Czy istnieje trzecia forma Lycanroka?

Poniższy artykuł zawiera spoilery sięgające 36 odcinka anime włącznie! Jeśli jeszcze go nie obejrzałeś/aś, a nie chcesz psuć sobie niespodzianki – nie czytaj.

Teoria została mniej więcej potwierdzona. Wygląd trzeciej formy możecie sprawdzić tu!


Alola!

Ten wpis będzie poświęcony jednemu z moich ulubionych Pokemonów dodanych w siódmej generacji. Chodzi oczywiście o Rockruffa, a konkretnie o tego, który jest w posiadaniu Asha. Jeśli obejrzeliście aktualny, trzydziesty szósty odcinek, prawdopodobnie nasuwa Wam się pytanie: w jaką formę ewoluuje Rockruff Asha? W zasadzie są dwie opcje: Forma Południowa i Forma Północna. To na pewno będzie któraś z nich, ale… czy aby na pewno? Co jeśli wybór jest większy, jeśli form Lycanroka jest więcej? No właśnie! Tym samym dochodzimy do przewodniego pytania tego Artykułu: czy istnieje trzecia forma Lycanroka?

Podstawą naszych rozważań niech będzie zwiastun trzydziestego siódmego odcinka, pt. Rockruff i Boski Strażnik z Ruin Życia! Oto i on:

Rockruff i Lycanroc

Abyśmy w ogóle mogli zacząć nasze przemyślenia, przyjrzyjmy się jeszcze raz tym Pokemonom. Jeśli przypomnicie sobie wpis o Rockruffie z naszego AlolaDeksu, na pewno zauważycie jedną rzecz. Formy Lycanroka różnią się nie tylko wyglądem, ale też charakterem. To on może być kluczem do odpowiedzi na główne pytanie artykułu. Zajrzyjmy teraz do wnętrza Rockruffa, Południowego Lycanroka i Północnego Lycanroka. Co kryje się w ich sercach?

Znalezione obrazy dla zapytania rockruff

Rockruff przypomina nam psiego szczeniaka. Jest Pokemonem, który uwielbia spędzać czas z ludźmi. Swoje przywiązanie okazuje poprzez pocieranie innych kamyczkami na swojej szyi. Mogliśmy się o tym przekonać wiele razy w anime. Gdy Rockruff dojrzewa, staje się starszy, jego charakter zaczyna się zmieniać. Można powiedzieć, że z małego niewinnego pieska powoli staje się niczym wilk. Wykazuje agresywne zachowania, zaczyna wyć do księżyca, czasem nawet porzuca swojego Trenera. Takie zachowanie zwiastuje niechybną ewolucję.

Znalezione obrazy dla zapytania lycanroc

Lycanroc w Formie Południowej jest tą “łagodniejszą” wersją ewolucji Rockruffa. W odróżnieniu od wilków z naszego świata, nie tworzy on watach. Preferuje życie w samotności, dzięki czemu może unikać niepotrzebnych walk. Prawdopodobnie wiele razy spotkaliście się z określeniem Samotny Wilk (z ang. Lone Wolf), które zdaje się idealnie pasować do Formy Południowej. Niemniej jednak, jeśli jego Trener zaakceptuje jego “trudne dni” przed ewolucją, Lycanroc odwdzięcza mu się niesamowitą wiernością, co z reguły jest cechą psów. Choć wygląd może świadczyć inaczej, to nie jest tak, że Forma Południowa jest “dobra”, a Północna “zła”. Widzimy tutaj, jak bardzo charakter tego Pokemona wpływa na jego wygląd.

Znalezione obrazy dla zapytania lycanroc midnight

Lycanroc w Formie Północnej to niezmordowany wojownik. Uwielbia walczyć z innymi Pokemonami, a im silniejszy przeciwnik, tym lepiej. Jego uzależnienie od walki i adrenaliny sprawia, że jego oczy świecą na czerwono. Styl walki tego Pokemona również jest bardzo przemyślany. Po takim wyglądzie i “hobby” można by się spodziewać, że jego domeną będą nieustanne ataki. Tymczasem jest inaczej. Północny Lycanroc opiera się w głównej mierze na obronie i kontrze. Jest cierpliwym zawodowcem. Zaufanie i wierność tej odmiany Trener może zdobyć w inny sposób niż w przypadku pierwszej formy. Północny Lycanroc szanuje tych, którzy pomagają mu wydobyć z siebie maksymalny potencjał.

Podsumujmy to, czego się dowiedzieliśmy. Odkładając gry na bok, wygląda na to, że decydującą rolę w ewolucji Rockruffa odgrywa czas, w którym zaczyna się buntować. Te jego swoiste “trudne dni”. Sposób, w jaki zareaguje Trener, może odegrać bardzo ważną rolę. Czy będzie dla niego dobry i wyrozumiały, ewoluując go w Południowego Lycanroka? A może pomoże mu się wyżyć, pożytkując jego nadmierną energię na treningi i walki, przyczyniając się tym samym do ewolucji w Północnego Lycanroka?

Rockruff Asha

Rockruff Asha może być pierwszym Rockruffem, który ewoluuje w trzecią formę. Dostał on sporo odcinków, w których nastąpił jego rozwój, czyli tzw. character development. Były to:

SM15 Ten Carat Hill: Rockruff i Lycanroc!

W tym epizodzie obserwowaliśmy zamiłowanie Rockruffa do walki. Wymykał się z domu Profesora Kukui nocą, by trenować z innymi Pokemonami. Imponowały mu wtedy obie formy Lycanroka. Widać było, że zależy mu na jak najszybszej ewolucji. Dzięki Ashowi opanował nowy atak, co go do tego przybliżyło.

SM27 – Wychodź, Czerwonooki Lycanroku!

Rockruff, gdy tylko poznał Lycanroka Gladiona, od razu zapragnął się z nim zmierzyć. Można powiedzieć, że został jego fanem, a pokonanie większego brata w walce stało się jego celem. Wykazywał tu cechy typowe dla Północnej Formy. Gladion powiedział Ashowi, że jego Rockruff ma ten “błysk w oku”, który przypomina mu jego Lycanroka.

SM31 – Olivia, Kahuna Akali!

W tym odcinku Rockruff poznał Lycanroka Olivii. Jednak w tym przypadku nie rzucił się na niego od razu z zębami. Był do niego przyjaźnie nastawiony. Innymi słowy, wykazywał cechy typowe dla Południowej Formy.

SM36 – Wielka Próba Olivii! Najtrudniejsza Walka w Życiu!

Tutaj Rockruff rozwinął się prawdopodobnie najbardziej. Już od samego początku był bardzo agresywny wobec Lycanroka Olivii, gryzł nawet Asha i nie dopuszczał do siebie myśli, że może nie wystąpić w tej walce. Mimo że Rowlet wspierał go z całych swoich sił, ratując go nie raz z opresji, Rockruff warczał na niego i był wrogo nastawiony. Koniec końców znokautował biedną sowę. Zaślepiła go agresja. Gdy tylko zorientował się, co zrobił, wyraził głęboką skruchę, poczuł się zdołowany. Z pomocą przyszedł mu Ash. Musimy zauważyć, że jego Trener nie skarcił go, ani go nie pokrzyczał. Zamiast tego starał się go pocieszyć. Na swój własny, “ashowy” sposób udało mu się zmobilizować go do dalszej walki. Możemy tu powiedzieć, że pomógł mu przejść przez wspomniane “trudne dni”, przechylając szalę ewolucji na korzyść Południowej Formy.

SM37 – Rockruff i Boski Strażnik z Ruin Życia!

Prawdopodobnie w tym właśnie odcinku Rockruff ewoluuje. Rozpatrzmy teraz nasz zwiastun.

W odcinku niewątpliwie ważną rolę odegra Tapu Lele, być może będzie ona powiązana z przemianą naszego psiaka. Nie bez powodu pojawi się też Gladion, Trener Północnej Formy. Obecne będzie zatem całe trio: Rockruff, Południowy Lycanroc Olivii oraz Północny Lycanroc Gladiona. Przypuszczam, że zarówno Kahuna Akali, jak i brat Lillie, będą ciekawi, w co ewoluuje Rockruff Asha. Przyznajcie sami, że taka sytuacja aż się prosi o jakiś nieoczekiwany zwrot akcji, aż się prosi o… trzecią formę Lycanroka!

Na trailerze widzimy jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz. Jest to obraz Rockruffa wpatrującego się w zachód słońca. Zastanawiającym faktem jest to, że jego oczy błyszczą na zielono. Czyżby trzecia forma Lycanroka wymagała do ewolucji zmierzchu bądź świtu? Technicznie rzecz biorąc, podczas zmierzchu nie ma już dnia, ale nie ma jeszcze nocy.

Zaraz po tym zachodzie słońca, przez zaledwie jedną sekundę, widzimy Asha ze zdziwionym wyrazem twarzy. Gdyby Rockruff ewoluował w Formę Północną lub Południową, chłopak nie powinien być aż tak zdziwiony, doskonale wiedział bowiem, że jego Pokemon lada chwila ewoluuje.

Podsumowując: Rockruff Asha wykazuje cechy obu form Lycanroka. Dostał też aż cztery odcinki, w których ma miejsce jego character development. Twórcy obdarzyli go największą uwagą ze wszystkich Pokemonów Asha. Nawet Litten miał tylko trzy “swoje” odcinki do tej pory. Od przeszło dwudziestu odcinków wiemy, że ewoluuje. Jego przemiana została zapowiedziana bardzo wcześnie, tak jakby szykowali nas na coś niezwykłego. W ogóle wydaje mi się, że twórcy pomyśleli: “Niech sobie zgadują, w jaką formę ewoluuje! I tak ich strollujemy!” Osobiście wcale bym się nie obraził na taki trolling, a jak się mogliśmy przekonać, oni lubią robić nas w balona w tym sezonie! ^^

Podobne przypadki

Ash-Greninja

Znalezione obrazy dla zapytania ash greninja

Ash-Greninja, jeden z Waszych ulubieńców, również został zapowiedziany w ten sposób. Zjawisko Więzi zostało wyprorokowane przez Olympię po walce o siódmą odznakę. Ash i spółka początkowo wzięli to za możliwą Mega Ewolucję. Wątpię też, by ktoś z fanów wiedział wtedy, o co tak naprawdę chodzi.

Pokazy Sereny

Znalezione obrazy dla zapytania serena pokemon

Jak wszyscy zapewne wiecie, przed nami premiera gier Ultra Sun & Ultra Moon. W ich krótkim trailerze zapowiedziano obecność “niewystępujących przedtem na Aloli Pokemonów”. Jaki to ma związek z Pokazami Sereny? Jedną z głównych atrakcji w grach Omega Ruby & Alpha Sapphire były Pokazy Pokemon, znane pod nazwą Pokemon Contest Spectacular. Premiera tych gier miała miejsce 21 listopada 2014. Ich zapowiedź ukazała się dużo wcześniej. Żeby zwiększyć ekscytację potencjalnych kupców tych gier, twórcy postanowili skorelować to z anime. Nasza Serena dowiedziała się o Pokazach w odcinku, który został wyemitowany 21 sierpnia 2014, czyli trzy miesiące przed premierą OR/AS. Od tamtej pory temat pokazów był obecny w anime. Teraz mamy podobną sytuację. Jest sierpień 2017, US/UM wychodzi w listopadzie 2017. Trzy miesiące… Przypadek? Nie sądzę! Tym bardziej że konkretnych informacji o nowościach w US/UM jak nie było, tak nie ma. Minęły dwa miesiące od zapowiedzi, a zostały trzy do premiery. Już coś się powinno pojawić…

Mega Charizard X

Znalezione obrazy dla zapytania mega charizard x origins

W historii Pokemonów miał już miejsce przypadek, w którym to anime zapowiedziało coś nowego w nadchodzących grach. Przed premierą Pokemon X/Y wyemitowano odcinki serii Pokemon Origins. Do tamtej pory ujawniono wyłącznie Mega Charizarda Y. Jednak w ostatnim epizodzie animacji Charizard Reda megaewoluował w Mega Charizarda X, co było pierwszą stycznością fanów z tą formą. Przypadek praktycznie identyczny do tego, co mogłoby stać się teraz z Rockruffem.

Potwierdzenie teorii?

Dochodzimy do końca artykułu i jednego z najważniejszych tropów w naszym śledztwie. W kodzie strony Pokemon Global Link znaleziono bardzo ciekawą grafikę. Oto ona:

Jakiś numerek i kilka japońskich krzaczków… O co w tym chodzi? Już tłumaczymy

  • 745 to numer Lycanroka w Pokedeksie;
  • ルガルガン (z jap. Rugarugan), japońska nazwa Lycaroka;
  • フォラム: 4 (z jap. forumu), forma czwarta.

Obrazek ten to prawdopodobnie tak zwany placeholder, czyli “trzymacz miejsca”. Po potencjalnym ujawnieniu nowej formy zostanie on zastąpiony jej podobizną. Chwila, chwila! Przecież dyskutujemy tu o trzeciej formie, a tam jest czwórka! No właśnie! Być może form Lycanroka jest więcej niż dwie, a nawet więcej niż trzy! Sun i Moon miały po swoim “ekskluzywnym” Lycanroku. Teraz wychodzą dwie kolejne odsłony tej generacji. Być może każda również będzie miała swoją odmianę! Innym wytłumaczeniem może być to, że na trailerze USM widzimy Lycanroka, który być może występować będzie w roli Totemu. Wtedy mielibyśmy cztery modele tego Pokemona w grze: Południowego, Połnocnego, Nowego i Totema. Link do trailera tutaj.

Wróćmy jeszcze raz do tego zwiastuna następnego odcinka. Jeśli okaże się, że Rockruff będzie mógł ewoluować podczas zmierzchu… to prawdopodobnie także podczas świtu! Czy to oznacza, że dostaniemy Formę Zmierzchu i Formę Świtu? Zauważcie, że obecnie istniejące formy Lycanroka nie nazywają się Dzienny i Nocny. Ich nazwy odnoszą się do konkretnej pory dnia: Południa, czyli momentu, w którym słońce jest najwyżej, oraz Pólnocy, będącej jej przeciwnością. Tak samo Świt to moment wzejścia słońca, a Zmierzch to jego zaniknięcie. Jeśli wejdziecie na oficjalną stronę Ultra Sun & Ultra Moon, o tutaj, zobaczycie napis “Nowe światło lśni nad Alolą”. Być może ta fraza ma coś wspólnego z “ultra” słońcem?

Tajemniczy skan CoroCoro

Dzisiaj do internetu wyciekła okładka japońskiego magazynu CoroCoro, który swoją premierę ma z reguły 15 dnia miesiąca. Jeśli przyjrzymy się jej uważnie, możemy dostrzec coś, co wygląda jak połączenie Południowej i Północnej formy, zwróćcie uwagę też na zielone oczy. Kształt jest bardzo malutki, więc nie ma 100% pewności, że to nowy Lycanroc, jednak daje sporo do myślenia.

Czy istnieje trzecia forma Lycanroka?

Na podstawie odcinków anime Sun & Moon, historii marki oraz wspomnianego wyżej zdjęcia z Pokemon Global Link, jestem niemal pewien, że Rockruff Asha ewoluuje w trzecią formę Lycanroka, która pojawi się w grach Ultra Sun & Ultra Moon! Rockruff dostał bardzo wiele uwagi od twórców, jego ewolucja jest zapowiadana, jakby to było coś niesamowitego, jakiś ewenement. Być może nie taki na skalę Ash-Grenindży, niemniej jednak nie sądzę, aby ten uroczy Pokemon zwyczajnie ewoluował w którąś ze znanych form. Dodatkowo w jego przemianie łapy maczać będzie Tapu Lele, co mnie jeszcze bardziej zastanawia. Inną opcją może być Lycanroc, który może zmieniać formy z Północnej na Południową dowolnie lub w zależności od pory dnia, albo… Ash-Lycanroc? Cóż, zdaje się, że odpowiedź na palące nas pytanie poznamy już w najbliższy piątek!

Dajcie znać, co sądzicie o tej teorii w komentarzach! 🙂 Wierzycie w istnienie trzeciej czy nawet czwartej formy Lycanroka? Jeśli nie, którą wolicie? Południową czy Północną?

Trzecia forma oficjalnie potwierdzona! Klik!

Pierwsze skany z CoroCoro:

Według nowych informacji Lycanroc w Formie Zmierzchu będzie znać zarówno atak Accelerock (z Formy Południowej) oraz Counter (z Formy Pólnocnej). To wszystko wzbogacone będzie umiejętnością Tough Claws, która zwiększa obrażenia ataków “kontaktowych” o 30%.  Dodatkowo zaraz po premierze Ultra Sun & Ultra Moon 17 listopada 2017, Rockruff będzie rozdawany wszystkim graczom. Prawdopodobnie na tej samej zasadzie co Munchlax w Sun & Moon, jednakże nie są to jeszcze pewne informacje.


Źródła grafik:

Rockruff: http://pokemon.wikia.com/wiki/Rockruff

Południowy Lycanroc: http://tails19950.deviantart.com/art/Lycanroc-634323432

Północny Lycanroc: https://twitter.com/teamlycanroc

Ash & zachód słońca: https://www.alola.pl/odc36/

Ash-Greninja, Serena & Mega Charizard X: https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Main_Page

745: https://twitter.com/sciresm/status/799420279697117184

By |2017-08-08T19:08:48+00:00Sierpień 5th, 2017|Trudne Sprawy|121 komentarzy

121
Dodaj komentarz

avatar
61 Liczba wątków
60 Liczba odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
38 Komentujący
InesNOWA FORMA UJAWNIONA! DUSK FORM LYCANROC - ViralHuntalikatekBartolomioNetaro Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Ines
Gość
Ines

Wiem, że to było dawno, ale… chyba czas przygotować się na Lycanroc formę świtu 😉 Jeśli będzie taki jak go widziałam, to… chyba będzie najpiękniejszy

trackback

[…] Przy tworzeniu materiału opierałem się na newsach z tej strony – https://www.alola.pl/trudnesprawy/trzeciaformalycanroka/ […]

Werciax
Gość
Werciax

Na Słowacji jest jednak internet 😀
W końcu można zobaczyć tego lycanrocka. Mi najbardziej podoba się forma zmierzchu, a wam?

Netaro
Gość

Mi chyba tak samo 🙂

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Wygrywa forma zmierzchu. O włos.

alikatek
Gość
alikatek

Forma Zmierzchu najlepsza z dostępnych na dziś dzień trzech.
Wydaje mi się że kwestią czasu jest pojawienie się kolejnej formy (świtu?)? Tylko pytanie kto ją będzie miał bo z głównych bohaterów nikt poza Ashem nie ma Rockruff’a (chyba że mi coś umknęło). W każdym razie to jest dopiero początek serii, wszystkiego można się jeszcze spodziewać.

Karol
Gość
Karol

Wiem

werciax
Gość
werciax

*czwarta

werciax
Gość
werciax

nie można oczekiwać na zbyt wiele. cieszmy się, że jest ta trzecia forma (: bo mogło jej nie być

Karol
Gość
Karol

Adminie ponoć świtu będzie taki sam jak Lycanrock forma zmierzchu tylko to pomarańczowe futro będzie czerwone ale tego nie jestem pewien. Ale jeżeli tak to szkoda liczyłem na coś zupełnie innego ,żeby te formy bardziej się różniły a tu lipa 🙁

Karol
Gość
Karol

Tak za kilka godzin się doczekać odcinka ostatnio się bardzo nudzę więc podwójnie oczekuje na ten odcinek 😀

Axel
Gość
Axel

Widziałem na YT przeciek 37 odcinka i trzecia forma wygląda jak południowy lycanrock z “włosami” północnego lycanrocka ale sa pomarańczowe

Doduś
Gość
Doduś

Tak istinieje obserwujena IG pokemon offical i tam jest Lynarock DuskForm jak narazię to moja ulubiona forma XD

ardool
Gość
ardool

Lel jak napisałeś że ewoluował jak ash to się uamiałem??

Hiveli
Gość
Hiveli

Tak jak ash ( o czym mowa w zwiastunie ) ten wpis EWOLUOWAŁ!

Umbreon
Gość
Umbreon

Jest to już potwierdzone i 3 forma będzie się nazywać DuskForm można to zobaczyć u youtubera JudiMakeFun

Bartolomio
Gość
Bartolomio

JudiMakeFun brał informacje z tej strony o ile mi wiadomo.

ardool
Gość
ardool

adminie kiedy na skrzydłach marzeń, bo lektury nie mam xD

cośtamcośtam123456789
Gość
cośtamcośtam123456789

jak nie masz co czytać to poczytaj ash i serena na tropie bardzo ciekawe i wciągające polecam

Kuba4422
Gość
Kuba4422

No kurczę miałem to napisać 😛
Cóż byłeś pierwszy 😛
A zresztą potwierdzam bardzo dobrze zło9żone opowiadania 😉

Kuba4422
Gość
Kuba4422

No kurczę miałem to napisać 😛
Cóż byłeś pierwszy 😛
A zresztą potwierdzam bardzo dobrze złożone opowiadania 😉

Kuba
Gość
Kuba

Moim zdaniem Lycanrock w wersji zmierzchu jest niczym innym jak połączeniem tych dwóch poprzednich wersji a dowodami na to są: Lycanrock (południowy)-kszatłt ciała (głównie mam na myśli stanie na czterech łapach),kolor futra(biały+beż=żółty+czerwony=pomarańczowy) i oczy koloru niebieskiego, dodać jeszcze żółty kolor słońca podczas zmierzchu i jest zielony. = Lycanrock (zmierzch) Lycanrock (północny)-czarne/brązowe kolce na grzbiecie,białe futro na grzbiecie. I to moim zdaniem są dowody na to że dusk Lycanrock jest po prostu połączeniem jego dwóch poprzednich wersji (po za tym wiem że praktycznie wszyscy wiedzą o tym. ale zrobiłem to dla tych co jeszcze o tym nie wiedzieli)

Mk191
Gość
Mk191

Moim zdaniem nie jest połączeniem lecz przeistoczeniem formy dziennej w forme nocną tak jak w czasie zmierzchu dzień zmienia się w noc

WondoKill
Gość
WondoKill

Admin możecie zrobić by była nowa forma Lycanroka by właśnie ten pokemon asha ewoluował dzięki kamieniowi który wypadnie podczas gdy asch wpadnie do jaskini bo zespół r będzie próbował ukraści pikachu wtedy Lycanroka pobiegnie za nimi wściekły będą z nim uciekać do jaskini wtedy asch poleci za Lycanroka każe użyć mu ataku nie trafi i wtedy z skały wypadnie dziwny kamień który asch zauważy i podniesie lub Lycanroka będzie chciał zobaczyć co to jest dotknie go i ewoluje

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Lycanroc nie może przejść kolejnej ewolucji. Ash nie posiada Lycanroc’a. I nie za bardzo Cię zrozumiałem, piszesz chaotycznie. Przez to nie wiem, czy to twoje wymysły, czy potwierdzone info. Mieszasz. ?

viktoriaz_700
Gość
viktoriaz_700

Alola?
Dziś rano jak przeglądałm instagrma widziałam pełno memó : rockruff+fanta=dusk lycanrocka lbo lycanroc+paczka chetosów=dusk lycanroc lub screenshoty gier z właśnie z tą formą lycanrocka. Moja mina była taka – ?początkowo niewierzyłam ale jak zobaczyłam ten wpis to dopiero uwierzyłam ale ja sądze że ten nowy lycanrock jest fajny i rockruff napewno w niego evoluuje ?
Alola?

Pikachu666pl
Gość
Pikachu666pl

fajnie było by gdyba ta czwarta forma lycanroca była by niebieska bo to mój ulubiony kolor 🙂

Mk191
Gość
Mk191

Raczej nie bo rockruff i 2 pierwsze lyckanroki jako shiny są niebieskie

ardool
Gość
ardool

paczaj to ja do hunter dzwonię i mówie xD

Patitek
Gość

Haha ??

Killuś
Gość
Killuś

Adminie, JudiMakeFun nagrał odcinek o nowej ewolucji Rockruffa, a w opisie podał, że informacje brał z tej strony.. Tak tylko informuję..

nertla1512
Gość

heh

pestusiaa
Gość
pestusiaa

Dzięki,poprawiłeś mój dzień do perfekcji,i wznieciłeś niecierpliwość autorze. ;P

Wiktoria Dziabała
Gość
Wiktoria Dziabała

Weź to że w grach nie ma delii. nie ma też Asha . A więc anime i gry mają zupełnie różną fabułę.

Roksja
Gość
Roksja

Wiktoria Dziabała

Ale w grze Kukui ma żonę (Burnet). Miałby wtedy też inną relację z Delią. Pewnie chodziło o to, że troszczy się o Asha jak syna.

Wiktoria Dziabała
Gość
Wiktoria Dziabała

(w sumie to było wspólne zdanie mallow i lany)

Wiktoria Dziabała
Gość
Wiktoria Dziabała

czyżby mallow miała rację ? B)

Wiktoria Dziabała
Gość
Wiktoria Dziabała

Alola, Adminie! Zwiastun odcinka daje nam też odpowiedź na pewne zapytanie. (zgadnijcie jakie ;))

Patitek
Gość

Jakie? ??

Wiktoria Dziabała
Gość
Wiktoria Dziabała

mallow powiedziała że kukui udaje “głupiego ojca” względem asha ( ufam że to było dobrze przetłumaczone) 😉

MrNiceGuyXD
Gość
MrNiceGuyXD

Jest forma północna południowa to będzie wshodnia i zachodnia

Mallow
Gość
Katakuri
Gość
Katakuri

The mysterious Dusk Form greatly resembles the Midday Form, albeit with orange-gold fur and green eyes, as well as a fluffy mane on its neck reminiscent of its Midnight Form. When attacking, its eyes sometimes glow red like those of the Midnight Form.
Jest już jego opis na Bulbapedii. https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Lycanroc_(Pok%C3%A9mon)
Tajemnicza forma Zmierzchu przypomina Formę Południową, choć z pomarańczowo-złoconym futrem i zielonymi oczami, a także puszystą grzywą na szyi przypominającą tą z formy północnej. Kiedy atakuje, jego oczy błyszczą się na czerwono tak jak w formie północnej.

Inez
Gość
Inez

A ja napiszę inaczej. Pamiętacie odcinek z Bulbsaurem? Jak miał ewoluować? Miał oznaki, świecącą bulwę. Też i Bulbasaur i Ash wiedzieli, że będzie silniejszy gdy ewoluuje. Dalej, nawet Ash (dzieciak – Ash) sam chciał aby jego pok ewoluował. A on? Ostatecznie z tego zrezygnował. No bo po co ewoluować.
Może i będzie jakiś inny Lycanroca (A może się ten pok będzie inaczej nazywał)? Co wiem, że jeśli ewoluuje w coś innego? To Rotom będzie baaardzo zaskoczony…

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Dla Ash’a nie jest najważniejsza ewolucja, tylko jego więź z pokemonem. Bulbasaur nie chciał ewoluować, więc chłopak to uszanował.

Inez
Gość
Inez

Ale na początku zanim zrozumiał, że dobro pokemona jest najważniejsze chciał i nawet można powiedzieć, że nieświadomie zmuszał pokemona do ewolucji. Gdy ten wybrał inna drogę, Ash zrozumiał, że to on ma się dopasować do pokemona, nie pokemon do niego… później mu to zostało uświadomione.

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Trzeba też dodać, że wtedy Ash dopiero zaczynał rozumieć, jak trenować pokemony.

Roksja
Gość
Roksja

Nie wiem czy ktoś pamięta, ale gdy SM jeszcze nie wyszło, pojawiły się leaki, żę startery będą miały formę Dnia i Nocy, a Rockruff aż 4 ewolucje. Widocznie z Rockruffem się spełniło.

Netaro
Gość

Wiedziałem o tych dotyczących starterów, ale nie tych o Lycanroku. Patrząc na najnowsze rozwinięcie, warto pamiętać też o pogłosce dotyczącej starterów, myślę 🙂

Killuś
Gość
Killuś

To zdjęcie z pytajnikiem potwierdzone czy to tylko od jakiegoś fana?

Kuba4422
Gość
Kuba4422

@Killuś ten pytajnik to ja dodałem 😉 tak żeby lepiej wyglądało i się wdało w moje podejrzenia ;D
Oryginalne zdjęcie wygląda tak 🙂

Kuba4422
Gość
Kuba4422

No to pięknie 😀 Lycanroc wersja zmierzchu 😀 skoro jest zmierzchu to może będzie jeszcze forma wchodu ? 😀
Kurcze nie mogę się doczekać 😀

SajmonP
Gość
SajmonP

Jak już to forma Brzasku. Ale co za różnica?

Greninja Pokemon
Gość
Greninja Pokemon

Ciekawa nazwa… Forma Wchodu 😛
Czy tu chodzi o wchodzenie?
(NIE wyśmiewam się z Ciebie Kuba4422)

Killuś
Gość
Killuś

Hmm. Nie sądze by była jeszcza czwarta forma po tym jak twórcy dodali tego pokemona zarówno do Ultra Sun, jak i Moon. Gdyby miały by być 4 formy to zapewne jedna byłaby eksluzywna dla jednej gry, a kolejna dla drugiej.

Purrly
Gość
Purrly

Bardzo ciekawa teoria! Ale jest szansa, że twórcom chodziło o samego Rockruffa jako tą czwartą formę. Bo totem Pokemona raczej nie będzie bo w US i UM będą już sale, odznaki itp. Chyba że mamy do czynienia z formą Północną, południową, WSCHODNIĄ I ZACHODNIĄ a skoro Rockruff ewoluuje przy zachodzie słońca to pewnie będzie ta druga forma.

Netaro
Gość

Tak właściwie to japońskie nazwy form (mahiru – południowa – i mayonaka – północna) odnoszą się do pór dnia i nocy, nie do kierunków świata 🙂

ardool
Gość
ardool

Ktoś wie jak dodać avatar?

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Ja po prostu kliknąłem w tego białego ludka po lewej i dalej podążałem wg instrukcji. Musisz założyć konto w serwisie Gravatar.

Greninja Pokemon
Gość
Greninja Pokemon

Nie działa ;-;
Jak klikam ludka w moim komie to nic się nie dzieje ;-;
(R.I.P.) Greninja Pokemon

ardool
Gość
ardool

Ten lycanroc jest połączeniem obu form pod względem ciał i kolorów prawdopodobnie może też się poruszać na 2 łapach i oczy są zmieszane.kolorami przecież żółty/czerwony+niebieski daje zielony

Katakuri
Gość
Katakuri

Tylko żółty czerwony + niebieski = fioletowy

Greninja Pokemon
Gość
Greninja Pokemon

Nie, bo zielony jest od bodajże Zielonego Błysku (czy światła czy coś nie pamiętam :P)
Greninja Pokemon

Killuś
Gość
Killuś

Dobra cofam, w anime wygląda epicko <3 xD

CICHY100
Gość
CICHY100

Już jest nowy zwiastun odcinka https://youtu.be/F4a38zMuegU

CICHY100
Gość
CICHY100

Ale według mnie mogli nie robić tego zwiastuna i trzymać wszystkich w napięciu

Karol
Gość
Karol

Tak, ale z drugiej strony tego spoilerem raczej nie można nazwać, bo twórcy sami postanowili to pokazać.

CICHY100
Gość
CICHY100

Ale i tak mi zepsuli te emocje oczekiwania i niecierpliwości pokazując ten zwiastun ze sceną pokazującą całą ewolucję z Rockruffa w tego nowego Lycanroka 🙁 :@

Killuś
Gość
Killuś

Fajnie 😀 Ale mogli bardziej się postarać, bo ta forma to kopia middaya :/ Lecz ogólnie trzeba się cieszyć, że chociaż się sprawdziło 🙂

kuba
Gość
kuba

myślę że te formy są możliwe grałem w moony i oglądałem suny więc wyobrażam sobie

Misiek
Gość
Misiek

Nie chce psuć nic ale na upartego mogą być 4 formy lycanroka no bo…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… są shiny pokemony chyba nie? ale myśle że rockruff ewoluuje w te “3” formę jak nie “4” nie licząc shiny a kto wie może jest 8 form (4 to shiny) 🙂 ale jak nie to trochę smutek D:

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Shiny nie jest formą. To są pokemony wyjątkowe.

Misiek
Gość
Misiek

aha ok

Patitek
Gość

Ja osobiście nie chciałabym kolejnej formy Lycanroka. Trzecia forma -może niezwykła, może to nic takiego. Chociaż mogłaby pomóc Ashowi wygrać z Gladionem… oraz jeszcze bardziej ożywić ten sezon, choć i tak jest niesamowity. Tak się zastanawiam: są 4 Tapu, a Ash posiada 4 Pokemony. Jeden Pokemon Asha do jednego Tapu tak jak to było z Tapu Koko i Pikachu. Czysta rywalizacja? Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się to prawdą… Może to nie mieć sensu jak moja wyobraźnia, ale co poradzić ?? Tak, wyżaliłam się już ?

Greninja Pokemon
Gość
Greninja Pokemon

Pikachu vs Tapu Koko
Lycanrock vs Tapu Lele
A teraz podejrzenia…
Rowlet vs Tapu Fini (bo ewoluuje w Desidueye’a)
Litten vs Tapu Bulu (bo ewoluuje w Incieneroar’a)
#Mamnadziejezesiesprawdzi (XD)
Za ewentualne błędy przepraszam
Greninja Pokemon

Karol
Gość
Karol

Ciekawe zapytałem się o teorie trzeciej formy ewolucyjnej rockruffa i dostałem taką teorię. No widzę Adminie że wymyśliłeś bardzo ciekawą teorie, mało tego dostałem też teorie o 4 formie ewolucyjnej. Wielkie dzięki za tą ciekawą lekturę. ? Ale chwila, pomyślmy przez chwilę: Zazwyczaj w anime można było czasem zuważyć, jakieś powiązanie do jakiś nowych gier pokemon. Przykład: Ho-oh w pierwszym odcinku pierwszego sezonu anime. W niektórych filmach pokemon. Później chyba również w innych Seriach i Filmach A teraz zdaję się że będzie w 36 odcinku serii sun i moon. I nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie, że będzie jakieś… Czytaj więcej »

Killuś
Gość
Killuś

Teraz jak dokładniej się przyjrzałem to jest południowy Lycanrock z grzywą północnego z jego barwami + zielone oczy czyli Hybryda 🙂