Drugi Trailer Ultra Sun i Ultra Moon

 

By |2017-11-03T12:37:21+00:00Wrzesień 14th, 2017|Ultra Sun & Ultra Moon|40 komentarzy

40
Dodaj komentarz

avatar
8 Liczba wątków
32 Liczba odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
11 Komentujący
Ash15NieklakBartolomioKate :PKarol Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Ash15
Gość
Ash15

Moim zdaniem w tle może być ojciec Lillie

admin
Administrator

W Japonii ujawniono właśnie specjalną zabawkę w postaci RotomDeksu! Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie jeden fakt. Dusk Mane Necrozma (czyli Necrozma + Solgaleo) ma tam numer #400, podczas gdy Necrozma w Sun & Moon ma numer #300. Również Rockruff został “przesunięty” z miejsca #103 na #126. Co to może oznaczać? Alolański Pokedex prawdopodobnie zostanie rozszerzony w grach Ultra Sun & Ultra Moon o około 100 dodatkowych Pokemonów! Nie chcę też sprowadzać Was brutalnie na ziemię, ale tu prawdopodobnie nie chodzi o całkiem nowe Pokemony, tylko o te które już znamy z poprzednich generacji, ale nie można było… Czytaj więcej »

Killuś
Gość
Killuś

Dzięki za całkiem ważną informacje 🙂

Karol
Gość
Karol

O, adminie ta informacja jest bardzo przydatna, faktycznie to może sugerować to co napisałeś, ale wcale się nie zdziwę jeśli okaże się że będzie jakiś podział na takie pokemony które dobrze znamy z poprzednich generacji i na zupełnie nowe których nigdy wcześniej nie znaliśmy i nie mogliśmy spotkać w regionie Alola. ?

Nieklak
Gość
Nieklak

Na tym obrazku jest Lillie. JEST TAK JEEEEJ LILLIE!

Chyba mnie poniosło. Mam nadzieję, że to zdjęcie jest oryginlne.

Zaciekawiły mnie też postacie na górze.

admin
Administrator

W japońskich sklepach pojawił się plakat promujący gry. Dodaliśmy go do wpisu.
Jeśli dobrze się przyjrzycie, na samej górze można zobaczyć kilka nowych postaci. Nowy “Team”? Przerobione Aether?
Również Lillie trzyma w ręku PokeBalla. Czyżby w USUM aktywnie uczestniczyła w trenowaniu Pokemonów?

Killuś
Gość
Killuś

Czy mi się wydaje, czy naprawdę u góry razem z prawdopodobnie nowymi postaciami widzę coś na wzór Ninetalesa?

Bartolomio
Gość
Bartolomio

To mi bardziej przypomina ludzi ubranych w jakieś białe zbroje, kombinezony, będących w cieniu.

admin
Administrator

Jeśli nic mi się we łbie nie myli, to Team Skull był chyba jedynym “nie-fanatycznym” ugrupowaniem. Może postanowili to zmienić i dać jakiś nowy/drugi Team w postaci fanatyków Necrozmy 😛

Killuś
Gość
Killuś

No tak. Najbardziej przypominają mi Punk Girl oraz Boy ze swoim własnym poglądem. Warto zaznaczyć, że działali/działają bez konkretnego celu.

Killuś
Gość
Killuś

Trochę naplątałem…

Bartolomio
Gość
Bartolomio

Ja zrozumiałem. ☺

Killuś
Gość
Killuś

Cieszę się 🙂

Nieklak
Gość
Nieklak

Może to nowa forma Mimikyu?

Karol
Gość
Karol

Tak, faktycznie na samej górze można dostrzec kilka nowych postaci, czyżby chodziło o nowy “Team”, “Przerobiona Aether Foundation” , a może “Przerobiony Team Skull”, chociaż szczerze mówiąc wątpię w to, no i jest też, znana nam wszystkim dobrze Lillie, która trzyma pokeballa, jest też Nebby, szczerze mówiąc Lillie z pokeballem najbardziej mnie zaciekawiła i mam ochotę zadać sobie pytanie: “Gamefreak co wy kombinujecie?”

admin
Administrator

Musisz poczekać na premierę tych gier 🙂

Karol
Gość
Karol

No proszę czyli jednak na tym trailerze mamy oficjalnie potwierdzone że w grach US/UM będą nowe Ultra Bestie, na trailerze dowiedzieliśmy się chyba też że w grach US/UM, wybór startera będzie wyglądał troszkę inaczej niż w poprzednich grach, zastanwiam się się tylko o co chodzi z tym że jeżeli nasz protagonista obrócił się że tak powiem “Wokół Własnej Osi”, to Pikachu zrobił to samo, ciekawie też wyglądała to scenka przerownikowa Walki Sgaleo vs Necrozma, kolejną ciekawą rzeczą, była też scena przerownikowa gdzie to Solgaleo zostaje “złapany” przez Necrozmę, ciekawe o co może z tym chodzić?

Toporek
Gość
Toporek

Jeżeli chodzi i Necrozmę, to może chciał przeją wladzę nad Solgaleo/Lunalą aby przejąć kontrolę nad całym regionem Alola. Chodzi o to, że Necrzoma przejmuje nad nimi władzę, i może nimi sterować (trochę creepy) i musimy Go pokonać.

Kate :P
Gość
Kate :P

Z tym Pikachu to może być jakaś opcja w tym klubie fotograficznym czy jakoś tak… (było w drugim trailerze).

Toporek
Gość
Toporek

Ja tam i tak czekałem na nowe Pokemony, a nie na Wielki klocek Lego i Watę cukrową. :p Ale fajny jest ten specjalny Z-atak Lycanroca. A muzyka jest po prostu genialna. =D

Hiveli
Gość
Hiveli

Łał…
Ale ten, kto zna dobrze angielski, usłyszał “you first partner pokemon will be diffrent too”. Czy to kolejny trop czy co? Sama nie wiem, co o tym sądzić, ale startery występują normalnie na trailerze. Ale pan narrator serio tak powiedział!

alikatek
Gość

wszystkie generacje miały 3 startery. możliwe że i to zmienią w tej serii zaskoczeń i niespodzianek.
Akurat ta zmiana niezbyt mnie cieszy, generacja 7 ma fajne startery i mogłyby zostać.
Równie dobrze może też chodzić po prostu o zmiany wizualne, zmiany ich animacji w grze. Tego do dnia premiery się nie dowiemy

admin
Administrator

Właściwie to tu jest powiedziane, że sposób w jaki będziemy wybierać startera jest inny. Nie ma tu mowy o tym, że startery będą inne.