Ultra Tunele

Ultra Tunele

Ultra Tunele istniały już w grach Sun & Moon i w bardzo ograniczony sposób, mogliśmy przez nie podróżować. Całość ograniczała się do odszukania matki Lillie, Lusamine, by powstrzymać jej szaleńczy plan. Przy okazji tej akcji, udało nam się stanąć na rodzimej ziemi Ultra Bestii, czyli Ultra Świecie/Ultra Przestrzeni (ang. Ultra Space). Trafiliśmy do obszaru zamieszkiwanego przez Nihilego.

Ultra Sun & Ultra Moon rozszerza tą koncepcje, dając nam możliwość udania się do różnych, innych miejsc w Ultra Świecie, w których rezydują Ultra Bestie. W ten sposób, zamiast ratować Alolę przed inwazją tych tajemniczych Pokemonów, poprzez ich złapanie, teraz to my zabawimy się w najeźdźców. Przez Ultra Tunele będziemy mogli podróżować dzięki Solgaleo bądź Lunali. Aktualnie nie wiadomo, czy Słoneczny Pokemon będzie zarezerwowany tylko dla Ultra Sun, a Księżycowy dla Ultra Moon. Niewątpliwie można powiedzieć, że znajome nam już Legendy, staną się prawie jak Ride Pokemony. Podczas przemierzania Ultra Tuneli, nasze “wierzchowce” będą w swoich specjalnych formach tj. Promieniste Słońce (Radiant Sun) w przypadku Solgaleo i Pełny Księżyc (Full Moon) w przypadku Lunali.

Na trailerze poniżej, możemy zauważyć, że zanim Lunala “wskoczy” do portalu, po drodze zbiera jakieś kulki energii czy wzmocnienia. Możliwe, że i ta mechanika będzie ważna podczas eksploracji Ultra Świata. Prawdopodobnie każda Ultra Bestia będzie miała swój miniaturowy ekosystem, w którym będzie żyła. Rodzi to dwa pytania. Czy jedną i tą samą Ultra Bestie będzie można łapać w nieskończoność, jak dzikiego Pokemona? Czy Ultra Bestie będą jedyną rzeczą, którą będziemy mogli znaleźć “po drugiej stronie”?

Ekosystemy Ultra Bestii:

Nihilego

Buzzwole

Celesteela

Xurkitree

Kartana

Pheromosa

Ultra Megalopolis

Megalopolis jest tajemniczym miastem, ukrytym w Ultra Świecie, z którego Necrozma skradł ponoć całe światło. Aktualnie jest ono siedzibą nowego “Zespołu”, o nazwie Oddział Ultra Zwiadu (coś podobnego, ogólnie strasznie słabo to brzmi po polsku) z ang. Ultra Recon Squad. Lokacja odegra kluczową rolę w fabule gier i oczywiście będzie bardzo silnie związana z Necrozmą.

Ultra Megalopolis

 

By |2017-10-10T16:53:11+00:00Październik 10th, 2017|Ultra Sun & Ultra Moon|8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Liczba wątków
3 Liczba odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najwięcej reakcji
Najgorętszy wątek
6 Komentujący
SoluxadminMeltroxDiamondTigeraKarol Ostatni komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Solux
Gość
Solux

zapomnieliście dodać że po przed podróż takim tunelem można spotkać legendę z innego regionu

Meltrox
Gość
Meltrox

Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie że może być na odwrót że Solgaleo do ultrasun a Lunala do ultramoon ze względu na nazwy grzywa zmierzchu i skrzydła świtu

DiamondTigera
Gość
DiamondTigera

Bez sensu. Napisałeś, że Solgaleo do UltraSun? To każdy wie!

Meltrox
Gość
Meltrox

faktycznie miałem na myśli na odwrót tak to jest jak piszesz po powrocie do domu ledwo przytomny 🙂

Karol
Gość
Karol

Hmm… Analizując ten artykuł oraz piąty Trailer z USUM, myślę że gamefreak szykuje dla nas jakąś wielką niespodziankę. ?

PS: Kolejny przyjemny artykuł do czytania dziękuję drogi adminie!

Hiveli
Gość
Hiveli

No to już wiemy:
-że w sun i moon byliśmy w ultra tunelu nihilego;
-Że dziwne zielone miejsce w pierwszym trailerze to ultra tunek kartany;
-że twórcy dodadzą kojejny nowy wątek fabularny.