Znalezione obrazy dla zapytania ultra recon squad

Ultra Recon Squad (Oddział Ultra Zwiadu) to ugrupowanie działające w Regionie Alola w grach Pokémon Ultra Sun & Pokémon Ultra Moon. Obok Team Skull (Zespołu Czaszki) i Aether Paradise (Raju Aether) jest to trzecia zorganizowana grupa, występująca na Wyspach. Jej charakter nie jest do końca znany. Nie wiadomo też, jakie cele próbują osiągnąć. Tajemnicze postacie, znajdujące się na plakacie promującym gry, to właśnie członkowie Ultra Recon Squadu.

Oddział pochodzi z miejsca ulokowanego w Ultra Świecie – miasta zwanego Ultra Megalopolis. Po tym jak Necrozma skradł z niego światło, członkowie oddziału ruszyli na Alolę, z sobie tylko znanego powodu. Podobnie jak Faba i Burnet w anime, przejawiają oni silne zainteresowanie Ultra Aurą, czyli energią z innego (prawdopodobnie ich) świata. Wydaje się, że może ona mieć kluczowe znaczenie dla tej formacji.

Oddział Ultra Zwiadu kieruje się odczytami Ultra Aury

Naturalnie, żyjąc w Ultra Świecie, członkowie organizacji przyzwyczaili się do Ultra Bestii do tego stopnia, że używają ich w walkach Pokemon. Być może w ich świecie Nihilego czy Kartana są dla nich jak Rattaty i Pidgeye. Sam wygląd postaci, zachowanie czy sposób wyrażania emocji zupełnie odbiega od standardowego Alolana czy Alolanki. Zespół Czaszki chciał po prostu sprawiać kłopoty, więc być może, dla kontrastu, Oddział Ultra Zwiadu będzie organizacją fanatyczną, na wzór Zespołu Flare.

Znalezione obrazy dla zapytania ub adhesive

Dulse i Ultra Bestia

Ultra Recon Squad jest ściśle powiązany z Necrozmą, więc niewątpliwie odgrywać będzie znaczną rolę w fabule Ultra Sun & Ultra Moon. W zależności od wersji gry, pojawiać się w niej będą różni członkowie grupy:

Ultra Sun Ultra Moon Dulse.png Dulse Ultra Sun Ultra Sun Ultra Moon Phyco.png Phyco Ultra Moon
Ultra Sun Ultra Moon Zossie.png Zossie Ultra Sun File:Ultra Sun Ultra Moon Soliera.png Soliera Ultra Moon

Którzy członkowie Oddziału bardziej do Was przemawiają? Jak Wam się w ogóle podoba idea “innego świata” w grach Pokemon?
Jak to ze wszystkimi wpisami o USUM bywa, wpis będzie aktualizowany, jednak jedynie o informacje przedpremierowe. Nie chcemy tworzyć na upartego spoilerów.