharu Wallace, w którym udział brała też Dawn. Dowiedzieliśmy się wtedy, że wiele z jej Pokemonów ewoluowało, czyli nie leniła się podczas swojej nieobecności. Dodatkowo, ponoć ludzie z Sinnoh wołali na nią “Księżniczka Hoenn.”
  3. Dawn – z nią było troszkę inaczej. Dowiedzieliśmy się, że udała się do regionu Unova i zatrzymała się w willi Cynthii. Zaprzyjaźniła się z Iris, toczyła walki z Cilanem. Potem zakwalifikowała się do Turnieju Pokemon dla juniorów, gdzie przegrała w drugiej rundzie z Iris. Ostatecznie udała się do Johto, by walczyć w Pucharze Wallace.
  4. Brock – Brock wprawdzie nie jest dziewczyną, ale prezentuje tutaj bardzo ciekawą opcję. Mianowicie, pod koniec trzeciej generacji, Brock postanawia zostać w domu. Prawdopodobnie wszyscy fani godzą się z tym, że to jego koniec. Pojawia się pierwszy odcinek D&P, bez Brocka. W drugim odcinku natomiast wraca i zostaje do końca sezonu! Chyba nikt nie miałby twórcom za złe, gdyby Serena też wróciła na podobnej zasadzie.

Jakie powody do powrotu może mieć Serena?

  1. Kocha Asha. Odcinek 47 XY&Z nas w tym tylko upewnia. Jak silna jest jej miłość?
  2. Można powiedzieć, że niczego nie osiągnęła jeszcze jako Artystka. Nie zdobyła żadnego tytułu, ani wyróżnienia. Serena nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!
  3. Alola jest świetnym miejscem na wakacje. To może być idealny pretekst na wciśnięcie Sereny na kilka odcinków. Dziewczyna prawdopodobnie nie wie o tym, że Ash tu przebywa. Niespodziewane spotkanie? Jakby zareagowała na widok Lillie, Lany i Mallow? A może podobałby się jej Kiawe? Który Pokemon z regionu Alola by do niej pasował?
  4. W Aloli nie ma “pokazów” Pokemon. Przynajmniej póki co, nic o tym nie wiadomo. To może być świetną okazją dla Sereny, by stała się promotorką tej dyscypliny w regionie Alola. Pomyślcie o tym jeszcze w ten sposób: Alola – zrobiona na podstawie Hawajów. Z czym one się nam kojarzą? Z tańcem! Pokazy Pokemon + taniec. Przyznacie, że to świetne połączenie! I Serena idealnie by się w tym odnalazła!
  5. Za dużo drugoplanowych bohaterów w Sun & Moon. Ash ma obecnie 5 przyjaciół z klasy i Profesora Kukuia. Sprawia to, że musimy rozdzielić nasze zainteresowanie na 6 postaci. Każda z nich dostaje zdecydowanie mniej “czasu ekranowego”, niż np. w Kanto, gdzie byli tylko Brock i Misty. A Serena dostała dużo miłości od twórców w poprzednim sezonie, jest postacią bardzo dobrze rozwiniętą, ma rzesze fanów. Praktycznie mogą ja wprowadzić w dowolnym momencie, a fani nie zostaną wybici z rytmu.
  6. Ryuugakusei. Uczeń z wymiany. W anime o “szkolnym życiu” bardzo często pojawia się motyw ucznia z wymiany. Ash jest takim przypadkiem. Uczy się w szkole, która nie jest w jego “kraju.” Być może zobaczymy kiedyś scenę, w której Kukui mówi: “Chciałbym przedstawić nową uczennicę z wymiany.”
File:Serena XY2.png

Serena obecnie

Moja własna teoria!

Chciałabym Wam przedstawić moją własną teorię.  Jest ona delikatnie oparta na teorii Youtubera PRB12 (PokémonRangerBoy12).

Mianowicie: Serena przyjedzie na wyspę Melemele pełna wrażeń. Niestety, w Hoenn też nie poszło jej najlepiej. Znów nie udało się jej zdobyć najwyższego odznaczenia i skończyła na drugim miejscu. Ciągle jednak ma w pamięci Asha, i nadal chce uświadomić mu, jak bardzo jest zakochana. Ciągle nie wiadomo jednak, co Serena mogłaby robić na Alola, poza zdobywaniem Asha, oczywiście. Być może twórcy ujawnią coś w stylu “Pokazów”, lub, tak jak napisałam wyżej, Serena sama z tym wystartuje. Mogłaby zacząć uczyć tego w Szkole Pokemon. Chciałabym też, aby Serena bardziej zaangażowała się w walki Pokemon. Jeśli dobrze pamiętam, Serena miała najmniej Pokemonów ze wszystkich żeńskich postaci pierwszoplanowych. Czas to zmienić. Co by było, gdyby krótko po dołączeniu do klasy Asha, dostała od któregoś z Tapu Z-Pierścień oraz Fairium-Z, idealnie pasujące do Sylveona? Niestety, miłość często wiąże się z kłótniami. Zwłaszcza, jeśli przy Ashu kręciłyby się jeszcze trzy inne dziewczyny! Należy jednak pamiętać, że Pokemony są programem skierowanym głównie do młodszych widzów. Zresztą, widać po zmianie “grafiki”, że Ash “odmłodniał”, by młodsze dzieci mogły się z nim bardziej utożsamiać. Niemniej jednak, spodziewałabym się wielu romantycznych uniesień i żarliwych kłótni między tą dwójką. W odcinku 47 XY&Z jednak widzieliśmy coś, czego osobiście się nie spodziewałam. Czyżby była szansa na to, że Ash i Serena zostaną parą? Co na to wszystko powiedziałby Profesor Kukui? Chociaż, kto by tam słuchał faceta biegającego wszędzie z gołą klatą!

Serena w Sun & Moon?

Czy Serena wróci?

Jak widzicie, można tylko gdybać. Myślę, że przedstawiłam Wam wiele racjonalnych powodów i przekonałam Was, że szansa na powrót jest wielka. Jeśli nie na stałe, to choćby na kilka odcinków! Dodam jeszcze, że nie tak dawno temu miała miejsce premiera konsoli Nintendo Switch. Twórcy Sun & Moon zapowiedzieli, że na tę platformę również wydadzą Pokemony! Być może będzie to wzbogacona edycja SM, np. Pokemon Stars, gdzie mogłyby się pojawić Pokazy Pokemon. To by była idealna okazja do wprowadzenia Sereny na stałe do anime Pokemon Sun & Moon.

Oto moja cała teoria na temat Sereny na wyspach Alola.

Do następnego artykułu! Trzymajcie się, Trenerzy. Alola!

By |2017-08-13T14:17:14+00:00Marzec 27th, 2017|Trudne Sprawy|109 komentarzy

109
Dodaj komentarz

avatar
47 Liczba wątków
62 Liczba odpowiedzi
353 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
46 Komentujący
wariacikSzymekEnderusAdamKappek Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
wariacik
Gość
wariacik

Dołączę się do tej dyskusji ponieważ przyjrzałem się bliżej ostatniemu odcinkowi dla jasności (to ten w którym Serena pocałowała Asha) jej słowa zanim weszła na schody
Ang wersja
~Next time we meet u can like the kind of person I’m promise you
~See you!
Po polsku
~Następnym razem podkreślam teraz GDY SIĘ SPOTKAMY (tutaj tłumacz trochę zwariował) możemy polubić ta osobe
~znów podkreślam DO Zobaczenia
Dla mnie te słowa mogą rzucić nowe światło na ten artykuł który nie jest już zbytnio czytany i przeglądany.
Mam nadzieję że się nie mylę i Serena wróci chodz śmie wątpić znajac życie.

Szymek
Gość
Szymek

Chciałbym by wróciła Dawn’s

Enderus
Gość
Enderus

Toshi Zgadzam się z tą teoria, ale czy będziesz na Discordzie? Z chęcią byśmy porozmawiali na ten temat

admin
Administrator

To jeden z pierwszych wpisów na stronie z marca 2017. Toshi zniknęła z Redakcji jakiś rok temu 😛

Enderus
Gość
Enderus

Szkoda. Zawsze miałem okazję podyskutować na temat tej niewyjaśnionej rzeczy

Kappek
Gość
Kappek

zamiast o serenie napisalibyscie o czyms pożytecznym np. KIEDY WRUCI GRENINJA ja chce greninje 🙁

admin
Administrator

Spójrz na date publikacji tego wpisu. To był jeden z pierwszych artykułów tu, seria Sun & Moon dopiero się zaczynała, a ten temat był gorący ^^
Poza tym to, że dla Ciebie ten wpis nie był “pożyteczny” nie oznacza, że dla innych też 😛

Enderus
Gość
Enderus

Wiecie od tych spoilerów z Sereną kręci mi się w głowie. Czy jeszcze czegoś twórcy nie rozumieją?

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Nie, ale rozumieją, że nie każdy ją chce 😛

Dominikcolo
Gość

Tak twórcy nie rozumieją dlaczego wszyscy tak ją lubią zresztą ja też ..

Enderus
Gość
Enderus

Wiecie od tych spoilerów z Sereną kręci mi się w głowie

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Wszyscy tylko: Serena, Serena!
A o Iris wszyscy zapomnieliście?
Jeżeli nie było jej w XY, to twórcy postąpią bardzo nieładnie wstawiając Serenę do SM. Chociaż, tak w ogóle, Iris miała 1 odcinek specjalny, a Cilan 2. Clemont i Bonnie też mieli 1 odcinek. Niesprawiedliwe więc by było przywrócić Serenę. Dajcie jej odcinek specjalny poza Ashem i nad światem zapanuje pokój 😛

PokemonTrenerLusamine
Gość

Masz racje, niech lepiej w tych sezonach nie dodają Sereny 😛
Ona by się załamała psyhicznie jakby zobaczyła jak wygląda Ash XD

Sesemismo
Gość
Sesemismo

W us i um jest tęczowa drużyna r nie ogarniam fabuły bo nie chciałem sobie sporierowac ale w necie nie dało się przegapić obrazków z liderami wszystkich grup wraz z legedami nie wiem jak to było w grach ale w anime może być tak ze az będzie musiał poprosić swoich przyjaciół od misti brock i garego do klemonta boony i sereny tak nie mam pojęcia jak się pisze ich imiona i tak w aloli będą nam przypomniała wszystkie serie i dokończenie wątków z nich alola akurat by mi pasowała do czegoś takiego czyli wskrocie serena wróci do aloli jak wszystkie… Czytaj więcej »

Adam
Gość

Nie będzie tego Teamu w Anime bo Cyrus jest w swoim świecie, Lysandre jeśli dobrze pamiętam zginął (chyba) a reszta poza Giovannim zostali aresztowani!

Geral z rivii
Gość
Geral z rivii

Bedzie lepiej jesli kolejny sezon bedzie po tej aloli nornalne podroze asha badz oddali greninje i serene bo i te postacie beda wygladac tak jak z przedniej serii a nie odmlodzili go

Geral z rivii
Gość
Geral z rivii

Bedzie po tym o normalnych podrozach

Geral z rivii
Gość
Geral z rivii

Bedzie po tym o normalych podrozach i dodali te 2 persony
A asha zostwaili wyglad taki jaki byl oraz umiejetnosc greninjy jesli go dodadza

admin
Administrator

Serena była fajna, ale zawsze może im się udać wymyślić jakąś jeszcze lepszą bohaterkę drugoplanową, więc nie ma co się jej tak kurczowo uczepiać ^^

PokemonTrenerLusamine
Gość

Wszyscy mówią tylko: Serena, Greninja! A…kto pamięta biednego Miętusia? ;( REKLAMA On mówi: Greninja! Ona mówi: Serena! Ja mówię: MIĘTUŚ! (I Clemont z Boonie) Po reklamie Pokemon Ultra Sun& Ultra Moon Poke-pytanie: (Spohloces wychodzi z malasadą w dłoni) Alola…(beka) kto dzisiaj *Beeeek* Ojej pszepraszam….Odwiedzi Asha…(Beka) Jeshu….Idę do kibla ODPOWIEDZI: A.Miętuś B. Lysandre C. Miętuś, Clemont, Boonie i Serena D.Lysandre i grecki bóg Domestos( ͡° ͜ʖ ͡° ) Intro: Komu chce się to jeszcze raz oglądać?! (Orea Satoszi coś tam ju nina poketto pazdanina! Se ju de moser!) Lecimiy z koksem Słońce (CO? LOL) Miętuś: O mój arceusie…Za dużo…SŁOŃCA! (Lol to… Czytaj więcej »

DiamondTigera
Opiekun Postaci

M (Myśli): Ash?! Poznajesz mnie?
A: ŻELEK HARIBO EDYCJA SPECJALNA!

Mózg rozwalony.

Oskariusz
Gość
Oskariusz

……………………………………………..??????????????????????????????
Co? WTF
#ała moją głowa.

Cyrix
Gość
Cyrix

Uświadamiasz, jaki potencjał mają Pokemony pod względem komedyjności 😀 Wincyj walk i wincyj humoru, to byłby ciekawy, choć niełatwy do realizacji, kierunek rozwoju serii. (w zasadzie dopiero wtedy można by było mówić o jakimś rozwoju, bo gdyby przyrównać serię do dorastania człowieka, to rzecz jasna wyszedłby nam, przepraszam za okrucieństwo, niedorozwój) przy okazji uniknęlibyśmy upodobnienia do innych anime, o czym wspominała gdzies tam niżej Tigera.

AnonimowyAnonim
Gość
AnonimowyAnonim

em… trochę dziwne

PokemonTrenerLusamine
Gość

Chociaż, kto by tam słuchał faceta biegającego wszędzie z gołą klatą!
Nudysta?
“Pokemon Stars gdzie są pokazy pokemon”
To jest coś dla mnie! Ja Serene lubię nie TYLKO za charakter, ale też za pokazy! Uwielbiam te kwitaki ze stone edg’a i drugi kwiatek z fairy winda, flamethowera, dark pulse’a, i swifta. Ja sama bym chciała być pokemonową artystką taką jak Serena!!!

Mewtwo
Gość
Mewtwo

Lusamine to co ty robisz jeszcze w Aether Paradise?? Leć do Kalos! ?

PokemonTrenerLusamine
Gość

Hm co ja robie?
No w sumie to nie wiem

PokemonTrenerLusamine
Gość

Życie marnuje 😛

Boloq02
Gość
Boloq02

Czy tylko mi się wydaje że w s&m pomiędzy ashem a lilie jest coś na żeczy?

Dominikcolo
Gość

Czy tylko ja nie wiem co wszyscy widzą w Serenie ?

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Nie tylko ty.

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Taa…
Od razu. Serena. Świetnie! Wiedzcie, że cokolwiek, co ma fanklub, ma też wrogów. Ja należę do wrogów Sereny. Założę się, że twórcy mogliby też sprawić, że taki pokaźny fanklub mogłaby mieć Dawn, Lana czy May, ale nie. Wystarczyło dać, że znikąd, w 6 generacji, pojawia się znikąd dziewczyna która zakochała się w Ashu. Co się dzieje ze światem?! Pokochali ją tylko dlatego, że się kocha w tym kolczastowłosym dzieciaku?!

admin
Administrator

Czy ja wiem… Serena miała też sporo innych zalet oprócz bycia idealną waifu 😛

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Co nie zmienia faktu, że z jakiegoś powodu była to osoba, która irytowała mnie bardziej od flirtów Brocka.

Oskariusz
Gość
Oskariusz

Cóż każdy ma swoje zdanie.
Jedni ją kochają a inni nienawidzą.
A o pozostałych postaciach nigdy nie zapomnę bo wciąż kojarzę takie osoby jak Lyra czy Drew więc o Brocku czy Dawn raczej nie zapomnę.

PokemonTrenerLusamine
Gość

Lubię flirty Brocka Xd.

Lisia
Gość
Lisia

Ja bym chciała żeby trafiła Lisia

Oskariusz
Gość
Oskariusz

Chyba raczej Lisa. Ona była z Kyourym w sinnoh na chwilę a potem wrócili do johto.

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Chodzi ją o Lisię z OR/AS, czyli o idolkę pokazów.
Oto zdjęcie:
http://pokemon.wikia.com/wiki/Lisia?file=Lisia_ORAS.png

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

*jej

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Mi co prawda podoba się pomysł (Gdzie tam, wolę Dawn), żeby Serena może wróciła na Alolę. Ale teraz, gdy główny projektant pokemon anime um… NIE DOKOŃCZĘ, zrobili jakoś strasznie dziecięcą kreskę. Gdyby Ash z Sereną powtórzyli wyczyn z ostatniego odcinka XYZ, to nie byłoby jak na bajkę dla dzieci. Taka moja opinia.

admin
Administrator

Znając życie, to najpewniej twórcy w ogóle by nie wspomnieli o tych pamiętnych schodach ruchomych. Serena mogłaby się tylko czerwienić przez pierwsze kilka odcinków, a Ash na pewno już dawno zapomniał.
A co do kreski, to pewnie przyzwyczailibyśmy się. Mi np. sposób w jaki narysowana jest Lillie czy Mallow się całkiem podoba 😛

Boloq02
Gość
Boloq02

Ale to też raczej sensu nie ma powrót Sereny do serii bo by to pewnie wyglądało podobnie jak w XY twórcy musieliby wymyśleć coś naprawdę ciekawego by to miało jakikolwiek sens

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Nie no, Lillie, Lana czy Mallow są git. Ale mi chodzi tylko o Asha. A po za tym, Ash rzadko wspomina o tym, co zdarzyło się sezon temu (No nie mam pomysłów, o czym powiedzieć). Po za tym, coś mi świta w głowie, ale Serena przed zmianą ciuchów stała się bardziej… miłosna? No ale tamta pierwsza nieźle się wkurzała, gdy obok Asha była Miette. Co nie zmienia faktu, że nie jestem raczej fanką Asha i Sereny jako pary (Tfu, jak ja tego nienawidzę). No cóż, takie życie…

Boloq02
Gość
Boloq02

Tak się zastaną wiem czy tylko ja nie zapomnę tej sceny z 1 odc s&m gdy dyr oak opowiada pierwszy dowcip?

AnonimowyAnonim
Gość
AnonimowyAnonim

Ale Ash i Serena muszą być razem! Takie jest ich przeznaczenie!

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Takie same mogłoby być każdego innego.
A poza tym Ash nawet po ostatnim odcinku XYZ nie wyglądał, żeby się smucił odjazdem Sereny.
Tak trzymać Ash.
Ash i Serena równa się dla mnie plackowanie, so just no. NIE NIE.
*Parabolic Charge na twoim pomyśle przeznaczenia*
xD

Dedenne
Gość

Bardzo bym chciała aby wróciła, lecz szanse są małe.

Dlaczego małe? Ponieważ jeśli misty pojawiła się na parę odcinków, to żeby nie było za dobrze, twórcy musieli by i tak poczekać z dodaniem sereny, jednak chciała bym żeby dodali ją jak najszybciej.
W 47 odcinku serii XY&Z naprawdę się załamałam, i za nią mega tęsknie, jednak życie jest brutalne, i napewno długo poczekamy na Serenę :c

Dark Greninja
Gość
Dark Greninja

Masz całkowitą rację co do jej powrotu :/
Teraz odcinki i tak będą w większości skupiane na Cosmogu i na Aether Fundation/Paradise,więc jak na razie Serena się nie pojawi…
(z góry przepraszam za błędy(jeśli jakieś się pojawiły))

Dedenne
Gość

Ale i tak miałam też sny takie jak Serena leci na Alolę itp, poprostu dużo o tym myślę :p

Dark Greninja
Gość
Dark Greninja

Nie tylko ty :/

Agata Kupczak
Gość
Agata Kupczak

Oby trafiła ??

Agata Kupczak
Gość
Agata Kupczak

Chciałabym żeby trafiła na alole ☺?

Mewtwo
Gość
Mewtwo

Ja marzę o powrocie Sereny ?

Pokemon_Star_Wolf
Gość
Pokemon_Star_Wolf

Dla fanów shippingu ash x serena ?

ElBarto
Gość
ElBarto

Bardzo ciekawy obrazek tak na 50 lecie to może Ash będzie w końcu dorosły.

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Ja: NIEE ASH!! Uciekaj!!

PokemonTrenerLusamine
Gość

Ash ma brzydki fryz. Za bardzo ogolony 😛

Ashimari
Gość
Ashimari

Chciałabym, może wróci… byłoby super!

Trodix
Gość
Trodix

Istnieje jeszcze możliwość że Serena przyjedzie do szkoły pokemon aby opowiedzieć i pokazać jak wyglądają pokazy pokemon w innych regionach.

Mk191
Gość
Mk191

A widziałeś ppm lipiec 2017?

Karol
Gość
Karol

*pewno

Karol
Gość
Karol

Ej ale nawet jeżeli trafi to na pweno z bardzo zmienioną kreską pamiętajcie po z Asha zrobili dziewięciolatka

Espeon
Gość

wcale nie po prostu źle napisałam czy to źle (wiem że ciągle używam słowa źle)?????

Espeon
Gość
Espeon

Dla mnie ta teoria jest dobra i, że Serena powinna wrócić. Mój kolega się zabił, dosłownie, ZABIŁ! Tak bardzo kocha Serene (oczywiście nie kocha tak jak ona Asha, tylko jako fan). I do tego co zrobiła w ostatnim odcinku XY&Z było super!!! A ja sobie pomyślałam ,,O kurde ona go pocałowała. Ona go POCAŁOWAŁA!!!!!!! Nie ludzie to niemożliwe to był sen! Nie ona go POCAŁOWAŁA!!!!!!” i zaczęłam tańczyć po biurku! 🙂 LOL ale się cieszyłam! Jej ostatnie słowa jednak mnie zaskoczyły: Jak się następnym razem spotkamy będę bardziej atrakcyjną kobietą. ATRAKCYJNĄ KOBIETĄ!!!!!!!!!!!!!!

admin
Administrator

Tez mam nadzieje, ze to przenośnia :/

Patitek
Gość
Patitek

Espeon napisała “dosłownie”, więc nie wiem…

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Lecz z drugiej strony napisała “kocha”, a nie “kochał”, więc ciężko stwierdzić.

Stasiex
Gość
Stasiex

Wedlug mnie Serena predzej czy pozniej pojawi sie w anime lecz nie do SM oto kilka powodów
1.Przy tej kresce Serena nie wyglądala by poważnie
2.Podroz po hoen nie może trwać z 40 odc (liczę to czasem trwania anime SM)
3.Sprawy miłosne asha i sereny przy tym wyglądzie nie były by zbyt poważne
Czyli podsumowując Serena nie wróci do SM tylko do 8 geny o ile taka wyjdzie i będzie podróżować z ashem

admin
Administrator

Powiem Ci ze chcialbym aby spelnilo sie do co prorokujesz ^^ Rownież mam nadzieje na zmianę kreski w ósmej generacji ito wlasnis tam wolałbym zobaczyć Serenę na stałe. Chociaż nie obraziłbym się jakby wpadła i na Alolę na kilka odcinków. Szczerze mówiąc nie widzę w SM żadnej innej postaci, która mogłaby zagrozić popularności Sereny. Chociaż kto wie, może jeszcze się rozwiną. Póki co, chyba Lillie jest ku temu najbliżej, chociaż i tak Serenie będzie miała bardzo ciężko zagrozić 😛

Bartolomio
Gość
Bartolomio

A tu Serena w dziewiątej generacji… ?

Misiek
Gość
Misiek

nawet nie próbuj XD

Wiktoria Dziabała
Gość
Wiktoria Dziabała

o co wam chodzi?

Karol
Gość
Karol

Bo są takie same 😀

Karol
Gość
Karol

Co do tego obrazka to ja nie zauważyłem różnicy między Ashem Kalos a Ashem z tego obrazka :O

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Bo nie ma. Miałem na myśli różnicę między Ashem z Sun and Moon (anime z tej strony), a z tego obrazka. ?

Karol
Gość
Karol

Admin ma racje ma te twarz z XY

Karol
Gość
Karol

Twarz ma z XY

wiktor
Gość
wiktor
admin
Administrator

Nie sądzisz, że pierwsza fota to przeróbka Lillie, bodajże z drugiego odcinka? Natomiast drugie zdjęcie to recolor Mallow z pierwszego ^^ Zwróć uwagę na wyraz twarzy Asha i Pikachu na Twoim i moim obrazku 😛

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Gdybym wcześniej zobaczył ten komentarz, zapewne napisałbym tak samo. Od razu widać. Zgadzam się z Adminem w 100%

wiktor
Gość
wiktor

będzie wyglądała ponoć tak: (comment image )
:/ nawet spoko

admin
Administrator

To jest stare i oczywiście nieprawdziwe. Jeśli się nie mylę, to zostało zrobione przed pierwszą zapowiedzią anime. Spójrz na Asha, wygląda zupełnie inaczej niż w tym sezonie anime.

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Tiaaaa… twarz Sereny i Asha z XYZ… Nope, tak nie będzie. Stroje są wzięte z gier, a twarze z XYZ. Można nawet porównać twarz Asha z Sun and Moon, a tego z obrazka – jest inna. Z Sereną będzie podobnie. Gdyby wyglądała tak jak na tym obrazku – znacznie różniła by się od paczki Asha. Dlatego jeśliby miała być wprowadzona do Sun and Moon, musiałaby zmienić kreskę. ☺

wiktor
Gość
wiktor

Bartolomio zszedłem sobie na zakładkę gdzie to bardziej pasuje XD Ogólnie jeżeli będą wzorować się na grze to jest nawet wiarygodne ale to tylko gra i wstawili losową postać bo nie mieli kogo pewnie wstawić do walki z tobą XD więc można mieć tylko przypuszczenie że dojdzie do tej serii … Ale to wszystko zależy od twórców a to oni mogą potwierdzić teorie więc nie należy się bardzo zapewniać że to prawda … chociaż chciał bym żeby wróciła xD (Chodzi mi o grę na konsole tam jest taka trenerka o nazwie Serena jakby ktoś nie kumał tam toczy się z… Czytaj więcej »

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Nie za bardzo cię zrozumiałem i nie jestem pewien, do którego komentarza się odnosisz.? Też chciałbym, żeby wróciła, choć aż strach pomyśleć, jak wyglądałaby w tej nowej kresce. Co do gier to się nie wypowiem, bo nie grałem 😛 . Mam po prostu zdolność wyciągania wniosków i nie wierzę za bardzo w teorie (choć trzeba mieć własną. Tylko nie taką wyjętą z kosmosu, która na pewno się nie spełni.). Tak, wszystko zależy od twórców. Oni wszystko mają już zaplanowane i pewnie już nagrane. Nie ma co się martwić o Serenę. Ona sobie jakoś poradzi. A jeśli chodzi o inne postaci… Czytaj więcej »

wiktor
Gość
wiktor

Popieram to co napisałaś , także bym chciał powrotu Sereny do Asha i pokemonów liczę że twórcy zobaczą jak widzowie by chcieli ją zobaczyć i rozsądnie do tego podejdą :p

Karol
Gość
Karol

Dobra już nie ważne… ?

OFFLINE
Gość
OFFLINE

według mnie wróci na kilka odc jak dawn, misty, may. Mam tez nadzieje na odnowienie reszty postaci najbardziej dawn

Themysteryof
Gość
Themysteryof

Według mnie takim uczniem z wymiany może nie być Serena ,lecz Acerola. Przewodniczka duchowej próby w grach. 🙂

xxAudino
Gość
xxAudino

Wątpię, że Serena wróci. Raczej skupi się na pokazach w Hoenn, a nie na Aloli(?). Ja za nią zbyt nie przepadam, ale nie byłoby źle, gdyby wróciła.

delirium
Gość
delirium

xy i xyz to były moje ulubione serie. bardzo wierze w to ze serena wroci chociaz byloby bardzo miło spotkac też inne bardzo fajne postacie jak alan lub clemont. bardzo ciekawy artykuł 🙂

Frączi
Gość
Frączi

Powrót sereny był by świetny, ale najbardziej w głębi serca brakuje mi Brocka. Ash-Brock-Serena/Lillie i by sie to bardzo miło oglądało

AlolaCyndaquil
Gość

Alola
Moja koleżanka powiedziała że Serena wróci w 40 odcinku. Sama niewiem czy to prawda ale myślę że wróci. Szkoda że nie będzie w Sun i Moon Bonnie ani jej starszego brata Clemonta. Fajnie byłoby
Gdyby starzy przyjaciele znowu się spotkali akurat na wakacyjnych wyspach jakimi jest Alola

Patitek
Gość
Patitek

Aloola!
Fajny pomysł. Myślę, że Serena może dać radę, ale Boonie i Clemont raczej nie.

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

TY!!! Clemont i Bonnie na Alolli forever, a nie tylko Serena, kurde!

Sieniux
Gość
Sieniux

Moze cos o powrocie greninji/y ? 😀

Patitek
Gość
Patitek

Alola!
Popieram Twoje pytanie, gdyż, iż, albowiem, powiadam też chcę się o tym czegoś dowiedzieć. 😉 Uważam, że Serena nie wróci, ale bardzo niecierpliwie czekam na ten zwrot akcji. Jestem też ciekawa czy ktoś o pseudonimie “Wojtek” miał rację.
Pozdrawiam Patitek 😉

Anonim
Gość

Toshi ciekawe liczę na więcej artykułów tego typu pozdrawiam

Netaro
Gość

Ładnie i klarownie napisany artykuł. Gratuluję udanego debiutu!

ArtystkaToshi
Gość
ArtystkaToshi

Miło mi Netaro <3

Karol
Gość
Karol

Czy zrobisz jakieś artykuły, na temat tego, co (może być, ale nie musi być) na temat przyszłych serii z sagii alola? Bo zgaduje że na jednej serii z sagii alola, raczej się nie skończy.

ArtystkaToshi
Gość
ArtystkaToshi

Drogi Karolu z chęcią zrobię dla was takie artykułu. Nie wiem kiedy się pojawi. Wiesz Szkoła i te sprawy 🙂

Karol
Gość
Karol

W takim razie już czekam. ?

Wiktoria Dziabała
Gość
Wiktoria Dziabała

dlaczego jesteś oznaczona jako: “była redaktorka” ?

Dissy
Gość
Dissy

Hej,według mnie nie wróci i bedzie trenować z tą kobietą co jej proponowała pomoc.

admin
Administrator

Jest jeszcze May. Spotkanie tych dwóch artystek wydaje się być logiczne i nieuniknione ^^

Zante
Gość

Racja, pamiętać trzeba, że May to pierwowzur Sereny. Przykładowo obie wybrały ognistego startera, nie wiedziały co chcą robić w podróży. Ich spotkanie np. na Aloli byłoby według mnie super pomysłem.

admin
Administrator

W ogóle w poprzednich generacjach zawsze była jakaś tam interesująca kreacja bohaterki drugoplanowej. Chodzi mi o to, że May, Dawn czy Serena miały te swoje Pokazy, a na ich walkę o Wstążki czy Klucze czekało się prawie tak samo jak na Ashowe odznaki.
W Sun & Moon niestety mamy wg mnie za dużo tych bohaterów i pewnie na żadnym nie skupią się bardziej. Każdy ma jakieś tam małe marzenia, ale nie są one na tyle widowiskowe, żeby warto było o nich opowiadać ^^